♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Visa
Konto zawieszone

Gatunek:czarna pantera Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni (8 lat) Liczba postów:204 Dołączył:Sie 2014

STATYSTYKI Życie: 94
Siła: 75
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 56

#1
29-04-2016, 04:22
Prawa autorskie: ja xd

Zakładam temat bo jestem ciekawa czy jest tu jeszcze ktoś chętny do pisania ze starym lampartem? Stary ale jary~osiem lat to jeszcze nie tak dużo, aż tak zramolały nie jest. wszelkie ciekawe oferty biere
Laja
Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:333 Dołączył:Sie 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 75

#2
29-04-2016, 08:56
Prawa autorskie: Malaika4

Jeśli chcesz, z Lają na pewno znalazłby wspólny język, ale byłby to pewnie raczej spokojny, łagodny wątek nastawiony na dialog. Jest ciepłą, pogodną i uczynną lwicą, z radością zamieniłaby z nim parę słów. Mógłby natrafić na nią, gdy ta kręci się po okolicy za ziołami. Chyba, że masz jakiś pomysł - odezwij się wtedy do mnie na PW, jeśli jesteś zainteresowana.
Kiu
Konto zawieszone

Gatunek:krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:5,3 lat (dorosła) Liczba postów:752 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 51
Doświadczenie: 30

#3
29-04-2016, 09:25
Prawa autorskie: lineart BlackNemera- podpis'/ awek -Trollberserker
Tytuł pozafabularny: VIP

Tylko aby nie było, że znowu go dezkatywujesz jak ostatnim razem ^^"
[Obrazek: secret_santa_2017</em>kiu_by_nukotek-dbx812q.png]

 Głos *To mi w duszy graj

Nie ma tak dobrego mistrza, który nie trafiłby na lepszego od siebie
Visa
Konto zawieszone

Gatunek:czarna pantera Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni (8 lat) Liczba postów:204 Dołączył:Sie 2014

STATYSTYKI Życie: 94
Siła: 75
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 56

#4
29-04-2016, 23:34
Prawa autorskie: ja xd

Laja, pewnie, że chcę. Visa to postać zupełnie innego formatu niż Ghalib i z pewnością znajdą wspólny język. Może byłoby dobrym pomysłem gdyby Laja zawędrowała pod jego drzewo w czasie zbierania ziół? Albo gdzieś w okolice dżungli? :)

Kiu
, PLZ XD nie mogę sprawdzić czy postać jest jeszcze w jakiś sposób interesująca dla userów bez komentarzy do tego? xD
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#5
29-04-2016, 23:36
Prawa autorskie: ja-Dirke

Oj no xD bo zrobiłam wtedy tez postać i no skończyło sie jak się skończyło ^^"
Visa
Konto zawieszone

Gatunek:czarna pantera Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni (8 lat) Liczba postów:204 Dołączył:Sie 2014

STATYSTYKI Życie: 94
Siła: 75
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 56

#6
29-04-2016, 23:40
Prawa autorskie: ja xd

bo laski zwiały, Ayo poszła na lwią i w sumie sama nie wiedziałam czo robić xD początkowo myślałam o jakiejś lamparciej koalicji tutaj xD
Makari
Konto zawieszone

Gatunek:Lef Płeć:Samiec Wiek:Młody Dorosły Znamiona:1/4 Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:434 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 105

#7
01-05-2016, 21:00
Prawa autorskie: Nukooooooooooteeek podpis:DeadFishEye-0

Ayo też jest nieaktywa teraz xd // A tak btw to ja też byłabym chętna z Natem masz teraz wątek ale mam jest Amani, Makariego i Kasilla ( 2 miechy)
Visa
Konto zawieszone

Gatunek:czarna pantera Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni (8 lat) Liczba postów:204 Dołączył:Sie 2014

STATYSTYKI Życie: 94
Siła: 75
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 56

#8
02-05-2016, 00:30
Prawa autorskie: ja xd

z Natem będzie coś co wyjdzie nam z tego wątku, jeszcze nie wiem co, a co do reszty, Amani i Kasill mają szansę spotkać Visę, bo on mieszka gdzieś między LZ i SK ;D więc gdyby Kasill się kiedyś zapuścił głębiej w dżunglę to coś ciekawego mogłoby być :)
Visa
Konto zawieszone

Gatunek:czarna pantera Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni (8 lat) Liczba postów:204 Dołączył:Sie 2014

STATYSTYKI Życie: 94
Siła: 75
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 56

#9
03-05-2016, 02:06
Prawa autorskie: ja xd

Jakby ktoś jednak chciał może jakąś lamparcią postać zrobić i może ma pomysł na wspólną fabułę to mam parę wolnych designów na postacie:

Truskawka
[Obrazek: Mkali_zpsxr9rrnm5.png]
[Obrazek: truskawka_zpslpnrtbc0.png]

Czekoladka
[Obrazek: Kaa_zps38ikm05w.png]
[Obrazek: czekolada_zpskzkaiwhr.png]

Esy floresy
[Obrazek: Malkia_zpsn3fxrdo3.png]
[Obrazek: malkia%20full_zps8gilzx7u.png]

Wszyszkie czy
[Obrazek: mutants%20xd_zpsdq4wo7vz.png]

Miały być do czegoś, ale w sumie leżą odłogiem. Może komuś się spodobają? Żeby była jasność, te umaszczenia są w pełni realistyczne. Zrobiłam je na podstawie zdjęć pojedynczych okazów "mutantów", które można w necie znaleźć. Czekoladowe wypchane, "królewskie" ma jedno zdjęcie a truskawkowe (serio) z tego co pamiętam były lub są rzadką populacją lampartów afrykańskich :v


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości