♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Israel
Duch
*

Gatunek:Hiena cętkowana Płeć:Samiec Wiek:4 lata Liczba postów:458 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie:
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

11-06-2015, 15:44
Prawa autorskie: Inn, Venety, Vasanti Vei, Skanda

Nick: łatwy w wymowie, a to wielki plus XD. Poza tym fajnie brzmi.
Avatar: Ładnie narysowany. Ciekawy styl m artystka.
Podpis: W pierwszej chwili pomyślałem, że to antylopa XD. Podoba mi się, że tekst jest po polsku (nie muszę tłumaczyć sobie XD).
Postać: Nie pisałem nigdy, nie śledzę losów, więc się nie wypowiem.
Osoba: Najlepsza administratorka tego forum, jaką znam. Bardzo miła osoba, cierpliwa.
Gdy zapadła ta noc niewygodnie mi było
Przeżywałem koszmary w ciemności bez dna
Widziałem obok, tuż tuż
Że trup psuje się już
I zmartwiałem na myśl, że nieboszczyk to ja!

[Obrazek: screen2.PNG]
Gram w FH, IW, DD, LM, IT PL, WS pod nickiem Ognik
Odpowiedz
Machafuko
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 lata 2 miesiące Liczba postów:786 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 38

18-06-2015, 21:08
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

Nick: nadludzki, szanuję.
Avek: cóż, nie przepadam za wizerunkiem hien, ale dobrze oddaje ich sukinsynstwo.
Podpis: -
Postać: Hieny są fajnym materiałem na postać. Sprawdziłem kilka postów, zazwyczaj językowo poprawne, choć krótkie i nierozbudowane. Choć z doświadczenia wiem, że są wątki w których się rozpisujesz i takie, które bardziej są nastawione na akcje, a przez to krótsze. Niestety ta krótka orma nie pozwala mi dokładnie wejść w praktyczne odgrywanie postaci, więc powiem, że poczekam na wątek w którym rzeczywiście coś z tego życia wewnętrznego postaci zostanie ukazane :D
Osoba: ludź który kreuje się na aspołecznego, mimo iż pisze z ludźmi na sb, psychopatę, choć potrafi składnie układać zdania, zboczeńca choć nigdy nic nie odwalił na sb w takim aspekcie, Poziom niepoprawnej oceny siebie ponad skalą :v Ale wydaje się być rozgarnięty, może troszku nieco zbytnio wrażliwy na żartobliwe uwagi typu hejcenie tych jego wkompilowanych w umysł akcji jak: "zw, jj, idę papa", które nieco przypominają w swoim działaniu bota. No ale ogólnie na plus, z krótkich rozmów wyłania się gość, co ma w głowie poukładane, więc jest dobrze.
Głos // Sylwetka // A tu w nowej roli // I prezencik od synka
___

I rzekł do mnie główny admion: "Zbanuj wszystkich, ja rozpoznam swoich".


Zielony? Czy czerwony? :v
Odpowiedz
Israel
Duch
*

Gatunek:Hiena cętkowana Płeć:Samiec Wiek:4 lata Liczba postów:458 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie:
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

19-06-2015, 17:44
Prawa autorskie: Inn, Venety, Vasanti Vei, Skanda

Nick: Kojarzy mi się w wulgaryzmem XD, ale podoba mi się. Plusem jest to, że to suahili.
Avatar: Bardzo fajnie narysowany lew. Nie jest "matowy", jest szczegółowo bardzo zrobiony.
Podpis: Dobrze, że po polsku XD. No i dość mądry jest.
Postać: Nie pisałem z nim, więc nie wiem.
Osoba: Ogólnie to nawet fajna osoba. Tylko, że się mnie czepia ciągle XD.
Gdy zapadła ta noc niewygodnie mi było
Przeżywałem koszmary w ciemności bez dna
Widziałem obok, tuż tuż
Że trup psuje się już
I zmartwiałem na myśl, że nieboszczyk to ja!

[Obrazek: screen2.PNG]
Gram w FH, IW, DD, LM, IT PL, WS pod nickiem Ognik
Odpowiedz
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

19-06-2015, 19:45
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Nick: Lepszy niż Srul.
Avatar: Jakieś niesymetryczne oczy ma ta hiena. I uszy wyglądają dziwnie, ale może to dlatego, że przyzwyczaiłam się do disneyowskiego stylu. Poza tym ładny rysunek, porządnie wykadrowany, podoba mi się kolor oczu, tło i te żółte krzywe zęby.
Podpis: Idealny.
Postać: Noo jeszcze nie wiem za bardzo, ale kiedyś nadrobię czytanie postów postaci, które nie mają do czynienia z moimi. Za to mogę powiedzieć, że Fire jest całkiem spoko.
Osoba: Siedzi na sb, to na plus. I jest uparty. Generalnie wydaje mi się, że Fuko dobrze go rozgryzł, nie bardzo mam co dodawać. Płomyczku. <3
Odpowiedz
Israel
Duch
*

Gatunek:Hiena cętkowana Płeć:Samiec Wiek:4 lata Liczba postów:458 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie:
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

19-06-2015, 20:55
Prawa autorskie: Inn, Venety, Vasanti Vei, Skanda

Nick: Mam problem z przeczytaniem lekki, ale ogólnie jest ok.
Avatar: Wydaje mi się, że dość dobrze pokazuje charakter tej postaci. No i jest ładnie narysowany.
Podpis: Prosty, nie rozprasza nikogo. Choć te ukryte linki odkryłem przed chwilą XD.
Postać: Nie jest taka "cukierkowa" za jakie uchodzą lwy i lwice z LZ. To mi się właśnie w niej podoba.
Osoba: Wychwalałem już wiele razy. Ale niech będzie: super osoba.
Gdy zapadła ta noc niewygodnie mi było
Przeżywałem koszmary w ciemności bez dna
Widziałem obok, tuż tuż
Że trup psuje się już
I zmartwiałem na myśl, że nieboszczyk to ja!

[Obrazek: screen2.PNG]
Gram w FH, IW, DD, LM, IT PL, WS pod nickiem Ognik
Odpowiedz
Kiu
Konto zawieszone

Gatunek:krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:5,3 lat (dorosła) Liczba postów:752 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 51
Doświadczenie: 30

19-06-2015, 22:38
Prawa autorskie: lineart BlackNemera- podpis'/ awek -Trollberserker
Tytuł pozafabularny: VIP

Nick: Ciekawy acz myląc ze względu, że do postaci mówią Srul, a to się trochę kojarzy z sru ^^"
Avatar: Ciekawy, uszka kojarzą mi się jednak z hubą ^^"
Podpis:E.. nie ma? albo ja oślepłam D:
Postać: Ciężko coś mi powiedzieć. Jakoś mam wrażenie, ze jest takim trochę głupkiem, takim popychadłem jakiegoś węża ^^"
Osoba: Wydaje się spoko acz nie znam za dobrze, tyle co czytam na sb. Plus za granie hieną!
[Obrazek: secret_santa_2017</em>kiu_by_nukotek-dbx812q.png]

 Głos *To mi w duszy graj

Nie ma tak dobrego mistrza, który nie trafiłby na lepszego od siebie
Odpowiedz
Sadism
Prekursor | Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:5 lat 3 miesiące Liczba postów:794 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 17
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 43

20-06-2015, 15:37
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

Nick: Nie przepadam za aż tak krótkimi. Poza tym kojarzy się z Q.
Avatar: Taki sympatyczny. Mało pasuje do hieny, raczej wiernego pieska.
Podpis: Z komórki pisze, ale nie widze żadnego.
Postać: Taka feministka dla hien. Niby chce być wolna, snuje wielkie plany. Ale mało wydaje się by ruszyła z nimi. Nie lekceważę jednak bo Sadism podobnie zaczynał :P Za to błędy w postach irytują mnie strasznie. Niekonsekwencja (raz piszesz o sobie jak o nim, raz jak o niej, raz z pierwszej osoby raz z trzeciej. Plus błędy gram. i ort. ale przynajmniej rzadsze niż np. Nyasi czy Amani[ Grammar Nazi!!! :D ] )
Osoba: Z tego co czytam na sb, wydaje się miła oraz warta poznania. Więcej nie powiem.
Wróciłem na prochy tego co niegdyś stworzyłem.
Dziś we mnie wątpią jak na samym początku.
Dziś znowu ich zaskoczę.

GŁOS  
Temat muzyczny Sadisma

[Obrazek: zen-snake.gif]
Odpowiedz
FireLion
Duch
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:2 lata Liczba postów:173 Dołączył:Wrz 2014

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 75
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 72
Doświadczenie: 45

20-06-2015, 16:04
Prawa autorskie: SouriPL, Lil-Cheetah, Luna-s20

Nick: Brzmienie kojarzy się z syczeniem, więc pomysł był dobry.
Avatar: Super narysowany. Dobrze wycieniowany.
Podpis: Ten wężyk trochę straszny XD. No i dobrze :).
Postać: Wreszcie jakaś, z którą pisałem XD. Ciekawy charakter. Ma spore zapędy do władzy. Takie lubię.
Osoba: Czepia się mnie, ze za wolno odpisuję XD. Poza tym raczej normalny XD.
"Wszyscy jesteśmy złączeni w wielkim kręgu życia" - Jego Wysokość Król Mufasa
[Obrazek: fire.png]


Gram w FH, IW, DD, LM, IT PL pod nickiem OgnistyLew oraz w WS pod nickiem RealWolf
Odpowiedz
Soth
Bestia z Bagien | Duch
*

Gatunek:Pół lew, pół tygrys i wszycho na ten temat Płeć:Samiec Wiek:5,5 lat. Towarzysz:Dzięcioł duży Liczba postów:331 Dołączył:Lut 2013

STATYSTYKI Życie: 38
Siła: 88
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 7

20-06-2015, 21:59
Prawa autorskie: Ja/gokcegokcen
Tytuł pozafabularny: Cnotliwy Woj

Nick: Taki... ym... meh. Trudno mi wykrzesać coś pozytywnego, poza tym, że idąc dalej drogą nadinterpretacji, mogę go skojarzyć z walecznością i odwagą.
Av: Cudny. Jeden z tych, które mimo bycia rysunkami równają się digitalom.
Podpis: Nope.
Postać: Nie wydaje mi się jakoś poważnie oryginalna i chyba to decyduje o tym, że pozytywnie ją odbieram.
Osoba: Hm. W porządku.
Sycophants on velvet sofas
Lavish mansions, vintage wine

I am so much more than Royal
Snatch your chain and mace your eyes

If it feels good, tastes good
It must be mine

Heroes always get remembered
But you know legends never die


[Obrazek: 7YwHHkJ.jpg]


Mortal kings are ruling castles
Welcome to my world of fun
I'm taking back the crown
I'm all dressed up and naked

I see what's mine and take it
Odpowiedz
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

28-08-2015, 15:23
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Nick: W porządku, jest prosty w wymowie i zapisie, a przy tym ładnie brzmiący i dosyć oryginalny.
Avatar: Szkoda, że nie ma kolorów. Też nie do końca mi pasuje połączenie tradycyjnego rysunku z digitalową obróbką. Sam design postaci jest w porządku, Twoje rysunki też mi się podobają.
Podpis: Ładnie wygląda, choć nie wiem, co ten gif ma do postaci. Kolorowy Soth bardzo przydatny, bo po avatarze ciężko wywnioskować, jak wygląda postać - zakładam, że większość ma go za białego.
Postać: Lubię go, tylko mogłabyś więcej pisać, a nie pojawiać się i znikać. Jest ciekawy, widać, że miałaś na niego pomysł i prowadzisz go z sensem.
Osoba: No lubię. :'D
Odpowiedz
Sadism
Prekursor | Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:5 lat 3 miesiące Liczba postów:794 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 17
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 43

28-08-2015, 15:58
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

NICK: Kojarzy się z jej matką i siostrami. Ciekawy i przyjemny zabieg artystyczny.
AVATAR: Hm... Cudny! Uwielbiam ten styl avatarów, i sam bym takim nie pogardził :3
PODPIS: W stosunku do avka zbyt prosty, acz nadal przyjemny. I duży plusik za dodanie głosu. Bardzo to cenię.
POSTAĆ: Sory za tak nieskromne wobec samego siebie podejście, ale jak trochę poznałem z różnych postów Vasanti, to wydaje mi się że wraz z Sadismem są to dwie najprzebieglejsze postaci na forum. Tu kombinacja, tam kombinacja, intrygi... Stąd mój podziw do zgryźliwej królowej.
OSOBA: No to już wałkowałem nie jeden raz. bardzo lubię, sympatyczna i miła. Najlepsza osoba do zarządzania forum :3
Wróciłem na prochy tego co niegdyś stworzyłem.
Dziś we mnie wątpią jak na samym początku.
Dziś znowu ich zaskoczę.

GŁOS  
Temat muzyczny Sadisma

[Obrazek: zen-snake.gif]
Odpowiedz
Machafuko
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 lata 2 miesiące Liczba postów:786 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 38

28-08-2015, 18:14
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

Nick: Pasuje, aczkolwiek wydaje mi się, że nieco poszedłeś na łatwiznę z tym angielskim (nie żebym sam nie poszedł na łatwiznę, wpisując losowe słowo w translator i biorąc je bez względu jak będzie brzmieć xD). Niemniej efekt dobry, choć nicki innych Twoich postaci podobają mi się bardziej.
Avatar: Podoba mi się taka kreska. Niby "bajkowe" ale jednak realistyczne. Ten artysta, który narysował Ci Sadisma zdecydowanie wie co robi.
Podpis: Nie lubię gifów w podpisie. Znaczy link byłby spoko, ale taki gif od razu rzucający się w oczy... czasem rozprasza. Aczkolwiek za humor cenię xD Co do głosu, to jakoś inaczej go sobie wyobrażałem, no ale ok, ok.
Postać: Natrafiłem może na jeden post, więc nie ocenię tego jak piszesz Sadismem, jednak owoce Twoich działań są obiecujące - własna grupa, adopcja lwa i robienie z niego swojej prawej (hehe) ręki (w sumie nie dziwię Ci się skoro nie masz własnych XD), słyszałem o planach godnych gestapo. No zobaczymy - jednak odbieram to wszystko bardzo pozytywnie i z pewnością dzięki tej postaci forum jest ciekawsze.
Osoba: Katol, więc na wstępie już szanuję motzno. Ogólnie dobrze Cię odbieram, fajno się z Tobą gada, choć charakterami się różnimy dość znacznie. Widać że jesteś taką osobą, która bardziej nastawia się na przeżywanie i wyciąganie wniosków z własnych doświadczeń niż kumulowanie wiedzy teoretycznej. Chooć czasem wydaje mi się, że mówisz o jedno słowo za dużo, tak bezpośrednio, momentami nie masz wyczucia xD Ale za humor szanuję. Mówiąc szczerze z początku wydawało mi się, że będziemy się gryźli, na szczęście się nie sprawdziło XD
Głos // Sylwetka // A tu w nowej roli // I prezencik od synka
___

I rzekł do mnie główny admion: "Zbanuj wszystkich, ja rozpoznam swoich".


Zielony? Czy czerwony? :v
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

28-08-2015, 18:41
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Nick: Przyzwyczaiłam się. Lubię skrót Fuko (hm, czy to nie ja na niego wpadłam, bo nie pamiętam?), choć początkowo kojarzył mi się z żeńską postacią z pewnego anime. xd' Dla mnie Machafuko jest długim i ciężkim imieniem, klimatycznym, ale jednak nie za dobrze mi się to wymawia.
Avatar: Ciężko mu coś zarzucić w warstwie artystycznej, ale przeszkadza mi to, że masz go od samego początku i już mi się znudził, a poza tym jest to rysunek znaleziony w internecie, a nie narysowany dla Ciebie. I nie za bardzo pasuje do postaci, która sprawia wrażenie na ogół spokojnej.
Podpis: Rysunek jest bardzo prosty, ale w porządku, choć bardziej pasuje na avatar niż na podpis. Cały Fuko też okej, acz bez kolorów to wiele nie wnosi. Głos wyobrażałam sobie podobnie, pasuje i wielki plus za to, że jest po polsku - ciężko mi się wyobraża głos postaci mówiącej po polsku, gdy próbka głosu jest po angielsku lub, o zgrozo, po japońsku.
Postać: Przemyślana, prowadzona konsekwentnie. Podoba mi się jego charakter i Twój pomysł na niego, ogólnie zapowiada się ciekawie. Piszesz dość długie posty, ale nie są one o niczym, więc przyjemnie się je czyta.
Osoba: Zadziwiająco często podzielam jego zdanie. Jest uparty, ale nikogo nie obraża, potrafi dochodzić swoich racji bez wywoływania kłótni, powołując się na racjonalne argumenty, a to rzadka umiejętność. Dzięki niemu KLowe sb zyskało nowe życie, no i jest jednym z nielicznych facetów na forum, a ich obecność zawsze mnie cieszy (kiedyś było ich nieco mniej tutaj, a przynajmniej byli mniej widoczni). Ale dobrze, że też gra na fabule, a nie tylko siedzi na sb. Doceniam jego wiarę i wiedzę, choć uważam, że mógłby częściej wychodzić z piwnicy, np. żeby się ze mną spotkać. :)
Odpowiedz
Frigg
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:3 lata. Znamiona:0/0 Liczba postów:372 Dołączył:Sie 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 19

28-08-2015, 20:11
Prawa autorskie: Ragous

Nick: Podoba mi się od samego początku. Można łatwo skracać i jest takie… Dźwięczne? Sama nie wiem, ja je wymawiam z długim "li" może przez to właśnie takie mi się wydaje. Kojarzy mi się z piosenką Felicita, ale to już swoją drogą.
Avatar: Ciekawy. Sam rysunek bardzo mi przypadł do gustu, bo na nim Felija wygląda tak spokojnie i poważnie. Za to tło dopełnia całość, co jest dużym plusem, bo nie jest to kolejny avatar bez tła lub kadr z filmu, jak w większości avatarów na forum (nieważne, że lubię mieć kadry z filmu jako tło…).
Podpis: Słodka Felka. Tutaj jest przedstawiona zupełnie inaczej niż lwica na avatarze. Tutaj widać wesołą, pełną ciekawości samicę. Co do gwiazdek to nie klikałam, bo mi się okienka za długo ładują >:
Postać: Podoba mi się w niej to, że jest taka nieogarnięta życiowo. To robi z niej taką nieidealną postać, kiedy większość stara się mieć właśnie postacie perfekcyjne. Poza tym lubię ją za relację z Mako, która mnie szczerze zaciekawiła i za to, że przygarnęła Haineko, bo to pokazało, że ma matczyne skłonności.
Osoba: Za wiele nie powiem, bo nie pisałam z Tobą za wiele :p Z tego co na razie zauważyłam jesteś bardzo sympatyczna i skłonna do pomocy. Nie irytujesz się za szybko co się ceni. Jesteś bardzo ogarnięta w sprawach forum i prowadzisz ciekawe postacie :)
Odpowiedz
Kalani
Dobrotliwa | Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:722 Dołączył:Lis 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 82
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 17

28-08-2015, 20:21
Prawa autorskie: MadKakerlaken
Tytuł pozafabularny: VIP

Imię: Zdaje mi się, że to ja je wymyśliłam, a dziewczęta zatwierdziły. Chciałam coś, co nawiązuje do Ragnara, więc wzięłam imię z nordyckiej mitologii. Kiedy ją oddawałam nie wiedziałam, że syn Friggi z Marvel Cinematic Universe zgniecie me drobne serducho ;; W każdym razie, ładne, że tak skromnie powiem. Dźwięczne, ale stanowcze, z twardymi literami na końcu. Takie, jakie lubię. Pasuje do postaci z hardym charakterem.
Btw, wiedziałaś, że na początku fabuły Frigg nazywała się Maisha, czyli "życie" w suahili? Bo Deyne myślała, że urodziła martwe kocię. Dopiero tatuś dał jej nowe imię (ale nick od początku konta był ten sam, czyli Frigg).
Avatar: Mam orgazm na sam widok, muszę więcej pisać? Inny najlepszy av Frigg też zrobiła Ragous. (btw, czy wszyscy majo av od Ragi tylko nie ja? ;;)
Podpis: Nieładnie mi komentować, och ach, dziękuję za ten zaszczyt! Miło mi tam się znajdować między Ragowymi arcydziełami.
Postać: Szczerze? Lubię mocne postaci, są super interesujące, ale dopóki nie zagrażają moim postaciom D: Mam nadzieję, że z Kali będzie się rozumiała wspaniale mimo wszystkich różnic. Ciekawe, co wyniknie z jej zmiany. Mam nadzieję, że wyjdzie Zachodnim na dobre, a nie na złe, jak to na razie wygląda.
Osoba: Niewiele pisałam z nią, tylko przez PW. Piszesz świetne posty pod wieloma płaszczyznami. Widać, że czujesz postać i starasz się trzymać wyznaczonej przez siebie konwencji ich usposobienia. Nie boisz się psuć relacji między Frigg a innymi postaciami, które były jej bliskie. Super piszesz, pyś.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości