♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

28-08-2015, 20:26
Prawa autorskie: ja-Dirke

Nick: Nietypowy, nie kojarzy mi się z niczym.
Avatar: Fajny widać od razu kogo :3
Podpis: Pokazuje postać acz preferuje banerki i napisy xD
Postać: Taka dobra, widać po kim córka to ma. Martwi się o stado i o swoich bliskich. Nie widziałam aby się złościła na kogoś czy też była bardzo wrogo do kogoś nastawiona, jak co to z niechęcią.
Osoba: Miło się pisze, wesoła i da się w normalny sposób porozmawiać.

Edit wyprzedzono mnie xD <opis zmieniam na Kalani>
Odpowiedz
Kalani
Dobrotliwa | Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:722 Dołączył:Lis 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 82
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 17

28-08-2015, 20:39
Prawa autorskie: MadKakerlaken
Tytuł pozafabularny: VIP

Imię: Kocham je <3 Jak już pisałam, lubię takie "twarde" imiona. Ragnar, Frigg, Myr - moje trio ulubionych imion na tym forum. Gratuluję, zazwyczaj imiona mi się tylko podobają, zaś twojej postaci imię jest przeze mnie uwielbiane.
Avatar: Uroczy wampirek! Super jest, ta otoczka zielona pasuje do jego oczek. Myr generalnie ma bardzo ładny, prosty design. Te jadowite, neonowe oczyska go rozświetlają. No, i kocham połączenie zieleni z czernią. W ogóle lubię kontrasty.
Podpis: Jak poprzednio, nie przystoi mi komentować, aczkolwiek to jedna z moich ulubionych moich prac w tym roku. Pychol piękny ma. Acha, i przesłuchałam głos, bo tam w tle leci kawałek, który ostatnio wpadł mi w ucho i stwierdzam, że doskonale go dopasowałaś do postaci. Gratsy.
Postać: Fajny gostek! Zachowuje się, jakby chciał być twardy i taktowny, a jest uroczy i taktowny, niemniej zbudza szacunek. Taki trochę słowiański woj z wąsami. Mrau. <3
Osoba: Się lubi już od dawna, chociaż wtedy nie było okazji do pisania. Cenię też za arty na dA i fa, kocham twoje anthro. I dziękuję za powrót na forum i wybranie Zachodu, dobrze mieć taką miłą osobę i zaangażowanego w pisanie użytkownika w swojej grupie.
Odpowiedz
Frigg
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:3 lata. Znamiona:0/0 Liczba postów:372 Dołączył:Sie 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 19

29-08-2015, 11:09
Prawa autorskie: Ragous

Imię: Ładny. Miękki w wymowie przez co sprawia, że i lwica nosząca to imię od razu wydaje się łagodną lwicą. Kojarzy mi się nieco z Vitani, ale to pewnie przez charakterystyczną końcówkę.
Avatar: Kalani jest na nim taka przekochana! Ma takie ciepłe, życzliwe spojrzenie. W ogóle idealnie oddałaś jej usposobienie na tym rysku. Naprawdę.
Podpis: Boże, jak ja uwielbiam twoje rysunki! Masz talent dziewczyno! Co do samego rysunku ukazałaś na nim chyba bardziej zadziorną stronę charakteru twojej postaci. I dobrze. Fajny kontrast między avatarem, a podpisem.
Postać: Niby partnerka przywódcy Zachodnich Ziem, a z niej taka łagodna i ciepła lwica. Pokochałam ją odkąd weszłaś do tematu z Runą i Tyrvelse. Jest, jak wcześniej napisałam taką idealną, wręcz wymarzoną wersją ciotki. Co do Frigg to na razie nie będę się rozpisywać, bo nie miałyśmy jeszcze okazji przeprowadzić z nimi wątku :)
Osoba: Tak, jak to wcześniej ujęłaś nie pisałyśmy jeszcze za bardzo ze sobą, ale z tego co na razie zauważyłam jesteś naprawdę fajną osobą. Wielbię cię za ten rysunek Frigg, który trzymam w podpisie i dziwię się, że to ty mi dziękujesz, że go wstawiłam, jak powinno być na odwrót. Przy najbliższej okazji z chęcią bym z tobą popisała jakąkolwiek postacią, bo prowadzisz naprawdę ciekawe charaktery, w dodatku bardzo różnorodne :3
Odpowiedz
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

29-08-2015, 11:19
Prawa autorskie: ja-Dirke

Nick: Kojarzy mi się z lodówką z języka angielskiego (fridge) nie wiem czemu, acz samo w sobie imię jest fajne, nie długie i proste do zapamiętania.
Avatar:Jak każde zrobione przez tego użytkownika, jest fajne.
Podpis:Widać na nim charakterek postaci, sama praca fajnie wykonana, futro i cienie są miłe dla oka. Preferuje mimo wszystko jednak tradycyjne podpisy z tekstem i banerkiem xD
Postać: Ciekawa, ma charakterek. Taką postać nie prowadzi się łatwo i ciekawi mnie jak długo użytkownik będzie w stanie ja tak prowadzić. Nie jest to łatwe ale widać, że jest pomyślą na ową postać. Niby ma gdzieś stado ale w gruncie nie do końca.
Osoba: Przyjemnie się z nią pisze an fabule jak i na gg. Miła i da się dogadać.

//je dłuższa ocena :D xD
Odpowiedz
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

29-08-2015, 11:32
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Nick: Prawdę mówiąc, nie robi na mnie oszałamiającego wrażenia. Jest ładne jak na imię trzyliterowe, proste, zapamiętuje się, ale... Jakoś, to nie to.
Avatar: Cały czas tu widzę hitlerowski wąsik. :D Bardzo ładnie narysowany, masz taki przyjemny styl. Oczka są przecudowne, takie błyszczące zielone punkciki. Design sam w sobie... Generalnie średnio przepadam za czarnymi postaciami, ponieważ... Praktycznie nie widać, jak wyglądają. Muszą mieć naprawdę mocne znaczenia, aby cokolwiek się z tej czerni przebijało. Nie mogę jednak powiedzieć, że wygląda źle - ma taki prosty, ładny design.
Podpis: Przyznam szczerze, że nie lubię idei głosów w podpisie. Jakoś... Nie pasuje mi to. Lew od Mad jest zacny, przedstawienie całości postaci w podpisie to dobry pomysł. Wiesz, jak wygląda.
Postać: Podoba mi się, serio. To najbardziej cierpliwy Zachodni na forum. Taki trochę dobrotliwy wujaszek. Brakuje mi jednak jakiegoś takiego mocniejszego akcentu, który by nadał mu jakiejś takiej charakterystyczności. Na razie zbytnio się nie wybija.
Osoba: Miły gostek, cierpliwy, odpisuje bardzo szybko, przyjemnie się pisze. Cieszę się, że po tak długiej nieobecności powróciłeś na to forum.
Odpowiedz
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

13-09-2015, 19:28
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

Nick: Na pewno lepszy niż Vinity. Generalnie podoba mi się, ma takie ładne brzmienie, przez to "t" nieco twarde.
Avatar: Odnoszę wrażenie, że z oczami jest coś nie tak ._. Tak poza tym... Trochę nijaki ten avatar. Bardzo lwioziemski, ale ani mi się podoba, ani przeszkadza...
Podpis: Wspominałam kiedyś, że bardzo lubię Twoje podpisy? Chyba nie. No to mówię to teraz - naprawdę je uwielbiam! Mam sentyment do tej piosenki, słoneczniki jakoś tak pasują i do niej, i do Venety, i do LZ... Po prostu mi się podoba.
Postać: Nie wiele o niej wiem, więc się nie wypowiem.
Osoba: Baaardzo ogarnięta osoba, porządna. Lubię ją, choć mam raczej odmienne poglądy. Poza tym odnoszę wrażenie, że jest o wiele mniej aktywna niż kiedyś :<
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Odpowiedz
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

13-09-2015, 19:54
Prawa autorskie: ja-Dirke

Nick: W pisownie wygląda ładnie nie wiem w sumie jak to się wymawia ale jest ładne.
Avatar:Wielkie zielone oczy xD, duży plus ogólnie bardzo lubię kolor zielony a tutaj jest z świetnie dobrany z kolorem futra, a cętki dodają uroku. Wszystko ładnie kolorystycznie wygląda. Tylko taka trochę jakby smutna?
Podpis:brak? albo ja źle coś widzę x)
Postać: Nie śledzę postów ale z tych co wyczytałam wydaje się taka wesoła.
Osoba:Spoko, da się pogadać, sympatyczna młoda osóbka.
Odpowiedz
Machafuko
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 lata 2 miesiące Liczba postów:786 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 38

13-09-2015, 20:42
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

Nick: Słowiański dość, Myr to prawie jak Mir :V
Avatar: Neska rysować potrafi i jest w szarościach, więc propsuję. Podoba mi się ogólny charakter obrazka; mnie osobiście ciekawe avatary zachęcają do pisania z daną osobą, ten jest zachęcający.
Podpis: Sylwetka fajna, choć czy czasem łapy nie są zbyt przysadziste? Oczy dobrze Ci wyszły, a wystające kiełki charakterystyczne, bardzo fajne. Głos taki mało pomocny dość, ale motyw muzyczny szanuję. Cytat brzmi, to chyba najlepsza recenzja.
Postać: Nie czytałem postów.
Osoba: Luubię, zresztą znamy się nie od dziś. Ostatnio troszku bardziej "kłócimy się" (choć ja bym tego kłótniami nie nazwał) niż zazwyczaj, ale tam bajka XD Wyjdę na czepialskiego, ale dobrze wiesz, że zawsze śmieszkowałem z Twojego przekręcania literek :v Otwarta, dość pozytywna osoba, wycofuje się z konfilktów, choć swojego zdania trzyma się twardo. Po prostu nie lubisz polemizować, nie boisz się mówić co mslisz, ale to jest na tej zasadzie, że mówisz coś i tyle, temat jest zakonczony, niechętnie ciągniesz dalej. Szkoda, bo ja lubię sobie podyskutować xD
Wprawdzie poglądów Twoich nie znam, ale podskórnie czuję, że różnią się znacznie od moich, ale jakoś się dogadujemy więc nie jest źle, nie? :V

Edit: właśnie uświadomiono mi, że sylwetka autorstwa Kalani. Forgib mi plox.
Głos // Sylwetka // A tu w nowej roli // I prezencik od synka
___

I rzekł do mnie główny admion: "Zbanuj wszystkich, ja rozpoznam swoich".


Zielony? Czy czerwony? :v
Odpowiedz
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

13-09-2015, 21:01
Prawa autorskie: ja-Dirke

Nick: Dziwnie mi się kojarzy D:
Avatar: ładny ale to ko dziwne w sensie ta źrenica nie jest właściwie umieszczana xD albo to ten krztałt D: bynajmniej dziwnie wygląda.
Podpis:Za Arthasa plus i za to, ze szary lefek x)
Postać: Nie czytam
Osoba:Lubie ogólnie chyba, ze za głęboko wchodzi... w dyskusje ;). No cóż da się pogadać, lubi dyskutować na wszystko i ze wszystkiego jest znawcą |D, robi wrażenie takiego nadpobudliwego, co musi być w centrum uwagi. No leniwy jest... w sumie to trup |D to tłumaczy to lenistwo. Wesoły za to i nie bierze do siebie nic za bardzo.
Odpowiedz
Soth
Bestia z Bagien | Duch
*

Gatunek:Pół lew, pół tygrys i wszycho na ten temat Płeć:Samiec Wiek:5,5 lat. Towarzysz:Dzięcioł duży Liczba postów:331 Dołączył:Lut 2013

STATYSTYKI Życie: 38
Siła: 88
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 7

13-09-2015, 21:24
Prawa autorskie: Ja/gokcegokcen
Tytuł pozafabularny: Cnotliwy Woj

Nick: Taki... prosty i jak dla mnie zwyczajny, ani nie mam negatywnych skojarzeń, ani też wybitnie pozytywnych. Brzmi tak gburaście trochę jak wyobrażam sobie zwykłą rozmowę fabularną.
Avatar: Brakuje mi tła. Jak zwykle zresztą D: A poza tym jest śliczny.
Podpis: Tekst jest super. Po prostu... i to jedyna rzecz dobra w tym podpisie, bo lewek owszem, jest fajny, ale mnie nuży dosłownie każdy podpis taki sam, że jest lew i od biedy coś jeszcze.
Postać: Jak dla mnie jest w porządku.
Osoba: Specjalnie nie mam zdania, bo nie wypowiada się często na sb, a tak to tylko mogę stwierdzić, że raczej nie jest typem osoby konfliktowej, co czasem jest dobre, a co nie.
Sycophants on velvet sofas
Lavish mansions, vintage wine

I am so much more than Royal
Snatch your chain and mace your eyes

If it feels good, tastes good
It must be mine

Heroes always get remembered
But you know legends never die


[Obrazek: 7YwHHkJ.jpg]


Mortal kings are ruling castles
Welcome to my world of fun
I'm taking back the crown
I'm all dressed up and naked

I see what's mine and take it
Odpowiedz
Sadism
Prekursor | Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:5 lat 3 miesiące Liczba postów:794 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 17
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 43

14-09-2015, 00:01
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

Nick: No nie jestem fanem tego nicku. Ale też jakoś negatywnie nastawiony nie jestem. Plus za to że jest na S.
Avatar: O wiele lepszy od poprzedniego, ale wolałbym w kolorkach. Tak czy owak w przeciwieństwie do ciebie, lubię wycięte tło.
Podpis: Przekombinowany, choć fajnie że rozbudowany. Ale "sie pytam sie" po co to bicie serca?
Postać: No nie zdzierżę bufona. Uparty, złośliwy, nie bez powodu samotny i aż się prosi o wpierdo*. W realu gnębię takich xD jak tylko mogę. Ale jest to charakterystyczna postać.
Osoba: Malo gadamy, ale raczej wporzo. Na pewno nie najaktywniejsza osoba na forum, ale wie czego chce. Z mojej strony szacunek :)
Wróciłem na prochy tego co niegdyś stworzyłem.
Dziś we mnie wątpią jak na samym początku.
Dziś znowu ich zaskoczę.

GŁOS  
Temat muzyczny Sadisma

[Obrazek: zen-snake.gif]
Odpowiedz
Kahawa
Konto zawieszone

Gatunek:Ratel Płeć:Samica Wiek:11 lat Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:269 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 28
Zręczność: 48
Spostrzegawczość: 82
Doświadczenie: 70

14-09-2015, 16:40
Prawa autorskie: Madkakerlaken, Eyal Bartov

Nick: W tym przypadku nick bardzo dobrze pasuje do postaci. Od razu wiadomo, że charakter nie będzie w samych pozytywach.
Avatar: Eidel odwaliła kawał dobrej roboty, prawdziwa żmija jak się patrzy.
Podpis: Często je zmieniasz, nie razisz monotonią. Potrafią być głównie zabawne i żartobliwe.
Postać: Plus za zwierze innego gatunku niż lew oraz dość długie prowadzenie tej postaci. Większości zazwyczaj się nudzi. Przebiegły żmij, knujący swoje intrygi niczym pająk rozkładający sieć na niewinne owady. Motyw szaleństwa jest trochę taką solą w oku. Bardziej przypadł mi do gustu ten przebiegły, inteligentny gad dążący do swego a nie dziki wunsz.
Osoba: Sympatyczny, choć czasem ma zbyt mocne żarty, które co wrażliwszych mogą razić. Uogólniając lubię :P
Odpowiedz
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

14-09-2015, 16:52
Prawa autorskie: ja-Dirke

Nick:Ciekawy nie kojarzy się jakoś źle.
Avatar: Podoba mi się, pokazuje, że postać ma charakterek i jest ładnie wykonany.
Podpis:Nie powala, fotka fajna ale spis ziół taki jakoś nijaki x)
Postać:Nie śledzę zbytnio ale dobry znachor i jeśli ktoś poprosi to pomorze.
Osoba: Bardzo lubię, da się spokojnie pogadać i dogadać. Podyskutować i szybko pisze posty, więc można wątki fajnie rozwiać. Myślę, że się dogadujemy całkiem spoko.
Odpowiedz
Omara
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Dorosła Liczba postów:844 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 74
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 36

16-09-2015, 21:18
Prawa autorskie: Dukacia, obróbka: Fileera (Vei) :*

Nick: Podoba mi się. Niby taki prosty i krótki, ale mnie osobiście przyprawia o ciarki
Avatar: Autorstwa Neski. No przyznam, że autorka ma talent. Ciekawe, kiedy mi zrobi Haineko?
Podpis: Rysunek od Raga świetny, ale najbardziej przykuł moją uwagę ten tekst nad obrazkiem
Postać: Nie znam
Osoba: Kyou, czy to ty?
Odpowiedz
Chikja
Poszukujący
*

Gatunek:Hydra vulgaris Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Szaman Liczba postów:766 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 63
Zręczność: 83
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 10

17-09-2015, 10:20
Prawa autorskie: Vegava/ Koseki-L/Lioden
Tytuł pozafabularny: VIP

Nick: Ciągle mam w głowie jakieś żelki jak czytam ten nic Ayumi mis gummi
Avatar: Taki KLowski, taki Malaika :D bardzo praworządna i poczciwa lwica? Tylko te farfocle dookoła szyi i za głową, ciut słabo przycięty.
Podpis: Co za głos :V i biegnący lew na zachodzie słońca, tak nostalgicznie się robi. Wszystkiego dopełnia tekst i spoglądająca na niego lwica.
Postać: Kompletnie nie znam :'D ale wydaje mi się że jest jedna z tych dobrych.
Osoba: Ktoś ty? :v
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości