♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Israel
Duch
*

Gatunek:Hiena cętkowana Płeć:Samiec Wiek:4 lata Liczba postów:458 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie:
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

17-09-2015, 17:41
Prawa autorskie: Inn, Venety, Vasanti Vei, Skanda

Nick: Fajny, nie jest skomplikowany.
Avatar: Trochę tam napaćkane, ale źle nie jest.
Podpis: Głowa mi się podoba, ale nie wiem co to za gałąź.
Postać: Nie pisałem z nią, więc nie wiem.
Osoba: Za dobrze nie znam, ale złego zdania nie mam.
Gdy zapadła ta noc niewygodnie mi było
Przeżywałem koszmary w ciemności bez dna
Widziałem obok, tuż tuż
Że trup psuje się już
I zmartwiałem na myśl, że nieboszczyk to ja!

[Obrazek: screen2.PNG]
Gram w FH, IW, DD, LM, IT PL, WS pod nickiem Ognik
Odpowiedz
Cavum
Konto zawieszone

Gatunek:Leweł Płeć:Samiec Wiek:21 miesięcy Liczba postów:142 Dołączył:Lip 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 80
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 20

17-09-2015, 18:09
Prawa autorskie: Av. - Chotara

Nick : Szanuje, bo lepszy od Srula. A przyznam że po pewnym czasie nawet się mi spodobał.
Avatar: No osobiście nie przepadam. Wolałbym bardziej oddający twój charakter.
Podpis: No niezbyt jest co oceniać.
Postać: Pomagier Sadisma, ale także strażnik Skały Yehisses. No spoko postać tylko za mało rozbudowana.
Osoba: Niby się z tobą droczę bardzo dużo, ale w gruncie rzeczy bardzo cię lubię. Jesteś często na SB i zawsze można do kogoś gębę otworzyć. :)
Odpowiedz
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

17-09-2015, 18:22
Prawa autorskie: ja-Dirke

Nick:Ciekawy ale w sumei go sie czyta przez C, S czy K? x)
Avatar:Nie jest zły, lewek jest jakiś taki smutny ale tak jakby pokazano mu ciastko ale nie dano.
Podpis:Nie powala ale to zawsze coś. Nie jak u większości postać lwa.
Postać:Nie znam niestety, nie śledzę.
Osoba: Da się pogadać. Konkretna z celami i pomysłami. Nic tylko czekać co tam dalej wykmini.
Odpowiedz
Grima
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:5 lat Liczba postów:52 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 66
Zręczność: 83
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 15

17-09-2015, 23:11
Prawa autorskie: jo | kinopan
Tytuł pozafabularny: VIP

orany ile lat już w to nie grałam? piszę grimą mimo że jeszcze nie ma posta w fabule XD

Nick: krótki, BARDZO mi się podoba mimo że krótkie imiona zwykle nie przypadają mi do gustu. Myr... Myr Myr Smyr :D No i pasuje do postaci, ma taki mroczny wydźwięk (z jakiegoś powodu kojarzy mi się z gildią złodziei ze skajrima, z ich siedzibą znaczy sie)
Av: nie oceniam :3
Podpis: rys pierwsza klasa, lepiej być nie mogło ;~; no i fajny cytat. Krótko i na temat.
Postać: jeszcze nie poczytałam postów ale mam zamiar to zrobić .-.
Osoba: hym nigdy nie miałam przyjemności osobiście pogadać, ale jesteś jedną z pierwszych osób które zrobiły na mnie ogromne wrażenie zaraz jak dołączyłam do forum laaata temu. Pamiętam jak ludzie z ZZ rozpaczali że cię nie ma :D Ombre? Shet? Ghashu? Nie pamiętam kto dokładnie. Anyłej szacun był od zawsze i będzie c:
<table><tr><td>
submit to me
[Obrazek: grim_by_paranoii-d9a1mrm.png]
for I am Grima

</td><td>[Obrazek: ardorraaar_by_paranoii-d9a1mff.png]</td></tr></table>
Odpowiedz
Sadism
Prekursor | Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:5 lat 3 miesiące Liczba postów:794 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 17
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 43

17-09-2015, 23:34
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

Nick: Kojarzy mi się z pewnym kopaczem z Gothica. Ogółem spoko.
Avatar: Cudny, szkoda ze to samo co w opisie.
Podpis: J.w.
Postać: Dobrze się zapowiada, ale nie wiem jak wyjdzie. Tak czy inaczej miło że stare stada nie zostają zapomniane.
Osoba: Kim ty jesteś xD Nadal nwm czy miałaś konta które znałem przed Neską. Ale na razie za mało cię znam.
Wróciłem na prochy tego co niegdyś stworzyłem.
Dziś we mnie wątpią jak na samym początku.
Dziś znowu ich zaskoczę.

GŁOS  
Temat muzyczny Sadisma

[Obrazek: zen-snake.gif]
Odpowiedz
Grima
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:5 lat Liczba postów:52 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 66
Zręczność: 83
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 15

17-09-2015, 23:52
Prawa autorskie: jo | kinopan
Tytuł pozafabularny: VIP

Sadi dużo tych kont było :D nawet nie potrafię wszystkich wymienić. Do hali suaw zajrzyj :d no i mi wjeżdżasz na ambicje, teraz musze walczyć z potrzebą narysowania Grimy ._.
Nick: Trochu drażnił na początku bo nie przepadam za imionami pochodzących od 'normalnych' słów. Ale z czasem się przyzwyczaiłam i teraz kojarzy mi się tylko z tą jedną postacią. I już nie drażni.
Av: genialny, podoba mi się kolorystyka i wgle... często się na niego gapię i próbuję zapamiętać jak rysuje się takiego węża :D
Podpis: Jestęś królę. Podpisów.
Postać: czytałam trochę postów, nie wiem jak to było przed zniknięciem Taal ale średnio mi się teraz to jakoś podoba. W sensie, ja już widziałam postaci silne i z charakterem które mają cel, a potem cos w nich pęka i stają się ooc (chwilowo lub permanentnie). Poza tym zawsze sceptycznie podchodzę do pomysłu grania postaciami które nie są wielkimi kotami, no ale jak widać- chcieć to móc, gratuluje sukcesów :d ODDAWAJ SKAŁĘ SHERKHANA!! ;_; przecie tam jest jaskinia przodków, JAK MOŻNA
Osoba: kul :D nie potrafię więcej powiedzieć, ale podziwiam. No i medal za tak zróżnicowane postaci.
<table><tr><td>
submit to me
[Obrazek: grim_by_paranoii-d9a1mrm.png]
for I am Grima

</td><td>[Obrazek: ardorraaar_by_paranoii-d9a1mff.png]</td></tr></table>
Odpowiedz
Machafuko
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 lata 2 miesiące Liczba postów:786 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 38

18-09-2015, 00:21
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

Nick: Chcesz mieć brzmiący nick? Niech zawiera "r". Nicki z er zawsze brzmią. Osobiście skojarzył mi się z braćmi Grimm. No jest fajny.
Avatar: Ciemny lew <3 (tak wiem, powtarzam się). Czuję lekki wpływ Naruto, z tymi szramami na pysku (Btw. skoro postać ma je i jeszcze swoje, to posiada dwie pary wąsów? Wąsocepcja? xD). Podziwiam, choć jedyne co mi nie pasuje, to białe tło. Dobrze uchwycony moment.
Podpis: Właściwie to samo co wyżej, fajnie się to prezentuje. Może i była przerwa w rysowaniu, ale wychodzi Ci :v
Postać: Jeeszcze nie czytałem postów, ale poczytam. Z tego co pamiętam dobre posty piszesz :V
Osoba: Uhh... powiem Ci tyle; może nie domyśliłem się na samym początku ktoś Ty, ale dość szybko, po pewnym Twoim pytaniu na sb już wiedziałem. No ale z jakiegoś powodu bawisz się w tą anonimowość, co szanuję, ale w konsekwencji grałem w Twoją grę :v Fajno, że nastąpił Twój powrót. Liczę na jakiś wątek kiedyś! :P
Głos // Sylwetka // A tu w nowej roli // I prezencik od synka
___

I rzekł do mnie główny admion: "Zbanuj wszystkich, ja rozpoznam swoich".


Zielony? Czy czerwony? :v
Odpowiedz
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

18-09-2015, 10:07
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Nick: Komu ty tak Macha(sz)Fuko? Zawsze mnie dręczyło to pytanie.
Avatar: No nie mogę się zbytnio wypowiedzieć, sama zrobiłam szkic cnie. ale opowiem nieco o obróbce :v koloring całkiem do rzeczy, moze drażni mnie tylko trochę to oko i uszko ;D bo jak sie im dłużej przyjrzeć to trochę cosik jest nie tak z różem w uchu i źrenica oka.
Podpis: Skromnie, bardzo.
Postać: Dejm w dalszym ciągu się nie spotkaliśmy na fabule |D twoje szczęście mój pech?
Osoba: Typowy śmieszek i dobrze, na kij smutać nad życiem, szkoda czasu, plus za świnkę morską ~ to kochane stwory i minus za mieszkanie w krypcie : Dc
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Odpowiedz
Serret
Mistyk
*

Gatunek:Karakal Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Znamiona:3/4 Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:618 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 36
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 18

20-09-2015, 18:16
Prawa autorskie: Trollberserker (Askari) / AltairSky

Nick: Początkowo mi się nie podobał, bo był taki banalny, ale szybko się przyzwyczaiłam i teraz nie kojarzy mi się z nikim innym. Kami jest tylko jedna!
Avatar: Piękny i cudowny, zawsze urzekały mnie to tło, perspektywa, cienie i tak dalej, ale masz go już bardzo długo. Skoro nadal grasz Kami (która powinna mieć już co najmniej z 10 lat, bo teraz to jest w wieku swoich dzieci), to może warto by było pomyśleć nad zmianą?
Podpis: Nie wiem, jakoś mnie nie urzeka, za dużo wszystkiego. Nie mam pojęcia, co jest na tym obrazku, bardziej by pasował lew albo cokolwiek innego. Cytat jest spoko, ale wisi tu chyba z 5 lat. Gif jest wkurzający jak większość gifów. Głos kojarzy mi się trochę z Zirą, raczej pasuje. Rozmiary - to akurat przydatne.
Postać: Obecnie nie śledzę, ale zakładam, że za wiele się nie zmieniła. Kami była jedną z nielicznych "złych" postaci, które bawiły się tym swoim "złem", rzeczywiście odczuwały przyjemność z tego, co robią, trochę jak Urszula z Małej Syrenki. Bardzo lubię, design jest dobry, charakter, to, gdzie, doszła, sposób, w jaki nią grasz, no nie mam nic do zarzucenia - ciekawa i mocno rozwinięta postać. Tylko nie wiem, czy jeszcze znajdziesz na nią jakieś wątki ciekawsze od tych, które prowadziłaś przez kilka lat.
Osoba: No też lubię, choć czasem jest irytująca i nazbyt uparta, a przez jej niewyparzony język Sur odeszła z forum (pamiętam to ;P). Ale generalnie spoko kobieta, fajnie, że wróciła, dobrze się z nią kiedyś pisało, już się nie kłóci z każdym tak jak kiedyś i chętnie bym się z nią spotkała, gdyby się zaplątała gdzieś w okolicy. :D Liczę na to, że jeszcze namiesza w fabule, choć niekoniecznie jako Kami.
[Obrazek: chibi_serret_by_altairsky-d9vtdmc.png]
Odpowiedz
Israel
Duch
*

Gatunek:Hiena cętkowana Płeć:Samiec Wiek:4 lata Liczba postów:458 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie:
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

24-10-2015, 17:21
Prawa autorskie: Inn, Venety, Vasanti Vei, Skanda

Nick: Kojarzy mi się z serem, ale fajny jest.
Avatar: Jakoś za karakalami nie przepadam, ale bardzo ładnie narysowany.
Podpis: Podoba mi się. Zwierzęta leżące na plecach są takie urocze :3.
Postać: Nie pisałem z nią, więc za bardzo nie znam. Ale z tego co "słyszałem" o niej, to raczej wydaje się ciekawa.
Osoba: Osoba super. Gratuluję jej, że jeszcze mi bana nie dała XD.
Gdy zapadła ta noc niewygodnie mi było
Przeżywałem koszmary w ciemności bez dna
Widziałem obok, tuż tuż
Że trup psuje się już
I zmartwiałem na myśl, że nieboszczyk to ja!

[Obrazek: screen2.PNG]
Gram w FH, IW, DD, LM, IT PL, WS pod nickiem Ognik
Odpowiedz
Inés
Jasnowłosa | Kapłanka
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Szamanka Liczba postów:1,076 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 85
Spostrzegawczość: 83
Doświadczenie: 15

10-12-2015, 00:53
Prawa autorskie: CherryColaax (Soma) | OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Profil roku / Misterium

Nick: Lepszy od Srula. Nie urzeka mnie, ale już zdążyłam się do niego przyzwyczaić, choć dla mnie zawsze będziesz Płomyczkiem. Dobre jest w nim to, że da się do łatwo wymówić i napisać, no i że rozpoczyna się na "i", to rzadkość.
Avatar: Przeciętny. Ramka by się przydała. A w ogóle to ktoś już mówił, że nie pasuje do postaci. I skoro już i tak masz avatar "z internetów", a nie rysowany konkretnie dla Ciebie, to dałoby się znaleźć coś ładniejszego.
Podpis: Czo to za tęcza. :/ Nie można było tego napisać jakimś normalnym kolorem? Tak to nawet nie jest zbyt czytelne (zwłaszcza żółty i lazurowy tekst).
Postać: Za mało nim piszesz! Ale wiem, że masz jakieś plany, więc nie będę narzekać. Próbuj.
Osoba: Generalnie Cię lubię. Naprawdę. Są takie momenty, że zgadzam się z Tobą w stu procentach, choć z drugiej strony częściej się zdarza, że napiszesz na sb coś takiego, co wywołuje we mnie tylko uczucie zażenowania, a czasem też niezrozumienia. Za dużo rzeczy bierzesz do siebie. Tak jak pisałam, swoimi wypowiedziami czasami mnie odrzucasz, ale niekiedy jesteś całkiem uroczy. Ogólnie wydajesz się intrygującą osobą i chętnie bym się z Tobą spotkała (haha, nie bierz tego do siebie, ja bym się spotkała z 98% userów ;3). Masz całkiem przyjemny w brzmieniu głos. Plus za aktywność na sb, granie z nami w kalambury, miłość do Wszystkie psy idą do nieba, no i oczywiście za to, że słuchasz audycji (choć szkoda, że nie komentujesz w temacie).
Think of me, think of me waking
Silent and resigned 



[Obrazek: e61c479cd03d.png] 

Imagine me trying too hard
To put you from my mind



***  |  Głos
Odpowiedz
Anubis
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:8 lat i 3 miesiące (Wiek średni) Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:568 Dołączył:Paź 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 90
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 20

10-12-2015, 12:31
Prawa autorskie: Avatar by MadKakerlaken

Nick: Na telefonie jestem w stanie go poprawnie napisać, na kompie już nie bo nie chce mi się bawić z szukaniem tego znaku. Jednak ogólnie jest ładny, prosty do zapamiętania i wymówienia.

Avatar: Po dodaniu tła zdecydowanie lepszy, bo jak sama mówiłaś, że bez niego strasznie zlewała się z forum.

Podpis: Nie wiem dlaczego ale wygląda jakby ktoś jej pocisnął, obił i opluł. Czyli jak ostatnio Ines cały czas wygląda, więc pasuje xD

Postać: Moim zdaniem czegoś jej brakuje. Jest najwyższą kapłanką i choć opisujesz jej podejście do pewnych spraw w odpowiedni sposób, to wydaje mi się on taki trochę sztuczny, że czytając te słowa mam wrażenie, że sama nie wierzysz w to co piszesz. W dodatku ostatnio serio chodzi zbyt przybita, co mnie właśnie nieco irytuje, bo to najwyższa władza SK, a od pewnego czasu na takową nie wygląda.

Osoba: No co tutaj dużo gadać. Lubię, znamy się już długo, nie focha się kiedy to jestem ciut złośliwy. :D
Wiele razy ściągała mnie z powrotem na forum, rozegraliśmy razem wiele sesji i zapewne jeszcze wiele rozegramy.
Odpowiedz
Inés
Jasnowłosa | Kapłanka
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Szamanka Liczba postów:1,076 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 85
Spostrzegawczość: 83
Doświadczenie: 15

10-12-2015, 12:57
Prawa autorskie: CherryColaax (Soma) | OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Profil roku / Misterium

Nick: Już dawno przestał mi się kojarzyć z bogiem egipskim. Nie jest to mistrzostwo oryginalności i niełatwo było znaleźć do niego odpowiednie zdrobnienie (ale już mam, Nubisiu :D), ale brzmi dobrze, prosty w wymowie, pisowni, no nie da się pomylić. I pasuje do postaci.
Avatar: Ogromna poprawa w porównaniu z poprzednim. Strasznie mi się podoba, choć jak już dodam tło, to może będzie jeszcze lepiej. :3 Super grzywa, cienie, no i to spojrzenie! Mrrrau!
Podpis: Coś mówiłeś, że zmieniałeś głos. Ja nie przepadam za angielskimi głosami do postaci, jakoś trudno mi je sobie wyobrazić mówiące po polsku. Ale ten jest całkiem spoko, przyjemny, mrukliwy, pasujący.
Postać: Sam kiedyś mówiłeś, że on za każdym razem jest trochę inny. Pewne cechy jednak zostają zachowane, przynajmniej tyle dobrze. ;P Ogólnie lubię tę postać; Nubiś jest całkiem ciekawy, oryginalny, ma swoją rozbudowaną historię, różne przeżycia, znajomych z dawnych lat, pewne podejście do życia... A, i lubię jego wygląd, ma takie przyjemne, ciepłe kolory.
Osoba: No co mogę powiedzieć. Super, że znów wróciłeś na forum, mam nadzieję, że tym razem na dłużej. ;D I liczę na to, że w końcu się spotkamy, bo iiile można z tym zwlekać. Tylko wolałabym z Tobą gadać, tak jak dawno temu, a nie tylko pisać. Za to bardzo lubię z Tobą pisać na forum, umiesz kreować wątki i ogłaszam na całe forum to, co pisałam Ci wczoraj, czyli: według mnie jesteś, obok Fuko, najlepiej piszącym facetem na forum. Czasem naprawdę ładne Ci te posty wychodzą. To nie jest tak, że nie lubię postów innych naszych przedstawicieli płci męskiej, ale Twoje często mają taki klimat. Jedyne, co mi się w nich nie podoba, to to, że czasem robisz błędy i zdarzało Ci się niepotrzebnie rozpisywać o historii postaci. Plus za bycie w SK i próby rozruszania Ines. ;3
Think of me, think of me waking
Silent and resigned 



[Obrazek: e61c479cd03d.png] 

Imagine me trying too hard
To put you from my mind



***  |  Głos
Odpowiedz
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

27-12-2015, 22:37
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Nick: Izolda. I Tristan. Takie sobie to imię, nie podoba mi się. Ta samo, jak nie podobała mi się książka, była dziwna. A było zaliczyć tą lalunię, Tristan, tobyś sobie pożył.
Avatar: A on mi się bardzo, bardzo, bardzo podoba. Lubię styl Inn, nic dziwnego, że sam avatar również mi się podoba. Obróbka jest prosta, al podkreśla atuty rysunku - i o to chodzi! Nic dodać, nic ująć.
Podpis: Dobrze, że jest ta czarna rameczka. Dodaje charakteru. Szkic jest ładny, niemniej boli, że to tylko szkic. Może za zgodą Kiu dałabyś komuś do pokolorowania.
Postać: Nie znam za bardzo. Trochę czytam posty, ale mocno wybiórczo. Na pewno nie jest postacią, która mi się nie podoba, nie prowadzisz jej tak źle - zwłaszcza, że jest bardzo ciężka do wyprowadzenia. Nie mogę w sumie jej czegoś większego zarzucić ani zbyt mocno pochwalić, bowiem nie czytam za bardzo postów. Z tego, co czytałam, jestem raczej na tak. Romans z Sadismem wydaje mi się mocno wymuszony, sztuczny i nie pasuje - ale przynajmniej jest się z czego pośmiać.
Osoba: Tak. Dobry administrator, nie jest stronnicza i potrafi powstrzymać się od uwag, gdy reszta się pluje między sobą. Nie odrzuca pomysłów, tylko stara się ich wysłuchać,zrozumieć i dopiero wyraża swoje zdanie. I próbuje dochodzić do złotego środka. W rzeczywistości też bardzo sympatyczna, zazdroszczę takich cudownie gęstych włosów. :D
Odpowiedz
Machafuko
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 lata 2 miesiące Liczba postów:786 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 38

28-12-2015, 19:48
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

Nick: Kojarzy mi się z amerykańskimi serialami dla nastolatek. Brajan, Andżelika, Violetta i te sprawy xD Takie mało "głębokie" imię, że tak to ujmę.
Avatar: Ten kadr z filmu bardzo mi pasuje do Ciebie, jako osoby. No patrzę na niego i wiem już wszystko, że Ty go wybrałaś i że żaden inny by nie pasował xD
Podpis: Taki przyjemny dodatek, niby nie zwraca się na niego uwagi, ale ubogaca całokształt.
Postać: Nie czytałem postów wielu. Jeden, może dwa. Wydaje mi się, że czujesz postać opisujesz dość dobrze jej zachowania, bazując na tym co widziałem. Potrafię sobie to wyobrazić w rzeczywistości, wydaje się to naturalne, więc jest szpoko.
Osoba: Jak dla mnie cicha woda xD Ja bym sobie z Tobą porozmawiał na żywo, serio. Nawet mamy kompletnie inne style rozumowania i powiedzmy łagodnie, inaczej stawiamy akcenty, to to by mogło być ciekawe. Ogólnie odbieram Cię bardzo pozytywnie, choć wydaje mi się, że czasem niepotrzebnie nie doceniasz swoich możliwości, że coś Cię męczy, nie czujesz się komfortowo w jakiejś sytuacji, to odpuszczasz, zamiast próbować podjąć swego, co mogłoby być rozwijające dla Ciebie. Cenię za bezpośrednie uwagi, są wartościowe - czasem dawałaś mi ciekawe tematy do rozkmin :P
Głos // Sylwetka // A tu w nowej roli // I prezencik od synka
___

I rzekł do mnie główny admion: "Zbanuj wszystkich, ja rozpoznam swoich".


Zielony? Czy czerwony? :v
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości