♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Tafari
Konto zawieszone

Gatunek:Fenek Płeć:Samiec Wiek:6 miesięcy Liczba postów:30 Dołączył:Gru 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 7
Zręczność: 11
Spostrzegawczość: 12
Doświadczenie: 5

02-01-2016, 22:14
Prawa autorskie: Nukot

Nick: Na początku nie byłam pewna jak go czytać. Teraz nie mam z nim problemu i całkiem mi się podoba. A Fuko to fajne zdrobnienie, ogólnie ludzie, do których można się zwracać "*uko" są fajni B)
Avatar: Jest ładny. Postać ma prosty design, ale mi się podoba, nic jej nie brakuje. A mi jakoś się ostatnio podobają avki bez/prawie bez obróbki, są ładne i proste i w ogóle spoko.
Podpis: Jest. Na Twoim miejscu może nawet bym wstawiła sylwetkę całego Fuko do podpisu, tylko nie wiem czy zostawiłabym wtedy fragment tego samego obrazka w avatarze. Ale to tylko ja. A podpis jest ok, nic wymyślnego, linki, cytat i starczy.
Postać: No i tu mam problem, bo znam go tylko z paru postów. Wcześniej nie bardzo go śledziłam, a teraz, kiedy mam prowadzić konto jego dziecka, wyszłam z założenia (no, może przez lenistwo, kto wie), że całkiem autentycznie to wyjdzie, jeśli dowiem się o nim tyle, ile ta nowa postać. To co czytałam jest w porządku i mi się podoba, ale nie wiem wiele. Tylko niech lepiej będzie dobrym tatą >:I
Osoba: Znamy się tyle, co z konfy. A na konfie jest chaos i spam. Ale z całego tego spamu wyciągnęłam tyle, że da się z nim pogadać, pośmieszkować i czasami jakoś trochę podyskutować (ale średnio się da, bo ta konfa to śmietnik pełen spamu ;-;). Jest w porządku, co tu dużo gadać.
[Obrazek: VYQuvlE.png]
Odpowiedz
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

03-01-2016, 00:10
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

Nick: Podoba mi się. Ma trzy sylaby, czyli dla mnie jest w sam raz - ani za krótki, ani za długi. I nie jest za miękki, tylko nieco twardy. Tylko jak go skracać? Taf? Za krótkie. Tafar? xD Prawie jak tatar. Tafi? To jak tofi, czyli imię dla psa :<
Avatar: On jest taki puszasto-kłębiasty, jakby był zrobiony z chmur! Albo z piany z kawy z mlekiem. Uroczy pysiek <3 I nie ma oczu typu anime czy disney, co w sumie mi się podoba. Jak zwykły zwierzak, przez co w sumie jest jeszcze bardziej uroczy.
Podpis: Podoba mi się mniej niż av :< Przy lwie fenek wygląda jakby był maskotką, przez te oczy. Są jakby bardziej puste, martwe. No i obok jest lew z zupełnie innymi oczami, to potęguje ten efekt. I grzywa jest ogrooomna D: Jakby mógł tam schować całe jedzenie na święta! Ale wciąż puszystość <3
Postać: Czytałam tylko kilka pierwszych postów i jest równie przeuroczy jak na avie. Mały łobuziak, od razu mi się spodobał ^^
Osoba: W ogóle jej nie pamiętam ._. A teraz rozmawiam z nią tylko na konfie, to jest piękne xD W skrócie - Twój humor mnie rozwala. (Nie rozumiem, jak możesz oskarżać naszą cudowną konfę o bycie śmietnikiem, tam są same poważne rozmowy! I kupa spamu, dziwnych naklejek, dziwnych rozmów, Inn z capslockiem...
No dobra, ta konfa jest śmietnikiem)
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

05-01-2016, 01:05
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Nick: Lubię go, pasuje do postaci, dobrze brzmi. Jest łatwy w wymowie i pisowni. No i jest na "s", lubię "s".
Avatar: Bardzo ładny, zwłaszcza obróbka. ;P W międzyczasie Inn się zmienił styl rysowania, ale akurat ten jej rysunek niezmiennie mi się podoba. Sam design postaci, hmm, serwal z zielonymi oczami - jestem na tak. Myślę, że ten kolor podkreśla jej osobowość.
Podpis: Mistrzowski. :v I ta fuksja!
Postać: Serwale są cudowne! A ja kocham Twoje posty. Naprawdę. Uważam, że jesteś jedną z lepiej piszących osób na forum, a przy Sami najbardziej to widać. Odnosi się wrażenie, że pisze Ci się nią lekko i przyjemnie. Co do samej postaci, prowadzisz ją konsekwentnie, zmienia się stopniowo, z wiekiem i pod wpływem różnych doświadczeń. Pozytywny charakter Sami jest urzekający, choć równie ciekawie jest także wtedy, gdy pokazuje swoją drugą stronę, jak podczas kłótni z Septimem. Oczywiście, za relację z Serret i z Księżycem też bardzo cenię Samiyę. Tylko mogłabyś spróbować zainwestować w więcej wątków, choćby i ten z Zephem. ;)
Osoba: Przemiła, również na żywo. Nie pogryzła mnie za spóźnienie się na umówione spotkanie, choć mieliśmy bardzo mało czasu na nie, a ja mieszkam naprawdę blisko. ^^' Chętnie bym ją widziała na którymś z kolejnych spotkań forumowych. Dobrze mi się z nią rozmawia. Poza tym mogę powiedzieć, że zaskoczyła mnie tym, jak dobrą juniorką i MG się okazała (bez niej i Sadisma funkcja MG nadal by była martwa). Aktywna, pomocna, ogarnięta, a przy tym nie boi się o nic spytać ani powiedzieć, że coś jej nie pasuje.
Odpowiedz
Sadism
Prekursor | Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:5 lat 3 miesiące Liczba postów:794 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 17
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 43

05-01-2016, 16:36
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

Nick: Lubię, choć wersja "Fileera" lub "Filka" podoba mi się bardziej. No ale brzmi dobrze, i ma ładny skrót "Fel".
Prawie jak falafel :D
Avatar: Ładny, choć patrząc na inne wersje rysynkowe Feliji, to mógł być lepszy ;) Bo jest to postać z wieloma cudnymi avkami.
Podpis: No ta wersja Felki choćby mi się podoba bardziej. Przyjemny podpis ogółem.
Postać: Bardzo lubię, jest chyba najwygodniejsza dla naszej kochanej adminki do odgrywania, a przynajmniej odnoszę takowe wrażenie. Niegdyś szalona i nieodpowiedzialna, teraz szalona (ale oficjalnie mniej) i podobno odpowiedzialna ( a przynajmniej Cavum jeszcze żyje. I Haineko... o incydencie w kanionie nie wspominajmy ;p ).
Lubię tę postać choć nie śledzę każdego jej wątku.
Osoba: Bardzo miła, można na niej polegać....
Czy ja czasem kiedyś już o tym nie pisałem?
Tak czy inaczej sympatyczna, dba o forum, można z nią popisać także od tak o różnościach. Studiuje prawo, czylu human- co szanuje "motzno".
No i samo to prowadzi postaci które są partnerkami, matkami, ciociami, opiekunkami moich postaci chyba jest wystarczającym dowodem na to że dobrze mi się z nią dogaduje i pisze ;)
Nie mogę się doczekać jak wyrwe się z mojego zagrajdołu na spotkanie forumowe by się zobaczyć i w ogóle :p
Ahaaa- świetnie mi się z nią prowadzi audycje! Polecam! :D
Wróciłem na prochy tego co niegdyś stworzyłem.
Dziś we mnie wątpią jak na samym początku.
Dziś znowu ich zaskoczę.

GŁOS  
Temat muzyczny Sadisma

[Obrazek: zen-snake.gif]
Odpowiedz
Mauara
Konto zawieszone

Gatunek:Zebra bezgrzywa Płeć:Samica Wiek:3 lata Liczba postów:274 Dołączył:Sie 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 60
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 20

17-01-2016, 21:34
Prawa autorskie: Avatar: własny| Podpis: internety (darmowe tapety)

Pora zabić jakąś grę *___*

Nick: Fajny. Teraz sadism kojarzy mi się tylko z Twoim żmijem, więc dobrze się dzieje, bo zapadasz w pamięć. Nie jest jakieś szczególnie wyjątkowe, ale nie drażni, łatwo się do tego przyzwyczaić i jest wyjątkowo wężowe, bo można sobie posyczeć przy jego wymawianiu.
Avatar: Jak już gdzieś wspomniałam, nie lubię lewitujących uciętych głów, lubię kiedy łeb wychodzi poza wyraźnie zaznaczony kadr. Technicznie ładny, napis całkiem fajnie się prezentuje, więc jest git.
Podpis: Pinkny uroboros. Nie będę się rozwodzić nad rozmieszczeniem literek bo z tego co widzę, tutaj rodzaj podpisów wygląda trochę inaczej niż wersja do której się przyzwyczaiłam... i ten. Ładny, ale lubię jak wszystko jest wyśrodkowane :D
Co do głosu, jakoś nie mogę się przyzwyczaić do tej intepretacji, ale Twoja postać więc nie mówię, że ma być jakiś inny. Za to theme mi do niego pasuje i samo w sobie też zacne jest.
Postać: Wąż zbierający gromadkę zwierzątek z różnych ras. Hmmm... postów poza swoją fabułą nie czytałam wielu, chociaż zdarzyło mi się zerknąc, chociażby jak egzekucja ratelki miała być. Wydaje się drażliwy, łatwo stracić u niego zaufanie, a przynajmniej na pierwszy rzut oka. Mam też czasem wrażenie, że jakiś taki z głową w chumarch jest, samotnej zebry nie pamięta, brak skrzydła u Vult nie zauważa. Zamyślony cały czas xD
Ogółem lubię manipulatorów i fajnie się czyta rozkminy Sadisma, więc myślę że jeszcze bardziej go pośledzę.
Osoba: A nie wiem, nie znam, chociaż Twoja twarz mi się z kimś kojarzy xD
Posty raczej krótkie, ale dobrze się czyta, pomimo literówek które czasem się wkradają (chociaż u mnie pewnie też q-q)
Ale nie ma propsów bo pasiastą zawiodłeś :U
Odpowiedz
Vult
Duch
*

Gatunek:Sęp uszaty Płeć:Samica Wiek:6 lat Liczba postów:849 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

18-01-2016, 12:19
Prawa autorskie: Dirke, Kami, Rag.

Nick: Wydaje mi się, że pasuje do pasiastej. Przyjemnie się też go czyta, "Małara"...Ała...ała..boli głowa.

Avatar: śliczna łysa zeberka, do tego wykonanie własne masz talent kobitko (: Tło pasuje do koloru forum, w bezowych odcieniach. Wszystko ładnie ze sobą współgra. Nie ma zbytnio drastycznych oczojebnych kolorów i mnóstwa dodatków.

Podpis: Skromny ale mi takie odpowiadają. Plusik za obrazek gdzie zebra ciągnie za ścięgno lwa :P Głos też może być, delikatny, zachrypnięty. Pasuje do niej.

Postać: Chyba nie muszę pisać, że innych zwierząt na tym forum jest mało. Szczególnie roślinożercy to unikaty. Do tego nietypowe zachowanie spowodowane zanikami pamięci. Przyjemnie czyta się posty w twoim wydaniu. Są niebanalne i ciekawe.

Osoba: Konkretnego nic nie mogę powiedzieć ale wydajesz się sympatyczna (:
Odpowiedz
Israel
Duch
*

Gatunek:Hiena cętkowana Płeć:Samiec Wiek:4 lata Liczba postów:458 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie:
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

18-01-2016, 18:27
Prawa autorskie: Inn, Venety, Vasanti Vei, Skanda

Nick: Od razu skojarzył mi się z sępem, więc ewidentnie pasuje do postaci.
Avatar: Bardzo ładnie narysowany.
Podpis: Podoba mi się jeszcze bardziej niż avatar. No i fajnie, że bardzo dokładnie postać jest opisana.
Postać: Jedna z lepszych na forum. Jest dość ciekawa.
Osoba: Pisze bardzo dobre i rozbudowane posty :).
Gdy zapadła ta noc niewygodnie mi było
Przeżywałem koszmary w ciemności bez dna
Widziałem obok, tuż tuż
Że trup psuje się już
I zmartwiałem na myśl, że nieboszczyk to ja!

[Obrazek: screen2.PNG]
Gram w FH, IW, DD, LM, IT PL, WS pod nickiem Ognik
Odpowiedz
Frigg
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:3 lata. Znamiona:0/0 Liczba postów:372 Dołączył:Sie 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 19

28-03-2016, 23:55
Prawa autorskie: Ragous

Nick: Charakterystyczne. Na początku trudno było mi się przyzwyczaić, ale teraz całkiem przypada mi do gustu.
Avatar: Śliczny. Co prawda mało oddaje jego charakterek, ale jest bardzo ładny. Te oczy <3 Od razu widać kreskę Myrowiska.
Podpis: Dobry, nastrojowy rysunek Skandy. Niemalże od razu nasuwają mi się okolice terenów Bractwa i ten patrolujący tereny Israel. Znakomicie oddaje charakter postaci i w dodatku ta anatomia.
Postać: Staram się na bieżąco śledzić jego losy, ale nie zawsze mi to wychodzi. Jednak z tego co się orientuję to nie jest to postać super aktywna, ale starasz się ją rozbudować co widać. Czekam na jakieś ciekawe wątki w przyszłości.
Osoba: Mało znam, ponieważ jakoś nie miałam możliwości z tobą popisać- wydajesz się spoko, tak powiem :) Bardzo aktywny jesteś za to na sb z tego co zauważyłam :P
Odpowiedz
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

29-03-2016, 00:04
Prawa autorskie: ja-Dirke

Nick: Krótki, zwięzły łatwy do zapamiętania.
Avatar: Świetny, bardzo dobrze oddaje postać.
Podpis:Cała posta, widać jak wygląda. Krótki cytacik. Wszystko zgrabnie. Trochę za długi jak na mój gust ale to szczegół.
Postać:Ciekawa, po przejściach. Bardzo burzliwa wewnątrz, a na zewnątrz niby taka nie wzruszona. Bardzo lubię posty postaci. Ciekawi mnie co będzie z nią dalej i jak losy się ją poprowadzą.
Osoba: Nie znam za dobrze ale sympatyczna i z pomysłami.
Odpowiedz
Israel
Duch
*

Gatunek:Hiena cętkowana Płeć:Samiec Wiek:4 lata Liczba postów:458 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie:
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

29-03-2016, 19:16
Prawa autorskie: Inn, Venety, Vasanti Vei, Skanda

Nick: Kojarzy się mi się z mruczeniem, a do kotowatego pasuje to jak najbardziej.
Avatar: Bardzo ładnie narysowany :).
Podpis: Wygląda młodziej niż na avatarze, przez co jest dużo przystojniejszy (zarówno obrazek jak i link).
Postać: Ciekawa postać, taka nietypowa i to jest w nim fajne. Tak się kojarzy trochę z dżentelmenem z XIX wieku.
Osoba: Szczera osoba, która nie lubi się patyczkować. Ogólnie to nie mam złego zdania o niej.
Gdy zapadła ta noc niewygodnie mi było
Przeżywałem koszmary w ciemności bez dna
Widziałem obok, tuż tuż
Że trup psuje się już
I zmartwiałem na myśl, że nieboszczyk to ja!

[Obrazek: screen2.PNG]
Gram w FH, IW, DD, LM, IT PL, WS pod nickiem Ognik
Odpowiedz
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

01-05-2016, 02:09
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Nick: Średnio mi się podoba. Jest zbyt religijne. I kojarzy mi się z nazwą państwa. Po prostu, no... No nie.
Avatar: A to co innego, bo podoba mi się. Naprawdę. Is ma tutaj tai sympatyczny pyszczek. I te śliczne, niebieskie oczęta. Naprawdę mi się podoba. Dużo bardziej, niż poprzedni, tamta hiena zupełnie mi nie podchodziła, wyglądała jak jakiś przygłup.
Podpis: Ragarowa, więc musi być elegancko! Elegancja Francja, no co tu dużo mówić. Piękny obrazek utalentowanej artystki.
Postać: Z przykrością muszę stwierdzić, że nie śledzę zbytnio. Ciekawa jestem, co planuje względem LZ, akurat ten wątek obserwuję i jestem ciekawa. Byłoby świetnie, gdyby wszyscy zgodzili się przyjąć hienę na okres próbny czy coś, to byłoby zabawne.
Osoba: Ogniczek! <3 Bardzo lubię, bardzo przyjemnie mi się z Tobą pisze na SLZ, no co tu dużo mówić. Rozwalisz te matury chłopie, jestem tego pewna. ^^
Odpowiedz
Sheloth
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:186 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 39

01-05-2016, 13:59
Prawa autorskie: (c) nukotek
Tytuł pozafabularny: VIP

Nick: Skrot "Ven" jakoś nadal mi się kojarzy z Felką, ale coraz rzadziej się mylę. Imię jest ładne, takie proste, nieprzekombinowane. Pasuje.
Avatar: No tak, Cyń zrobiła sobie nowy zestaw i zaraz napisała tu, żeby jej go ktoś ocenił :3 A więc ja oceniam - i doceniam też. Art jest cudny, ma taką fajną spokojną atmosferę, nie mam się do czego przyczepić. I pasuje mu brak napisu. Zresztą, ja w ogole lubię avki bez napisow.
Podpis: Piksele! I piosenka z Małej Syrenki! I ładne kolory! Śliczny jest, też prosty i nieprzesadzony. Plus: zanim zmieniłaś zestaw nie pamiętałam kompletnie, że Ven ma takie czarne skarpetki na łapach c:
Postać: Właściwie to nie bardzo czytałam jej posty przed moim zniknięciem, teraz nadrobiłam i śledzę ją [tak jak większość LZ] na bieżąco. Jest fajnie wykreowana, prowadzisz nią naprawdę dobre wątki i przyjemnie się to czyta.
Osoba: Cynek! Nawet już nie pamiętam od ilu lat się znamy z internetow, ale chyba już od całkiem dawna :3 I chociaż gadamy właściwie tylko na konfie, to cholernie Cię lubię.
Odpowiedz
Mordechaj
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Tsavo Płeć:Samiec Wiek:3 lata Liczba postów:26 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 70
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 10

09-06-2016, 17:44
Prawa autorskie: Cherry

//A co, ocenię se :V.//

Nick: Pasuje do klimatów afrykańskich. Trochę się z drapieżnikami kojarzy nawet.
Avatar: Pisałem Ci kiedyś, ze bardzo mi się Twoje rysunki podobają. Są charakterystyczne i zawsze rozpoznaję ich autora. Tak jest też tym razem. Bardzo ładny awatar, ukazujący przystojnego lewka :3.
Podpis: Ogólnie to mi się bardzo podoba. Nie narzuca nic i pozwala działać naszej wyobraźni. Sami możemy sobie wyobrazić, co w nim jest i zapewne każdy zobaczy co innego. Nietypowo, ale ciekawie.
Postać: Jedna z pierwszych postaci, z którą na tym forum pisałem. Niestety nawet nie było żadnej wymiany zdań XD. Jednak postać sprawiła dobre wrażenie. Wydaje mi się fajny i przyjazny. No i jak pisałem: przystojny :V. Trochę kolorystyka odbiega od LZ, ale to dobrze, bo monotonia to zło.
Osoba: Mimo iż najpierw poznałem tutaj, to tak troszkę lepiej poznałem na IT. Mimo wszystko znam tylko trochę. Ale mogę powiedzieć, że lubię, bo jest fajną i miłą osobą. No i ogarniętą, a to jest najważniejsze.
Gam otam she'einam banu mashkifim misham
Ve'at mamshicha bedarkam
Ga'ava vetikva belibenu yesh achshav
Ki anachnu yachdav ke'ish echad

Vechulanu la'ad nityatsev ke'ish echad
Nargish chalashim benifrad
Betsara, besimcha, ein kemo hamishpacha
Ki anachnu yachdav ke'ish echad

[Obrazek: mordechaj.png]
Gram w FH, IW, DD, LM, IT PL, WS pod nickiem Ognik
Odpowiedz
Jasiri
Duch
*

Gatunek:lwiątko Płeć:Samica Wiek:w momencie śmierci 8 miesięcy Liczba postów:227 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 30
Zręczność: 15
Spostrzegawczość: 15
Doświadczenie: 10

09-06-2016, 18:40
Prawa autorskie: Ssak

Nick: Nie do końca wiem, jak mam to czytać. Kojarzy mi się z mordą. Nie wiem, czy tak miało być. Ogólnie fajny i oryginalny. Pasuje do lwa z bliznami.
Avatar: Podoba mi się. Wygląda bardziej jak nastolatek, niż dorosły, ale i tak fajny. Tło trochę według mnie nie pasuje do tej czerni (która bardzo mi się podoba), ale ma też swój urok.
Podpis: Super
Postać: Nie znam, ale wygląda na fajnego, nieźle się bijącego towarzysza.
Osoba: Nie znam za dobrze, ale myślę, że ok.
Pamiętaj że
nigdy nie ulegnę wam, nie...
Odpowiedz
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

13-09-2016, 15:02
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Nick: Nawet już przestał mi się kojarzyć z Lion Guardem, a zaczął z Tobą. Ogólnie ładny.
Avatar: Z tą sierścią na policzkach wygląda jak samczyk. Szkoda też, że nie ma cieni. A tak poza tym to ładny, estetyczny.
Podpis: Też lubię Mustanga, ale to nie wygląda zbyt dobrze. Jeśli chcesz mieć ładny napis, to może napisz w jakiejś avatarni, to Ci zrobią jakąś porządną grafikę?
Postać: [*]
A tak serio to była bardzo porządna, zwłaszcza jak na pierwszą postać. :) Tylko momentami zachowywała się nieadekwatnie do swojego wieku, zwłaszcza jeśli chodzi o wypowiedzi.
Osoba: Rozwijasz się w pisaniu. Oby tak dalej! A poza tym wydajesz się być sympatyczną osobą.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości