♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Jeanette
Samotnik
*

Gatunek:Żeneta Afrykańska Płeć:Samica Wiek:Dorosły Liczba postów:131 Dołączył:Lip 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 36
Zręczność: 41
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 17

13-09-2016, 16:49
Prawa autorskie: Asura

Nick: Uwielbiam krótkie imiona (Żenetka jest wyjątkiem xD), a ten nick da się właśnie tak ślicznie zdrobnić do Vei. Pełne brzmienie jest takie... Emmm dostojne? (Nie mam pojęcia jak to ująć.) Ogólnie pasuje do postaci królowej.
Avatar: Ubóstwiam ten styl i kocham wszystkie prace od Ragous. Ładne kolorki i dodająca uroku grzywka.
Podpis: Piszę z fona więc [*]. A tak na serio to zawsze rozbraja mnie ten łysy ogonek. Kojarzy mi się ze szczurkiem c:
Postać: Lubię jej charakter. Wredna i zazwyczaj wiecznie marudząca królowa (a przynajmniej takie mam odczucia od kiedy dołączyłam na forum). Wydaje mi się że odziedziczyła co nieco po matce :3 I dopiero teraz zauważyłam, że jest medykiem. (#ślepa ja) Pomścij synowski ogon!
Osoba: Według mnie niezwykle cierpliwa i pracowita osoba. Lubię twój styl pisania i to jak prowadzisz dłuższe posty. A no i lubię twój głos ^^ Kojarzy mi się z moją kuzynką ^^
Odpowiedz
Kama
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:2 lata Liczba postów:449 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 77
Zręczność: 57
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 14

13-09-2016, 19:08
Prawa autorskie: Dirke

Nick: W zasadzie tak się do niego przyzwyczaiłam, że nie wyobrażam sobie inaczej nazwać żanety. Podoba mi się.
Avatar: Urzekają mnie te oczy. Ogólnie bardzo ładne zwierzątko, zdjęcie też ładne.
Podpis: Głos pasuje mi do postaci, piosenka niekoniecznie, ale to ne mi decydować o tym, co siedzi nie mojej postaci w głowie.
Postać: Trochę jej nie ogarniam, ale jest ciekawa.
Osoba: Znam tyle co kot napłakał (audycja, czasem sb, ale rzadko i trochę po postach), ale wydaje się być miłą, choć z charakterkiem.
Odpowiedz
Soth
Bestia z Bagien | Duch
*

Gatunek:Pół lew, pół tygrys i wszycho na ten temat Płeć:Samiec Wiek:5,5 lat. Towarzysz:Dzięcioł duży Liczba postów:331 Dołączył:Lut 2013

STATYSTYKI Życie: 38
Siła: 88
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 7

13-09-2016, 21:01
Prawa autorskie: Ja/gokcegokcen
Tytuł pozafabularny: Cnotliwy Woj

Nick: Strasznie podobny do Kami. Kama pasuje mi do psa, takiego leniwego jamnika, więc tutaj... no tak słabo. Bardzo słabo.
Avatar: Dobrze, że swój, źle nie wygląda... Jak każdy pseudo-artysta zrobiłbym to inaczej, ale nie odrzuca przy patrzeniu, więc jest ok. Wygląda tak niewinnie, jak na lwiątko, więc dobrze.
Podpis: Taki... tam nic nie ma, już lepiej żeby było tam pusto niż sam twój nick. Inaczej wygląda jak... dupa :I
Postać: Nie ma jeszcze porządnego wzorca, więc po postu nic nie mogę stwierdzić, bo na razie rozwija się w kierunku lwioziemskiej ciamajdy.
Osoba: ---
Sycophants on velvet sofas
Lavish mansions, vintage wine

I am so much more than Royal
Snatch your chain and mace your eyes

If it feels good, tastes good
It must be mine

Heroes always get remembered
But you know legends never die


[Obrazek: 7YwHHkJ.jpg]


Mortal kings are ruling castles
Welcome to my world of fun
I'm taking back the crown
I'm all dressed up and naked

I see what's mine and take it
Odpowiedz
Furaha
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:2 lata Liczba postów:315 Dołączył:Cze 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 72
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 72
Doświadczenie: 20

13-09-2016, 21:12
Prawa autorskie: lineart Tcii, podpis rin-shiba i cyctat

Nick:Krótki, konkretny trochę kojarzy mi się jak "Sok"
Avatar:o niebo lepszy niż poprzedni. Prosty, tradycyjny ale ma coś w sobie.
Podpis:Ogólnie jest spoko gdyby nie ten gif. Jakoś nie bardzo mi pasuje ale ja się ponoć nie znam :V
Postać:Wydaje się, że ma charakterek i nie jest kluchą. Może i trochę namiesza ale na klu takie postacie mają trochę ciężko x). ciekawi mnie co będzie dalej czynił.
Osoba:Wydaje się konkretna i spoko. Dużo powiedzieć nie mogę niestety.
[Obrazek: stock_night_sky_ocean</em>_free_by_rin_shib...an7frh.png]

*Ref*
Feeling my way through the darkness
Guided by a beating heart
I can't tell where the journey will end
But I know where to start
They tell me I'm too young to understand
They say I'm caught up in a dream
Well life will pass me by if I don't open up my eyes
Well that's fine by me




Odpowiedz
Talvedu'ul
Konto zawieszone

Gatunek:lew berberyjski Płeć:Samiec Wiek:~8 lat Tytuł fabularny:Partner Królowej / Skarbnik Liczba postów:240 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 62
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 18

17-09-2016, 17:05
Prawa autorskie: CherryColaax, ja, Globus, mła
Tytuł pozafabularny: VIP / Mistrz Cytatów

nick: na początku dziwnie mi wyglądał, ciężko i tak niezgrabnie, ale teraz uważam że to jedno z lepszych imion jakie przewinęły się przez kla, bo nie jest ani europejskie ani japońskie |D pasuje do kla
avatar: pocieszny, chociaż jak już oceniamy to... troszkę mi kontrastu brakuje, mam na myśli cień który oddzieliłby ~twarz~ od gardła, taki minimalny.
Podpis: no jest. Kiedyś to były szalone podpisy, artystyczne i wgle przepchane bajerami, a tu troszku wieje nudą, znaczy, nie przyciąga wzroku więc łatwo go przeoczyć, a tekst no cóż, pasuje :d
Postać: młodzik jak to młodzik... mam wrażenię że trochę (może nawet trochę bardzo) zagubiony i brakuje mu pewności siebie i stabilnego gruntu pod łapkami, ale jestem pewna że będzie z niego silny i mądry lew, a z jakiegoś powodu nie widzę go w LZ w przyszłości.
Osoba: Myru<3 jeden z moich ulu człowieków w Polsce
Odpowiedz
Soth
Bestia z Bagien | Duch
*

Gatunek:Pół lew, pół tygrys i wszycho na ten temat Płeć:Samiec Wiek:5,5 lat. Towarzysz:Dzięcioł duży Liczba postów:331 Dołączył:Lut 2013

STATYSTYKI Życie: 38
Siła: 88
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 7

22-09-2016, 23:49
Prawa autorskie: Ja/gokcegokcen
Tytuł pozafabularny: Cnotliwy Woj

Nick: Nie przepadam za Skandynawią. Także takie... meh. Jak dla mnie ta postać nie pasuje do tak ciężkiego imienia, ale w zasadzie mi to lotto. Nie wywołuje u mnie jakiś konkretnych emocji, nick jak każdy inny :v
Avatar: Pomijając to niekompatybilne tło z napisem (:v), to jest to przynajmniej jeden z nielicznych avków które mają tło (wow) za co jest plus. Po za tym, masz własny styl, własne avki, mam wrażenie, ze ten jest trochę mało ostry przy pysku, ale to może moje osobiste wrażenie. Ładna grzywka, ładne ząbki... no co ja mogę powiedzieć. Jest. I to jest najważniejsze.
Podpis: Pomijając fakt, że jest prawie taki sam jak u każdego - to lewek jest ładny, duża grzywa jak na berbela przystało :v
Postać: Meh. Mam wrażenie, że za bardzo jest taki... małomówny. Taki niby opanowany, niby spokojny, a ja mam wrażenie, ze bardziej leniwy :I Albo może dlatego mi się tak wydaje, ze przy Kami to... no xD
Osoba: Jest git. Tyle mogę powiedzieć, chociaż na sb momentami śmierdzi mi takim... mangozjebem :I
Sycophants on velvet sofas
Lavish mansions, vintage wine

I am so much more than Royal
Snatch your chain and mace your eyes

If it feels good, tastes good
It must be mine

Heroes always get remembered
But you know legends never die


[Obrazek: 7YwHHkJ.jpg]


Mortal kings are ruling castles
Welcome to my world of fun
I'm taking back the crown
I'm all dressed up and naked

I see what's mine and take it
Odpowiedz
Mogu
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:6 lat Liczba postów:158 Dołączył:Sty 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 74
Zręczność: 58
Spostrzegawczość: 78
Doświadczenie: 38

23-09-2016, 01:00
Prawa autorskie: Kalenka, Frigg, tło: VityaR83
Tytuł pozafabularny: Skryba

Nick: Krótki i zwięzły ... po wpisaniu w google wyskakują przedziwne rzeczy, a że na fantastyce się nie znam to rozumiem piąte przez dziesiąte. Ogólnie na +, nie lubię jak coś jest przesadnie długie.

Avatar: Boże Bożenko, no może być...choć nie powiedziałbym, że należy do pięknych. Raczej mieści się na granicy piękna i anty-piękna. Jednak daje obraz postaci, co jest sporo na plus; oglądanie entego przerobionego obrazka z bajki, a raczej po prostu inaczej pokolorowanego już mi zbrzydło.

Podpis: Coś tam nabazgrane po angielsku...o ile się nie mylę to tekst zespołu Five Finger Death Punch. Do tego obraz zarejestrowanego przez aparaturę zgonu. No ok, mi pasuje.

Postać:
Zupełnie nic o niej nie wiem.

Osoba: Kompletny brak danych na jej temat.
Odpowiedz
Satau
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Młoda Dorosła Liczba postów:589 Dołączył:Wrz 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 29

23-09-2016, 18:39
Prawa autorskie: DeadFishEye-0 (Bjorn)

Nick: Bardzo mi się podoba. Pasuje do klimatu.
Avatar: Tajemniczy, ogólnie bardzo mi się spodobał ^^
Podpis: Ni ma i to bardzo dobrze :v
Postać: Prześledziłam kilka ostatnich wątków i jestem pod wrażeniem. Naprawdę trzeba się nieźle namęczyć aby zachować charakter postaci nie zmieniając go ze względu na sytuację. Również mi się podoba.
Osoba: Nie znamy się :c aczkolwiek wydaję się być naprawdę w porządku człekiem. Może z czasem poznamy się lepiej ^^?
Odpowiedz
Soth
Bestia z Bagien | Duch
*

Gatunek:Pół lew, pół tygrys i wszycho na ten temat Płeć:Samiec Wiek:5,5 lat. Towarzysz:Dzięcioł duży Liczba postów:331 Dołączył:Lut 2013

STATYSTYKI Życie: 38
Siła: 88
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 7

15-10-2016, 23:57
Prawa autorskie: Ja/gokcegokcen
Tytuł pozafabularny: Cnotliwy Woj

Nick: Cholernie podobny do Nataki, co mi się czasem (szczególnie z rana po przebudzeniu) zwyczajnie myli. Konkretniej kojarzy mi się z bananem Czikita. Czy pasuje, nie wiem, raczej odnoszę wrażenie, że po prostu jest jaki jest.
Avatar: No jest... dobry. Typowa, lwioziemska lwica, ale żeby nie było - ładna lwica. Po za tym tutaj nie ma nic szczególnego, jak u mnie, zero obróbki, toteż nie będę dywagował nad cudzą pracą, bo mogę jedynie stwierdzić, że umiesz szukać dobrze wykonanych prac.
Podpis: Ni ma.
Postać: Hipokrytka. To pierwsze co mi się nasunęło na myśl po tym, jak powiedziała Sothowi, że samotnicy muszą trzymać się razem, a potem bez żadnych oporów dołącza do Mglistych l'D Po za tym, mam tylko wrażenie, że tak sobie niby w głowie kombinuje, a mimo to, zachowuje się raczej... ugodowo. Łagodnie. Teraz mogę to jakoś stwierdzić, chociaż właśnie czekam na to, aż coś w końcu wykombinuje, skoro ma być taką podstępną żmiją z ładną buźką :v
Osoba: Kumpluje się ze wszystkimi. Tyle mogę stwierdzić.
Sycophants on velvet sofas
Lavish mansions, vintage wine

I am so much more than Royal
Snatch your chain and mace your eyes

If it feels good, tastes good
It must be mine

Heroes always get remembered
But you know legends never die


[Obrazek: 7YwHHkJ.jpg]


Mortal kings are ruling castles
Welcome to my world of fun
I'm taking back the crown
I'm all dressed up and naked

I see what's mine and take it
Odpowiedz
Ua
Weteran
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:Młoda dorosła Tytuł fabularny:Posłaniec Liczba postów:283 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 96
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 35

16-11-2016, 20:20
Prawa autorskie: ja
Tytuł pozafabularny: Mistrz Gry

Nick: Soth... Nie jest zły, ale są lepsze.
Avatar: Bardzo mi się podoba. W zupełnie innym stylu niż ten poprzedni. Ten wygląda bardziej groźnie. I jakoś tak... bardziej męsko?
Podpis: Nie chce mi się tego czytać, ale wygląda dobrze.
Postać: Robi dużo zamieszania. I jest dość oryginalna.
Osoba: -
Odpowiedz
Huntrees
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:młodzik Liczba postów:212 Dołączył:Wrz 2016

STATYSTYKI Życie:
Siła: 65
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 30

16-11-2016, 22:35
Prawa autorskie: lineart: Malaika4, kolory: Fileera, cienie: Salvathi

Nick: Fajny bo ja pomagałam go wymyślać.
Avatar: Rysowany rękom mojej przyjaciółki więc jest pikny XD
Podpis: Eeeee... tak trochę brak.
Postać: Ciekawska (nawet za bardzo) lwiczka, które chce mieć takie przygody jak Simba, Kiara lub Nala. W realu nie za bardzo lubię takie osoby ale tu na forum jest fajna ;)
Osoba: Jest super, dlatego że ma naprawdę wielką wyobraźnie, jest miła i ogólnie super się z nią rozmawia.
Smukła, mała lwica. Zielone  oczy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-11-2016, 20:28 przez Huntrees. Powód edycji: nie zrozumiałam polecenia XD )
Odpowiedz
Furaha
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:2 lata Liczba postów:315 Dołączył:Cze 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 72
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 72
Doświadczenie: 20

25-11-2016, 00:19
Prawa autorskie: lineart Tcii, podpis rin-shiba i cyctat

Nick: Osobiście za bardzo angielskim mi zalatuje i takie dziwne
Avatar: wiem, że z darmowych i nie ma co oczekiwać ale osobiście mi się nie podoba, to przez kolorystykę, taka trochę jakby wyblakłą plus to jasne tło.
Podpis:no cóż... nie ma
Postać:Dużo nie napisała, więc ciężko mi coś powiedzieć o niej ale zapowiada się całkiem spoko
Osoba:Nie znam totalnie :(
[Obrazek: stock_night_sky_ocean</em>_free_by_rin_shib...an7frh.png]

*Ref*
Feeling my way through the darkness
Guided by a beating heart
I can't tell where the journey will end
But I know where to start
They tell me I'm too young to understand
They say I'm caught up in a dream
Well life will pass me by if I don't open up my eyes
Well that's fine by me




Odpowiedz
Ua
Weteran
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:Młoda dorosła Tytuł fabularny:Posłaniec Liczba postów:283 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 96
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 35

28-11-2016, 22:56
Prawa autorskie: ja
Tytuł pozafabularny: Mistrz Gry

Nick: Ładny, pasujący, przyczepię się jedynie do litery "h", bo nie wiem czemu, ale "h" jakoś mi nie brzmi.
Avatar: Ta grzywa wydaje mi się trochę nieproporcjonalna do reszty. Na początku dziwiłam się, dlaczego na tym avatarze jest taki pomarszczony, ale już się przyzwyczaiłam i doszłam do wniosku, że to świadczy o precyzji autora.
Podpis: Szczerze? Nie zwracam uwagi na podpisy. Nie odpycha mnie, więc chyba jest ok.
Postać: Kiedyś śledziłam i wydawała mi się bardzo fajna. Teraz nie wiem.
Osoba: Nie znam.
Odpowiedz
Mordechaj
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Tsavo Płeć:Samiec Wiek:3 lata Liczba postów:26 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 70
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 10

29-11-2016, 17:33
Prawa autorskie: Cherry

Nick: Fajny, krótki.
Avatar: Podoba mi się, ale te łapy czyjeś trochę go psują.
Podpis: Brak.
Postać: Nie pisałem z nią.
Osoba: Lubię ją :D.
Gam otam she'einam banu mashkifim misham
Ve'at mamshicha bedarkam
Ga'ava vetikva belibenu yesh achshav
Ki anachnu yachdav ke'ish echad

Vechulanu la'ad nityatsev ke'ish echad
Nargish chalashim benifrad
Betsara, besimcha, ein kemo hamishpacha
Ki anachnu yachdav ke'ish echad

[Obrazek: mordechaj.png]
Gram w FH, IW, DD, LM, IT PL, WS pod nickiem Ognik
Odpowiedz
Soth
Bestia z Bagien | Duch
*

Gatunek:Pół lew, pół tygrys i wszycho na ten temat Płeć:Samiec Wiek:5,5 lat. Towarzysz:Dzięcioł duży Liczba postów:331 Dołączył:Lut 2013

STATYSTYKI Życie: 38
Siła: 88
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 7

02-01-2017, 16:07
Prawa autorskie: Ja/gokcegokcen
Tytuł pozafabularny: Cnotliwy Woj

Nick: Nie pasuje do forum. W ogóle. Przykro mi :I
Avatar: Nie pamiętam jak się nazywa ta gra z tymi lewkami, ale wstawianie na avatar screena z niej to jest tak trochę... w podpisie masz normalnie leweła, to na co wstawiać jakieś pikselowate screeny?
Podpis: Trochę bez ładu i składy, ale coś tam jest.
Postać: Zawieszona.
Osoba: Jest śmieszkiem XDDD Tak na swój sposób.
Sycophants on velvet sofas
Lavish mansions, vintage wine

I am so much more than Royal
Snatch your chain and mace your eyes

If it feels good, tastes good
It must be mine

Heroes always get remembered
But you know legends never die


[Obrazek: 7YwHHkJ.jpg]


Mortal kings are ruling castles
Welcome to my world of fun
I'm taking back the crown
I'm all dressed up and naked

I see what's mine and take it
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości