♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Durai
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Rok. Zezwolenia:Bastard, pół demon. Liczba postów:47 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 44.
Zręczność: 38.
Spostrzegawczość: 38.
Doświadczenie: 10

#76
17-09-2012, 21:08
Prawa autorskie: TC1/Kami.

Ciemna masa. Gniewna, humorzasta, lubiąca się kłócić i dogryzać. Średnio kontaktowa, poluje dla siebie, w dupie ma innych, póki nie dostanie po ryju. Ot, takie młode coś, rodem jak Bella.
I DON'T WANNA BECOME THE FUCKIN' GARBAGE LIKE YOU

[Obrazek: W08jH.png]


Voice.
Odpowiedz
Serpeen
Gość

 
#77
17-09-2012, 21:09
Prawa autorskie: TC1/Kami.

Nie warto z nim zadzierać. Waleczny, nieufny, wściekły,tajemniczy, mroczny.
Odpowiedz
Ajris
Gość

 
#78
17-09-2012, 22:01
Prawa autorskie: TC1/Kami.

//moja Bella? :D
Samotniczka, która wprost nie znosi towarzystwa, wiecznie ponura, irytująca i zakochana w sobie. Nikczym i z nikim się nie dzieli.
Odpowiedz
Hatima
Duch
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:4 lata Znamiona:0/0 Liczba postów:325 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 73
Doświadczenie: 20

#79
17-09-2012, 22:20
Prawa autorskie: SixNewAdventures (Avatar) | Obróbka: Moja || HydraCarina (Sygnatura) | Obróka: Moja

Lwica znająca moralność i nastawiona do świata raczej w sposób, przez który można by ją nazwać realistką. Mimo to rozumie zasady rządzące światem i przystosowała się do nich. Typowa samotniczka, choć nie stroni od towarzystwa. Zazwyczaj jednak stara się unikać większych grup typu stada. Jednak kiedy ją bliżej poznać można w niej dostrzec dobrą duszyczkę.
[Obrazek: hatimahydracarinasygnat.png]
Odpowiedz
Demi
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:9 lat Liczba postów:114 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 90
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 60

#80
18-09-2012, 01:09
Prawa autorskie: L-malaika4, C-ja, cieniowanie - Des

Przemiła lwica, lubiąca opiekować się innymi. Nigdy nie mówi złego słowa i nie szuka w innych wad lecz zalet.
,,Zeusie, każde twe słowo i każdy twój gest, napełnia mnie wiarą ... daje życiowy cel. ''
[Obrazek: dwyxee.jpg]
Odpowiedz
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#81
18-09-2012, 01:49
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

erm um... nastoletni, szary lew z podbitymi oczami. może od niewyspania, może od pobicia - nie wiadomo, skąd mu się wzięły te sińce. roztrzepany jak to nastolatek, pies na baby, ale niepozbawiony swoistego wdzięku i empatii.


sorry, ale ten av zupełnie nie pasuje do Demiego, którego znam :<
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Odpowiedz
Serpeen
Gość

 
#82
18-09-2012, 08:09
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Lojalna, posłuszna, miła, odważna. Przystępuje do usług. Może oddać się władcy swego stada.
Odpowiedz
Ashley
Gość

 
#83
03-10-2012, 20:34
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Miła,przyjazna,, posłuszna, kulturalna, waleczna lwica. Można na nią polegać. Lubi się opiekować i oprowadzać. Czasami jest tajemnicza.
Odpowiedz
Naomi
Gość

 
#84
03-10-2012, 21:19
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Radosna, wesoła, sympatyczna młoda lwica, która jednak nie wyrosła jeszcze z zabaw i bajek.
Odpowiedz
Noel
Gość

 
#85
03-10-2012, 21:23
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Jedna z dojrzalszych, ale wciąż skłonnych do zabawy lwic. Towarzyska.
Bardzo dużo myśli i chowa w sobie, może nawet zbyt dużo. Potrafi zaserwować dobrą radę na poczekaniu. Wszystkim życzy jak najlepiej, współczuje nawet wrogom.
Odpowiedz
Machafuko
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 lata 2 miesiące Liczba postów:786 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 38

#86
03-10-2012, 21:25
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

Trudna przeszłość, inteligentny, mądry i cwany, dbający głownie o własny interes i ogólne skłonności do sukinsynstwa.
Głos // Sylwetka // A tu w nowej roli // I prezencik od synka
___

I rzekł do mnie główny admion: "Zbanuj wszystkich, ja rozpoznam swoich".


Zielony? Czy czerwony? :v
Odpowiedz
Noel
Gość

 
#87
03-10-2012, 22:12
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

Waleczny, lojalny. Można mu się wypłakać, ale porozmawiać po męsku tyż można ;P Nie zdradza sekretów.
Jest dojrzały i raczej poważny, jak chce to potrafi pokazać, że wie co to znaczy troska.
Odpowiedz
Ashley
Gość

 
#88
04-10-2012, 19:32
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

Inteligentny, mądry może prowadzić stado. Czasami bywa wesołym radosnym lwem mającym poczucie humoru. Jest sprytnym lew i nie da się wykiwać ani w kaszę dmuchać.
Odpowiedz
Hatima
Duch
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:4 lata Znamiona:0/0 Liczba postów:325 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 73
Doświadczenie: 20

#89
04-10-2012, 19:43
Prawa autorskie: SixNewAdventures (Avatar) | Obróbka: Moja || HydraCarina (Sygnatura) | Obróka: Moja

Pełna życia samica, która wiecznie raduje się ze wszystkiego i ze wszystkimi. Niekiedy nawet sama może nie wiedzieć skąd ma tak dobry humor. Pogodna duszyczka, niewinna, należy do tych, od których dobry nastrój wręcz promienieje poprawiając innym humor, a innych irytując tym.
[Obrazek: hatimahydracarinasygnat.png]
Odpowiedz
Fiametta
Gość

 
#90
06-10-2012, 00:39
Prawa autorskie: SixNewAdventures (Avatar) | Obróbka: Moja || HydraCarina (Sygnatura) | Obróka: Moja

Dojrzała, spokojna. Chociaż czasem tęskni za dzieciństwem, czasem chciałaby znów móc poleżeć bezczynnie przez cały dzień a potem jeśli tylko najdzie ją ochota- pobawić się. Lubi gdy jest ciepło. Jest bardzo rodzinna i źle jej, kiedy musi być sama.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości