♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Nafasi
Samotnik
*

Gatunek:lew Afrykański Płeć:Samica Wiek:Dorosła Liczba postów:64 Dołączył:Gru 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 22

#16
13-06-2016, 21:00
Prawa autorskie: Nine-NeckFur, Vasanti Vei, Inn, Mayor, ja

Zgłaszam Nafasi :) Nasza ostatnia fabuła nie za bardzo się udała, ale do trzech razy sztuka xD
Co masz czynić, gdy się zgubisz? Pozwól, że Ci powiem...
Idź za głosem gwiazd... One wskażą Ci drogę.
[Obrazek: 2zemsnt.jpg]
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#17
21-06-2016, 05:28
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Może jeszcze się ktoś zgłosi? Właściwie to nie musi być lew, inne gatunki też wchodzą w grę xp.
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#18
21-06-2016, 08:08
Prawa autorskie: ja-Dirke

Widzę, że coraz większa desperacja xp
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#19
21-06-2016, 20:55
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Wcale nie depresja... Chcę po prostu znaleźć odpowiednią partnerkę. A po drodze niech Beli zaskakuje życia xp. Może więc zgłosisz Kiu? XD
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#20
21-06-2016, 21:22
Prawa autorskie: ja-Dirke

napisałam "desperacje" nie depresja xD

a Phi było sie interesować kiedy była okazja! teraz ona zajęta jest Isem x) i zmian byłaby bardziej niz dziwna.
Asura
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo berbericus Płeć:Samiec Wiek:Młodzik Liczba postów:118 Dołączył:Mar 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 55
Spostrzegawczość: 45
Doświadczenie: 5

#21
26-06-2016, 23:13
Prawa autorskie: Av - Askari, Ref - ja

A skoro szukasz odpowiedniej partnerki, to może opisz, czego dokładnie szukasz? Bez owijania, bo widzę wyraźnie, że masz jakiś lekki schemat w głowie, jakiego charakteru oczekujesz. ;d

Tak w ogóle mogę zaoferować Diarę. Teraz byłaby nieco starsza od Bela, i była niby w Cieniowisku, ale mogłabym zainicjować jej powrót.

[Obrazek: lemon-tuesday.regular.png]
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#22
26-06-2016, 23:24
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Cóż nie mam konkretnych wymagań,z tym że lubię wcześniej popisać, jak się fajnie piszę to biorę a jak wątki się nie kleja to poco to dalej ciągnąć. Jeśli ktoś chce romans tylko prowadzić to spoko, bo zmieniam ciut Beliala to pasuje. Jak coś to pisz na pw xp


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości