♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#16
10-07-2016, 20:38
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Dobra, to może jednak się przyznam. xD' W przeciągu najbliższych miesięcy mam zamiar pozbyć się jednej albo i dwóch postaci i jako że wieki nie pisałam młodym, a już od dawna myślałam o hienie, to zamiast tego będę grać waszą przyszła siostrzyczką, hienką-samiczką o imieniu Nurit (z hebrajskiego jaskier).
Mau, wiem, że to imię jest podobne do Twojej Nurii (btw, kiedyś była już postać o takim imieniu, jeszcze na starym forum), ale znalazłam je jeszcze zanim powstała Twoja gazela i tak długo myślałam nad odpowiednim imieniem, że wolałabym przy nim pozostać. Mam nadzieję, że Ci to nie przeszkadza. ^^"

A wygląd też już mam od dawna obmyślony:
http://sta.sh/08630o3a3pz <-pseudoref na szybko
Co do oczu: tak, są dwukolorowe, a na prawym oku ma jeszcze lekkiego zeza zbieżnego. Kolory są jakie są, dość randomowe, ale też nie aż tak tragicznie, odcienie brązu i szarości zachowane. ;P Z kolei układ kolorów jest wzięty trochę z Kiu, trochę z Isa.

A i jeszcze jedna rzecz: 25. jadę na Światowe Dni Młodzieży, a więc znikam na tydzień. Nie wiem, czy zdążę odpisać przy porodzie, no najwyżej będę pisać z telefonu z pociągu, a jeśli i to by mi się nie udało, to niech po prostu Kiu napisze, że hienka się urodziła, a ja jak wrócę, to nadrobię. :)
Jasiri
Duch
*

Gatunek:lwiątko Płeć:Samica Wiek:w momencie śmierci 8 miesięcy Liczba postów:227 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 30
Zręczność: 15
Spostrzegawczość: 15
Doświadczenie: 10

#17
10-07-2016, 21:50
Prawa autorskie: Ssak

No to już jest nas piątka. Wyczytałam niedawno, że hieny mogą mieć tylko do trzech młodych, ale kto by się tam przejmował takim drobiazgiem :).

A tak z innej beczki mam wielki problem życiowy. Uznałam, że Rizi brzmi jak zdrobnienie, więc rozszerzyłam imię. Jest tylko taki kłopot, że wymyśliłam 4 imiona i nie wiem który wybrać. Jedno to Rinuza, drugie to Rinuzi, trzecie Rizuna, a czwarte Rizuni. Wiem, że jest to niezwykle wielka różnica, ale nie mogę się zdecydować.
Pomożecie?
Pamiętaj że
nigdy nie ulegnę wam, nie...
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#18
10-07-2016, 22:27
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Ja bym brała Rinuzi, Rin to ładny skrót, a Rinuza moim zdaniem brzmi gorzej, tak twardo. Z kolei początek Riz- kojarzy mi się z ryżem. ;P
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#19
10-07-2016, 22:29
Prawa autorskie: ja-Dirke

bedzie 4, 5 moze xD wiec w gruncie o jedno więcej było w planie
Israel
Duch
*

Gatunek:Hiena cętkowana Płeć:Samiec Wiek:4 lata Liczba postów:458 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie:
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#20
10-07-2016, 22:53
Prawa autorskie: Inn, Venety, Vasanti Vei, Skanda

Myr napisał(a):bedzie 4, 5 moze xD wiec w gruncie o jedno więcej było w planie

Widzisz? Postarałem się XD.
Gdy zapadła ta noc niewygodnie mi było
Przeżywałem koszmary w ciemności bez dna
Widziałem obok, tuż tuż
Że trup psuje się już
I zmartwiałem na myśl, że nieboszczyk to ja!

[Obrazek: screen2.PNG]
Gram w FH, IW, DD, LM, IT PL, WS pod nickiem Ognik
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#21
10-07-2016, 22:54
Prawa autorskie: ja-Dirke

yhm chyba Kiu sie postarała |D
Israel
Duch
*

Gatunek:Hiena cętkowana Płeć:Samiec Wiek:4 lata Liczba postów:458 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie:
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#22
10-07-2016, 23:17
Prawa autorskie: Inn, Venety, Vasanti Vei, Skanda

No sorry, ale Isiu też miał w jakimś stopniu swój udział :V.
Gdy zapadła ta noc niewygodnie mi było
Przeżywałem koszmary w ciemności bez dna
Widziałem obok, tuż tuż
Że trup psuje się już
I zmartwiałem na myśl, że nieboszczyk to ja!

[Obrazek: screen2.PNG]
Gram w FH, IW, DD, LM, IT PL, WS pod nickiem Ognik
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#23
10-07-2016, 23:20
Prawa autorskie: ja-Dirke

"jakis" na pewno ;D
Jasiri
Duch
*

Gatunek:lwiątko Płeć:Samica Wiek:w momencie śmierci 8 miesięcy Liczba postów:227 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 30
Zręczność: 15
Spostrzegawczość: 15
Doświadczenie: 10

#24
10-07-2016, 23:31
Prawa autorskie: Ssak

Małe hieny mają od razu otwarte oczy i uszy?
Pamiętaj że
nigdy nie ulegnę wam, nie...
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#25
10-07-2016, 23:36
Prawa autorskie: ja-Dirke

co do słuchu nie wiem ale oczy tak
i młode sa całe czarne, wiec powiedzmy ze przez pierwszy tydzień wszyscy beda czarni x)
Israel
Duch
*

Gatunek:Hiena cętkowana Płeć:Samiec Wiek:4 lata Liczba postów:458 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie:
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#26
10-07-2016, 23:54
Prawa autorskie: Inn, Venety, Vasanti Vei, Skanda

Myr napisał(a):"jakis" na pewno ;D

To nie moja wina, że nie miałem czasu :V.
Gdy zapadła ta noc niewygodnie mi było
Przeżywałem koszmary w ciemności bez dna
Widziałem obok, tuż tuż
Że trup psuje się już
I zmartwiałem na myśl, że nieboszczyk to ja!

[Obrazek: screen2.PNG]
Gram w FH, IW, DD, LM, IT PL, WS pod nickiem Ognik
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#27
10-07-2016, 23:59
Prawa autorskie: ja-Dirke

oj tam oj tam :*
Mauara
Konto zawieszone

Gatunek:Zebra bezgrzywa Płeć:Samica Wiek:3 lata Liczba postów:274 Dołączył:Sie 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 60
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 20

#28
11-07-2016, 03:26
Prawa autorskie: Avatar: własny| Podpis: internety (darmowe tapety)

Nie mam nic przeciwko zbliżonym imionom, różne się trafiają.
W zasadzie mam takie stworki, u których jeden z podgatunków to nuirit, więc bardziej bliżej tego się wstrzeliłaś, ale przecież to tylko zbieżność literek xD

Israel, przykro mi ale zapłodnienie u hien niestety nigdy nie odbywa się na szybko xD

...
Em... to ja ten, mam już pomysł, w razie czego avek sobie szybko zrobię (jakby ktoś chciał to też mogę maznąć) postaram się design zrobić pod rodziców *--*

Macie coś tatusiu i mamusiu przeciwko żeńskiemu imieniu dla samczyka :D?
Persa konkretnie *-*
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#29
11-07-2016, 08:01
Prawa autorskie: ja-Dirke

Ja nie mam nic przeciwko x)
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#30
11-07-2016, 12:13
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Mau, Nurit jest po prostu żydowskim imieniem, a takich właśnie szukałam, żeby nawiązać do Isa. Przejrzałam ich całe mnóstwo i akurat to mi się najbardziej spodobało, zwłaszcza że znaczenie też ma niczego sobie. ;d

O, i jak masz czas i ochotę na rysowanie hienek, to możesz moją machnąć, bo o ile jakieś kotki jestem w stanie jako tako narysować, o tyle hien ani trochę. :'D


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości