♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Jasiri
Duch
*

Gatunek:lwiątko Płeć:Samica Wiek:w momencie śmierci 8 miesięcy Liczba postów:227 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 30
Zręczność: 15
Spostrzegawczość: 15
Doświadczenie: 10

#16
25-07-2016, 23:39
Prawa autorskie: Ssak

Uniosła brew i przechyliła głowę. Zastanawiała się, gdzie tu jest haczyk. Bo jakiś haczyk chyba być musiał skoro Myr o tym mówił. Inaczej pewnie by nie mówił. Jednak nie ważne ile razy powtarzała sobie wszystko w myślach, wciąż dochodziła do tego samego wniosku. Albo to jakiś żart i zaraz przejdą do konkretów, albo władca ma ją za taką, co zupełnie nic nie umie. Mimo wszystko wyprostowała dumnie pierś.
- Wiem. To oczywiste. - powiedziała dumnie, jednocześnie zadzierając głowę. Miała nadzieję, że teraz zaczną się tłuc. No bo jak można się nauczyć walki siedząc tylko w jaskini i słuchając jakiś tam zasad wojennych? I tak nie wszystko rozumiała. Ten dziwny styl wysławiania się szarego nie ułatwiał sprawy.

Polecam pisanie postów dłuższych niż 3 zdania złożone. 10/10, zabawa mojego życia, bardzo rozwijające, wyleczyło mojego raka.
Serio, trochę wysiłku nie zabija i nie boli, a pozwala rozwinąć swoją postać oraz swój warsztat literacki, jak i zawsze przyjemniej pisze się z osobą piszącą więcej niż parę słów.
...bo chyba po to tu jesteśmy, dla rozwoju oraz rozrywki na jakimś poziomie
[/b]
Pamiętaj że
nigdy nie ulegnę wam, nie...
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#17
30-07-2016, 11:08
Prawa autorskie: ja-Dirke

Spoglądałem się na młódkę. Ile z tego co mówiłem przyswoiła a ile nie to czas dopiero zrewiduje. Lekko poruszyłem ogonem i westchnąłem.
-Ważne jest także aby mierzyć siły na zamiary...- Często to gubi, głownie młodych. Nie potrafią dokładnie ocenić siły przeciwnika i swojej i próbują, co kończy się później dla nich dość nie przyjemnie. Jednak jeśli z takiej potyczki wyniosą wnioski, to jest prosta droga do samodoskonalenia się.
-Czasem jednak jeśli wie się, że wsparcie idzie a wróg jest bliski zagrożenia młodym lub komuś, a wiemy, że nie damy radę, można próbować grać na zwłokę. Musimy mieć pewność jednak, że wsparcie przybędzie. Nie ma sensu rzucać się samemu, lepiej powiadomić innych.- Może wydawać się to oczywiste ale kiedy znajdujemy się w takiej sytuacji to już wszystko nie wygląda tak prosto. Rzucanie się an przeciwnika, nie dając znać innym to samobójstwo i głupie. Nie powstrzyma wroga, a jeśli stado o nim nie wie to i tak zostanie zaskoczone. Inaczej jest jeśli potrzeba kupić czas, wtedy takie zachowanie może pomóc. Nadal jest ryzykowne.
Jasiri
Duch
*

Gatunek:lwiątko Płeć:Samica Wiek:w momencie śmierci 8 miesięcy Liczba postów:227 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 30
Zręczność: 15
Spostrzegawczość: 15
Doświadczenie: 10

#18
31-07-2016, 09:30
Prawa autorskie: Ssak

Bla, bla, bla. Ale nudy. I to ma być lekcja walki? Inaczej to sobie wyobrażała. Jak można uczyć się, słuchając czyjejś gadaniny? Uczymy się na własnych błędach, a nie a tym, co ktoś powiedział. A ten to pewnie tak gada, a potem sam robi inaczej. A poza tym... Chwila, chwila, przestał mówić (wreszcie). E... A co mówił. Szczerze mówiąc słuchała go jednym uchem. I co teraz?
- Mhm... - co on mógł mówić?! - To kiedy się bijemy?
Pamiętaj że
nigdy nie ulegnę wam, nie...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości