♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#1
16-08-2016, 00:39
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Jeszcze tylko u nas się o tym nie rozmawia, więc kiedyś trzeba zacząć.

Kto z was gra, jak wam się podoba, jaki team wybraliście?

Ja zaczęłam kilka dni temu, żeby zobaczyć, jak to wygląda, no i ze swoistego sentymentu do pokemonów. Nie gram zbyt intensywnie, acz kto wie, może jeszcze się wciągnę. Myślę nad teamem instinct, bo mystic jest zbyt mainstreamowy, a do valor jakoś mnie nie ciągnie. I tak chyba zbyt późno zaczęłam grać, żeby mieć szanse w walkach. Póki co moim największym odkryciem jest to, że na wsiach nie ma poków i mam nawiedzony i zaszczurzony dom, a osiągnięciem na moim szalonym 5 lvlu jest wyklucie uroczego nidorana.
Odpowiedz
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#2
16-08-2016, 01:00
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

Jak na razie moim największym osiągnięciem jest zakaz używania telefonów podczas zwiedzania, który nam wlepiła opiekunka na koloniach, a który oczywiście zignorowaliśmy <3 Banda nastolatków drących się EEVEE, EEVEE TU JEST i wyjmujących szybciutko telefony podczas oglądania zamku strasznie ją wściekała, nie rozumiem czemu :/

Aktualnie mam poziom 12 i jestem w Mystic, ale serduszkiem należę do Instict <3 Mystic zdecydowanie jest zbyt mainstreamowe, niestety, siostra i przyjaciółka poszły do mystic :| głupio tak samemu w innym teamie.
W Pułtusku jest nawet sporo pokestopów, spodziewałam się mniej. Mamy też 3 gymy, które co chwila są odbijane, więc ciężko jest mi nawet dodać jakiegoś swojego poka do gymu :'D
Z jajek głównie wypadają mi ekansy i magikarpie, ale nawet spoko, zawsze to trochę więcej cuksów na tego gyardosa :| Aktualnie mój najlepszy pok to jolteon 788 CP. Za to w domu nie spotkałam jeszcze ani jednego pokemona, całe szczęście mam niedaleko pokestopa, przy którym zawsze się pojawia jakiś pokemon. Choć zazwyczaj jest to weedle xD
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Odpowiedz
Jeanette
Samotnik
*

Gatunek:Żeneta Afrykańska Płeć:Samica Wiek:Dorosły Liczba postów:131 Dołączył:Lip 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 36
Zręczność: 41
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 17

#3
16-08-2016, 01:38
Prawa autorskie: Asura

Pogrywam i to jak najczęściej (czyli rzadko) i jak najdłużej (czyli krótko). Co prawda mam te trzy pokestopy w mieście, ale co z tego jak pokemonów brak? W dodatku żadnego Gym'u w okolicy nie widać, ani nie słychać. No trudno. Aktualnie mam lvl 7 a moim najsilniejszym pokemonem jest Pidgeot. Moim największym osiągnięciem jest złapanie Seel'a, za którym biegałam jak szalona po Inowrocławiu xD Moją drużyną jest natomiast Instict, nawet mam koszulkę z logiem i napisem, przez którą Team Mistic i Team Valor rzuca mi nieprzychylne spojrzenia xD
Odpowiedz
Jeanette
Samotnik
*

Gatunek:Żeneta Afrykańska Płeć:Samica Wiek:Dorosły Liczba postów:131 Dołączył:Lip 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 36
Zręczność: 41
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 17

#4
16-08-2016, 01:40
Prawa autorskie: Asura

A i świetny aczkolwiek krótki komiks https://jii-dragon.tumblr.com/post/14888...mes-around
Odpowiedz
Machafuko
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 lata 2 miesiące Liczba postów:786 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 38

#5
16-08-2016, 11:14
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

Trolluje irytujących znajomych za pomocą emulatora androida na lapku i fake gps, przejmując im gymy. Liczy się?
Głos // Sylwetka // A tu w nowej roli // I prezencik od synka
___

I rzekł do mnie główny admion: "Zbanuj wszystkich, ja rozpoznam swoich".


Zielony? Czy czerwony? :v
Odpowiedz
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#6
16-08-2016, 11:34
Prawa autorskie: ja-Dirke

Ja nie gram intensywnie <bo gps do naprawy poszedł :E> mam 8 pozom i jestem w Instinct... Co z tego, ze znajome są w Valorze :E. Gra jest spoko ale brakuje mi walka między graczami i wymiany poków. Zobaczymy co dalej będzie.
Odpowiedz
Soth
Bestia z Bagien | Duch
*

Gatunek:Pół lew, pół tygrys i wszycho na ten temat Płeć:Samiec Wiek:5,5 lat. Towarzysz:Dzięcioł duży Liczba postów:331 Dołączył:Lut 2013

STATYSTYKI Życie: 38
Siła: 88
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 7

#7
16-08-2016, 12:59
Prawa autorskie: Ja/gokcegokcen
Tytuł pozafabularny: Cnotliwy Woj

Gram, wtedy kiedy mogę i przy okazji. Niebieski team, ze względu na to, że podrzucam często swoje pokemony do niebieskich gymów, gdzie są już silniejsze pokemony i no... większa szansa na to, że zbiorę więcej monet. Mam aktualnie prawie 16 lvl, moim najsilniejszym pokemonem jest Flareon o imieniu Rawr, wraz z CP około 1k. Miałby więcej, ale ostatnio mam pecha do łapania Eevee, wobec czego nie mam tyle cukierków na dalszą ewolucję.
W moim pokedexie jest około 65 pokemonów, z czego dwa niezłapane, bo byłam w trasie i mi pospierdalały :I

Marzę o posiadaniu Blastoise'a, którego będę kochać i wielbić i trenować jak tylko się da.
Sycophants on velvet sofas
Lavish mansions, vintage wine

I am so much more than Royal
Snatch your chain and mace your eyes

If it feels good, tastes good
It must be mine

Heroes always get remembered
But you know legends never die


[Obrazek: 7YwHHkJ.jpg]


Mortal kings are ruling castles
Welcome to my world of fun
I'm taking back the crown
I'm all dressed up and naked

I see what's mine and take it
Odpowiedz
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#8
16-08-2016, 15:09
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Dodałam ankietę i dołączyłam do Instinct, mam tam kumpla.

I wiedziałam, że znajdzie się tu trochę graczy. :3
Właśnie jadę do Warszawy, ciekawe, czy jest tam dużo więcej poków niż w środku Chełma (bo na obrzeżach Chełma dość biednie). W nocy lecę do Londynu, ale tam raczej nie będę niczego łapać, net w fonie zagranico jest drogi. :<
A i zlapalam dzisiaj pierwszego eevee i chcę sobie zrobić vaporeona, ale na to zapewne jeszcze trochę poczekam.
Odpowiedz
Shiriki
Duch
*

Gatunek:hybryda lwa Płeć:Samiec Wiek:2 latka i 5 miesięcy Liczba postów:244 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 70
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 50

#9
16-08-2016, 15:11
Prawa autorskie: Dirke

Ja mam dużo eevee xD ale i tak wolałabym cos innego. U mnie dużo ludków z Valora jest.
[Obrazek: shiri_by_dirke-dao2bh2.png]

GŁOS | MŁODY JA| Tragiczna miłość
Tell me would you kill to save your life?
Tell me would you kill to prove you’re right?
Crash, crash, burn let it all burn

Do you really want?
Do you really want me?
Do you really want me dead?
Or alive to torture for my sins?
Odpowiedz
Soth
Bestia z Bagien | Duch
*

Gatunek:Pół lew, pół tygrys i wszycho na ten temat Płeć:Samiec Wiek:5,5 lat. Towarzysz:Dzięcioł duży Liczba postów:331 Dołączył:Lut 2013

STATYSTYKI Życie: 38
Siła: 88
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 7

#10
16-08-2016, 15:57
Prawa autorskie: Ja/gokcegokcen
Tytuł pozafabularny: Cnotliwy Woj

Też miałem od cholery Eevee, ale ewolucja po chyba 800 cp wymaga już dwóch cukierków. A za jednego eevee można mieć ze 4 więc no. :C

U mnie praktycznie nie ma nikogo z żółtków, widziałem tylko raz jak o jednego gyma na obrzeżach się tłukli z czerwoną hołotą. Raz sie tylko zdziwiłem, bo tak czerwoni się uwzięli na gyma, że wbili jakiś niesamowicie duży lvl i tam nawsadzali chyba z 7 pokemonów po ponad 1k cp
DDDDD:
Sycophants on velvet sofas
Lavish mansions, vintage wine

I am so much more than Royal
Snatch your chain and mace your eyes

If it feels good, tastes good
It must be mine

Heroes always get remembered
But you know legends never die


[Obrazek: 7YwHHkJ.jpg]


Mortal kings are ruling castles
Welcome to my world of fun
I'm taking back the crown
I'm all dressed up and naked

I see what's mine and take it
Odpowiedz
Israel
Duch
*

Gatunek:Hiena cętkowana Płeć:Samiec Wiek:4 lata Liczba postów:458 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie:
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#11
16-08-2016, 17:20
Prawa autorskie: Inn, Venety, Vasanti Vei, Skanda

Dlaczego nie ma tutaj opcji "w żadnym"?
Gdy zapadła ta noc niewygodnie mi było
Przeżywałem koszmary w ciemności bez dna
Widziałem obok, tuż tuż
Że trup psuje się już
I zmartwiałem na myśl, że nieboszczyk to ja!

[Obrazek: screen2.PNG]
Gram w FH, IW, DD, LM, IT PL, WS pod nickiem Ognik
Odpowiedz
Yasumu
Duch
*

Gatunek:Lew Berberyjski Płeć:Samica Wiek:Trup :v Liczba postów:266 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 63
Doświadczenie: 10

#12
17-08-2016, 21:19
Prawa autorskie: Levis/Lioden

Czekałam az ten temat się tu pojawi |D
Oczyfisieee że Valor, jedyny słuszny team :Vc chociaż poszło tam pełno hołoty to fakt :I i siara się przyznać do tego że jest się w tej drużynie.. w Instynktach są sami indywidualiści a poza tym.. kto to jest Zapdos ;v ?

21 lvl już jest wszystkie Eevee evo juz też mam >:Dc 49 cukierasów z 400 na Gejardosa, Magmar, Electabuzz, Jinx, Cyther, Piczaku, Bulbiś, Charmander i już Wartortle asdfghiii.. w końcu 156km z buta zrobione |'D

Hm.. Warszawie jest masa stopów i różnych Poków (Ale też od uja Rattatów i Drołzejów :B), zaś w Poznaniu w samym Parku Cytadeli jest np aż 6 Squirtlów.. w Sosnowcu w jednym parku respi się aż 5 Magmarów pełno Magikarpi, Psajdaków, Poliwagów, Staryu i czasem Dratini x'Dc


Also jak ktoś jakimś cudem jeszcze nie wie jak zrobić daną ewolucje z Eevee, ponoć czeba wpisać imię pokimona z serialu- było sobie takich 4 braci, artykuł tutaj => http://pokemon-go.pl/niezbednik-gracza/p...wac-eevee/
[Obrazek: evil_kopia_by_koseki_leonheart-dao14lh.png] 
Odpowiedz
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#13
17-08-2016, 22:33
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

Cytat:kto to jest Zapdos ;v ?

NAJLEPRZY PTAK Z KANTO TRIO!!!!!ONEONEONEONE
jak możesz go szkalować, chlip ;-;


Yep, o metodzie z imionami słyszałam i właśnie w ten sposób otrzymałam ukochanego Jolteona. Co prawda podobno powinno się po zmianie nicku zrestartować grę, ale ja tego nie zrobiłam a i tak zadziałało :d
W ogóle ze starterów mam tylko tego pierwszego charmandera i dziko złapane na fuksie podczas jazdy samochodem wartortle'a i silniejszego od niego squirtla xD
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Odpowiedz
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#14
15-09-2016, 11:14
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

*wskrzesza*

Jak tam wam idzie, gracie jeszcze (po wczorajszym sb śmiem przypuszczać, że tak)? Macie nową aktualizację? Jakiego buddy wybraliście? Ja pikachu, ma dobry przelicznik i chcę mieć raichu w pokedeksie. :3 Jak wskoczy im na ramię (podobno po 10 km), to może się wam pochwalę screenem. ;P
Odpowiedz
Talvedu'ul
Konto zawieszone

Gatunek:lew berberyjski Płeć:Samiec Wiek:~8 lat Tytuł fabularny:Partner Królowej / Skarbnik Liczba postów:240 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 62
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 18

#15
15-09-2016, 14:22
Prawa autorskie: CherryColaax, ja, Globus, mła
Tytuł pozafabularny: VIP / Mistrz Cytatów

Ja tam już od miesiąca nie gram bo nigdzie nie chodzę a jak wychodzę z psem to mogę złapać co najwyżej drowzee :/ Chyba sobie odpuszczę na jakiś czas, poczekam na drugą gen która ma podobno dołączyć w grudniu (w co wątpię). No i w sumie to stwierdziłam że jednak mnie to bardziej irytuje niż bawi, bo takie chodzenie i łapanie to w sumie bez sensu jest...zwłaszcza jak się to robi w pojedynkę. Może jakbym miała znajomych do tego? Kto wie. No ale ja w realu nie mam nikogo oprócz Rosi także tego. |D
Jednak pozostanę przy głównych grach i sztuce :d
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości