♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Cheka!
  Jutro (19 lipca) forum będzie planowo wyłączone od 19 na parę godzin - prace na serwerze. Prosimy o uwzględnienie tego podczas pisania postów.


 • Administracja podjęła decyzję o zrobieniu ogólnoforumowego skipa czasowego o 2 miesiące! Zakładamy, że w tym czasie przez Lwią Krainę przeszła powódź. Macie 2 tygodnie na dokończenie swoich wątków, a 16 lipca rozpoczynamy "nową fabułę".
  Prosimy wszystkich o zajrzenie tutaj, gdzie wszystko jest szerzej opisane.
 • W systemie walk zapis kolejki został poprawiony i pojawił się nowy punkt dotyczący terminów odpisów oraz konsekwencji z nieprzestrzegania ich.
 • Została wprowadzona możliwość dorzucenia się do składek na utrzymanie forum w zamian za proste rysunki! Więcej tutaj.
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Baobab
Sawanna, Skrawek Sawanny, Źródło Życia, Dżungla
Akacja
Skrawek Sawanny, Ognisty Step, Ognisty Las, Dolina Spokoju
Rooibos
Kilimandżaro, Wzgórze, Wulkan Burgess Shale
Mięta zielona
Wulkan Burgess Shale, Źródło Życia, Sawanna, Wodospad Szczęścia
Kocimiętka
Upendi
Bligia pospolita
Dżungla, Kilimandżaro
Pogoda
16-31 lipca
23 °C
18 °C
Powódź, która nadeszła niespodziewanie, utrzymywała się bardzo długo. Mocno odbiła się na kręgu życia, doprowadzając do śmierci wielu istnień. W końcu jednak nadmiar wody znalazł ujście w Skalistym Wąwozie Śmierci, który od tego momentu stał się nienazwanym jeszcze jeziorem. Początek pory suchej pozwolił namokniętym terenom wrócić do życia. Słońce opatula Lwią Krainę delikatnym ciepłem lecząc te rany, które są jeszcze możliwe do zagojenia.
Postać miesiąca:
Lipiec

Jeden z bliźniaków, którzy niedługo po tym jak trafili do krainy dołączyli do Klanu Ognia. W poszukiwaniu pięciołapego szarego lwa tsavo wplątał się w nieporozumienie, które przerodziwszy się w bójkę okazało się mieć siłę lawiny...
Cytat lipca
Nadesłany przez Vasanti Vei

Nasilający się szum i naciągająca z góry biała fala doprowadziły Guntera do wniosku, że obliczając prawdopodobieństwo zejścia lawiny musiał niefortunnie podzielić przez zero.
~ Gunter, Śnieżny Las
Znajdziecie nas na:
Ghalib
Zmora | Samotnik
*
Gatunek:lew tsavo Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Wędrowiec Tytuł pozafabularny:Junior Admin / Mistrz Gry Liczba postów:888 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 99
Siła: 90
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 66
Doświadczenie: 26


Poziom ostrzeżeń: 0%
#1
20-10-2017, 22:22
Prawa autorskie: moje~

Postać miesiąca jest wybierana raz w miesiącu, a jej wizerunek wraz z krótkim opisem w następnym będzie wyświetlany w ogłoszeniach jako wyróżnienie.


Oto kilka zasad:
 1. Postać może zgłosić każdy użytkownik forum.
 2. Postać należy zgłaszać wyłącznie spośród tych, które są aktywne fabularnie w czasie trwania plebiscytu (jak również na marginesie jeśli ów odnosi się do fabuły a nie jest oddzielną historią).
 3. Postać zarejestrowana musi być zarejestrowana miesiąc przed rozpoczęciem zgłoszeń i musi napisać przynajmniej 5 postów fabularnych.
 4. Nie można zgłaszać swoich postaci.
 5. Pod koniec miesiąca (termin zgłoszeń będzie ogłaszany) admini utworzą ankietę ze zgłoszonymi postaciami.
 6. W przypadku remisów postać miesiąca jest wybierana na podstawie ilości głosów adminów na daną postać w późniejszym głosowaniu.
 7. Postaci miesiąca przysługuje na miesiąc własny tytuł pozafabularny, wybrany przez siebie (ale ma cztery dni na zgłoszenie go, inaczej przepada - chyba, że użytkownika nie ma albo jakoś nam to napisze).
 8. Postać, która wygrała plebiscyt w danym miesiącu może być zgłoszona ponownie dopiero po dwóch miesiąca.
AKTUALIZACJA ZASAD: 23.11.2017r
Odpowiedz Ostrzeż


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości