♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Oxena
Gość

 
#76
02-11-2012, 14:56

Duma podsunęła mi pomysł aby zrobić jako znamię, płatek śniegu. Nie jest to denne, a pasuje do stada. Chyba, że ktoś ma inny pomysł.

-Nie ma nikogo, kto by tu nie pasował. Zapewne widziałaś śnieg, na naszych terenach. Trudno go nie spotkać. Otóż my, członkowie tego stada jesteśmy, jak on. Związani ze sobą razem, ale najważniejsze jest to, że każdy z nas jest inny. Nie znajdziesz dwóch, identycznych płatków śniegu, tak też nie znajdziesz dwóch takich samych lwów z Nowej Północy.

O.
Miles
Konto zawieszone

Gatunek:Przydałby mu się jaki... Płeć:Samiec Wiek:Trzy i pół roku. Liczba postów:76 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 74
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 10

#77
02-11-2012, 15:59
Prawa autorskie: ~Vegava

W ogóle zamieńmy się w poniacze i miejmy cutemarki na tyłkach! XDD"

Nie, na serio. Właśnie to JA chciałam pierwsza powiedzieć, że pomysł z płatkami jest genialny xD. No ale Oxi uprzedziła... Cóż...
Tylko--... Eh, no mnie np bardziej pasowałoby gdyby znamię różniło się (bo ponoć nie znajdziesz dwóch takich samych płatków) i gdyby było białe... Bo np niebieski płatek to już nie płatek śniegu moim zdaniem ._.
Tylko teraz jeszcze ta sprawa jak byłoby tworzone to znamię. I jak by pachniało. Solą, nie? Znaczy Nowa północ to Śnieg i Ocean...
Oxena
Gość

 
#78
02-11-2012, 16:04
Prawa autorskie: ~Vegava

No tak, ale takiej Ajris jak namalujesz biały płatek? xp Wtedy trzeba też wziąć trochę błękitu, w końcu kolor stada to niebieski taki. Będzie pasować. No i znamię każdego może się różnić. Ma to przedstawiać płatek śniegu, ale nie jest napisane dokładnie jaki. Szaman będzie nadawał każdą część po swojemu, wg wyobraźni (przyjmijmy, że ma 6 części) i wtedy na koniec widać dopiero jaki ma kształt.
Aim
Gość

 
#79
02-11-2012, 16:09
Prawa autorskie: ~Vegava

No tak, ja bym proponowała by w skład mazi znamienia wchodziły sól i muszelki zmielone, jakiś wodorost i oczywiście woda z roztopionego śniegu, może.

A z tego co się orientuje znamię z zasady ma 5 częsci/ stadiów nim będzie pełne.
Miles
Konto zawieszone

Gatunek:Przydałby mu się jaki... Płeć:Samiec Wiek:Trzy i pół roku. Liczba postów:76 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 74
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 10

#80
02-11-2012, 16:44
Prawa autorskie: ~Vegava

o3o dobre... Dooobre. Jakby co jestem za.
Duma
Konto zawieszone

Gatunek:Laine Płeć:Samica Wiek:6 miesięcy. Liczba postów:117 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 25
Spostrzegawczość: 15

#81
02-11-2012, 23:49
Prawa autorskie: av; l - Malaika4, col - ComicScribe, obr - Cynek :3/Maciej Balcar

Co do malunku na futrze - to podoba mi się pomysł Oxi - znaczki w podpisie, jak na Axisie(jaki rym! :D). A jak ktoś chciałby mieć na avie to zgłosiłby się do kogoś i już. Tak, ja stawiam na znaczki w podpisie.

Jeśli chodzi o znamię - Kami, masz fajny pomysł z tymi "morskimi" dodatkami. Ja bym proponowała aby znamię było w jednym kolorze i kształcie jako znak charakterystyczny, o. Malunki służą do oddania charakteru, o! Proponowałabym kolor jasnoniebieski albo - z innej beczki zupełnie, morski-zielony. Kształt - spirala :3 Tak! Proste i kojarzące się z oceanem, przynajmniej mi. Uważam że płatek śniegu jako znamię byłby zbyt...wymyślny, nie wiem jak to inaczej ująć.
Światło księżyca
Ten wiatr, co trawy gnie
Te wody wzburzone...
To właśnie cały świat wokół mnie,
to wszystko czego chce,
co pragnę mieć, mam tu...
Serret
Mistyk
*

Gatunek:Karakal Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Znamiona:3/4 Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:618 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 36
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 18

#82
02-11-2012, 23:59
Prawa autorskie: Trollberserker (Askari) / AltairSky

O, spirala do nas pasuje. Dobry pomysł, dooobry.

A może płatki śniegu jako malunki...? Wtedy na pewno każdy miałby inny. ;D Inny kolor + inny kształt, no pasowałoby.
[Obrazek: chibi_serret_by_altairsky-d9vtdmc.png]
Duma
Konto zawieszone

Gatunek:Laine Płeć:Samica Wiek:6 miesięcy. Liczba postów:117 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 25
Spostrzegawczość: 15

#83
04-11-2012, 14:25
Prawa autorskie: av; l - Malaika4, col - ComicScribe, obr - Cynek :3/Maciej Balcar

No. A tak w ogóle, to chodźmy do Dyskusji, po to mamy tamten temat xD

Właśnie Fel, ja taka młoda jestem, choć nie zawsze się z tego cieszę.
Ale fajnie że wydaję się starsza :DD Zaraz rzucę odpis Kleo.
Światło księżyca
Ten wiatr, co trawy gnie
Te wody wzburzone...
To właśnie cały świat wokół mnie,
to wszystko czego chce,
co pragnę mieć, mam tu...
Serret
Mistyk
*

Gatunek:Karakal Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Znamiona:3/4 Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:618 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 36
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 18

#84
04-11-2012, 15:40
Prawa autorskie: Trollberserker (Askari) / AltairSky

Oj tam, oj tam. Jak ja się rejestrowałam na KL, to byłam w twoim wieku. ^^

To miło. :D Ja pewnie wieczorem odpiszę, booo teraz wypadałoby fizykę obrobić... Bleh. Fizyka to zło.
[Obrazek: chibi_serret_by_altairsky-d9vtdmc.png]
Duma
Konto zawieszone

Gatunek:Laine Płeć:Samica Wiek:6 miesięcy. Liczba postów:117 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 25
Spostrzegawczość: 15

#85
04-11-2012, 23:36
Prawa autorskie: av; l - Malaika4, col - ComicScribe, obr - Cynek :3/Maciej Balcar

O :3 Mam nadzieję że będą ze mnie ludzie xD

Ha ha ha. Myślałam że wysłałam wtedy odpis a on został w moim notatniku, skubany xd
FIZYKA TO ZŁO! Tak, zdecydowanie, bez sprzeciwów prosz. To zło w czystej postaci! Mam same podstawy i powinnam to rozumieć, ale babka potrafi tak namieszać że i tego nie pojmuję ._.'
Światło księżyca
Ten wiatr, co trawy gnie
Te wody wzburzone...
To właśnie cały świat wokół mnie,
to wszystko czego chce,
co pragnę mieć, mam tu...
Serret
Mistyk
*

Gatunek:Karakal Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Znamiona:3/4 Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:618 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 36
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 18

#86
05-11-2012, 17:59
Prawa autorskie: Trollberserker (Askari) / AltairSky

Będą, będą. Już są, ale będą jeszcze lepsi. ;D

No ja niby też mam poziom podstawowy, a sorka traktuje nas jak rozszerzenie.
[Obrazek: chibi_serret_by_altairsky-d9vtdmc.png]
Ajris
Gość

 
#87
18-11-2012, 14:32
Prawa autorskie: Trollberserker (Askari) / AltairSky

Dobra, to kiedy chcecie organizować to święto?

[ Dodano: 2012-11-18, 16:40 ]
[Obrazek: an0850.png]
Serret
Mistyk
*

Gatunek:Karakal Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Znamiona:3/4 Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:618 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 36
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 18

#88
18-11-2012, 18:31
Prawa autorskie: Trollberserker (Askari) / AltairSky

Hym... Za tydzień mnie nie ma, od razu mówię. Jadę na Faaalkon. :D I Shun też. A święto bez szamanów to trochę bez sensu.

Może za dwa?
[Obrazek: chibi_serret_by_altairsky-d9vtdmc.png]
Ajris
Gość

 
#89
19-11-2012, 20:04
Prawa autorskie: Trollberserker (Askari) / AltairSky

W weekend?
A i północni, jak kto może to przychodzić do skaliska :D

[ Dodano: 2012-11-19, 19:05 ]
Ajrisia zostawia króla samego, a nie chce by miała zrytą psyche że mu sie coś stało xd
Duma
Konto zawieszone

Gatunek:Laine Płeć:Samica Wiek:6 miesięcy. Liczba postów:117 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 25
Spostrzegawczość: 15

#90
21-11-2012, 19:25
Prawa autorskie: av; l - Malaika4, col - ComicScribe, obr - Cynek :3/Maciej Balcar

Łoh, nieobecność mi się nieźle przeciągnęła, przepraszam. Zwłaszcza Felkę ^^"

Święto - po Falkonie, w weekend. Okej?
Światło księżyca
Ten wiatr, co trawy gnie
Te wody wzburzone...
To właśnie cały świat wokół mnie,
to wszystko czego chce,
co pragnę mieć, mam tu...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości