♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Alayike
Zbanowany

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:3 lata Liczba postów:208 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie:
Siła: 63
Zręczność: 77
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 30

#1
27-07-2012, 13:15
Prawa autorskie: Malaika4 / Leonoy

Dobra, w końcu zaczęłam korzystać z tableta który leży już rok i się kurzy :D. Przydałby się jeszcze skaner no ale cóż, będzie trzeba przerzucić się na rysowanie tablecikowe xD. Będę dodawać tu od czasu do czasu jakieś szkice czy VIPy, ale nie liczcie na wiele, z natury jestem bardzo leniwa xD
A więc tu macie moje DA na którym praktycznie nic na razie nie ma, no ale zaglądać można :D

Pierwsza pracka to serek z myszką zrobiony... hm... na odwal XD Nad serkiem się jeszcze starałam, ale myszy to już mi się nie chciało :P Widać to zresztą szczególnie po ogonie... Jest to efekt wyobraźni mojej koleżanki która właśnie to sobie na gg zażyczyła, gdy to uczyłam się obsługi Paint tool SAI'a.
[Obrazek: mysza-1.jpg]

Druga praca się tworzy, a jest to gift dla mojej mamusi Hewy :D Takie odwdzięczenie się za Alayike ;P
No dobra, to pierwszy macie szkic, który bazgrałam w szkicowniku w sumie już dawno temu, chyba z miesiąc czy dwa xD Mówiłam że jestem leniwa :P
[Obrazek: hewaSzkic-1.jpg]

A tu dzisiejsza praca, myślę że za kolory wezmę się za jakieś dwa tygodnie, gdyż wyjeżdżam na tydzień i będę bez tablecika :< Ale kiedyś to skończę :D
[Obrazek: HewaVIP.jpg]
Moran
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:2 lata i 8 miesięcy Liczba postów:899 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 88
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 73
Doświadczenie: 29

#2
27-07-2012, 13:17
Prawa autorskie: avatar: MadKakerlaken, edit by Ragous/sygnatura: Disney, edit by MadKakerlaken

Hej, ładne to jest :3 Pochwal się większą liczbą artów! Myszka jest świetna. Przez chwilę miałam wrażenie, że to model 3D...
Alayike
Zbanowany

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:3 lata Liczba postów:208 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie:
Siła: 63
Zręczność: 77
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 30

#3
27-07-2012, 13:20
Prawa autorskie: Malaika4 / Leonoy

Ale ja na razie więcej nie mam XD
Ile mogę powtarzać że jestem małym czarnym leniwym kotkiem :<
Z czasem będzie więcej... chyba o.O
Oxena
Gość

 
#4
08-08-2012, 14:05
Prawa autorskie: Malaika4 / Leonoy

Rób, rób więcej :3 Myszka z serem wydaje się naprawdę realistyczna taki model 3D jaki nieraz miałam na lekcjach, a Hewa też śliczna. Masz ciekawy styl rysowania lwów.
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#5
08-08-2012, 16:15
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Pacze na ser.. jestem głodna!! Jest taki realistyczny!
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Alayike
Zbanowany

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:3 lata Liczba postów:208 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie:
Siła: 63
Zręczność: 77
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 30

#6
09-08-2012, 11:46
Prawa autorskie: Malaika4 / Leonoy

Dzięki ^^ Ślęczałam nad nim z godzinę czy dwie xD Dlatego myszę później już zrobiłam po prostu na odwal XD

[ Dodano: 2012-11-12, 06:37 ]
Yeey!
W końcu skończyłam gifta dla Hewy XD Bez cieni jak na razie, może znajdę jeszcze czas i poślęczę nad tą pracą, ale i tak chyba w miarę wyszło :P
Oto ona:
[Obrazek: hewa_by_sheyira-d5kt5q2.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości