♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Mirra
Samotnik
*

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:Około 4 lat Liczba postów:216 Dołączył:Kwi 2014

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 40

#1
11-10-2018, 15:06
Prawa autorskie: lineart: Malaika4 (DA),color: teri006 (DA)

Witam wszystkich tych co mnie znają i tych, których nie miałam okazji poznać. Miałam nic nie pisać ale jednak się odważę na kilka słów :) 
Ja moją przygodą na KL-u zaczęłam w 2011 roku jako Simran xD miłą, grzeczną, sympatyczną, bardzo przyjacielską i nielubiącą walczyć lwicą z Lwiej Ziemi. Grałam nią baaaardzoooo długo. To była moja ukochana postać <3 Jednak została zamordowana zaraz po urodzeniu Mirry. Dziękuje Darkned za ten wątek i przepraszam, że tak szybko minęła Tobie ta zabawa, wiem, że uwielbiałaś torturować Sim :D 
Była również Kamal należąca do Płonącej Skały było bardzo sporo ciekawych wątków lecz zginęła wrzucona do wulkanu za zakazaną miłość. 
No i w końcu Mirra moja taka pierwsza zła postać, która należała do wielu stad. Ciężko było mi z miłej lwicy przejść na te złą ale jakość dałam radę głównie dzięki nieustannym kłótnią z Feliją, przede wszystkim Darktowi za wspaniałomyślnego tatusia hehe, Darkned, która była wzorem dla małej lwiczki, Arto za przybranego braciszka, Kami za babunie xD wspaniale to brzmi. 
Nie zapominajmy o małej Nilimie, którą bardzo króciutko grałam. Były również postacie przejęte po innych np. Fiametta, którą miałam zaszczyt zagrać :) 
Dziękuje bardzo wszystkim za wszystkie wspólne wątki :) 


Bardzo miło i przyjemnie mi się z Wami pisało :) Po mimo, że miałam dwie długie przerwy zawsze miło mnie witaliście jak wracałam. Miło było również niektórych poznać osobiście :D Oczywiście jak będziecie w okolicach Bytomia zapraszam na kawkę i ciacho :) No i na odwiedzenie Kubusia którego mieliście okazję poznać ma już 4 latka i Grzesia, którego nie poznaliście aktualnie ma 2 i pół roku :D
Życzę wszystkim powodzenia w życiu no i czasem się pewnie odezwę na discordzie :D Przynajmniej postaram.

KOCHAM TO FORUM MIMO MOJEGO WIEKU I ZAWSZE BĘDZIE W MOJEJ PAMIĘCI <3

Wiem, że troszkę króciutko ale mam nadzieję, że te parę słów wystarczy kochani 
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-10-2018, 15:08 przez Mirra.)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości