♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Akilian
Gość

 
#1
18-08-2012, 14:50

Tak, teraz jak przypomniałam sobie tamten pomysł zrozumiałam, że coś pokićkałam... Tak czy inaczej. Można zrobić tak, iż na urodziny któregoś użytkownika zbierać małe grupki, tzn. kogoś od rysunku, może kogoś od wspólnych forumowych życzeń... Ludziom na pewno będzie bardzo miło, a takie zachowanie może ściągnąć do nas jeszcze więcej użytkowników. Sama kiedy tylko mam okazję robię coś od siebie, ale jak ktoś mi kiedyś powiedział (wychowawca) sama świata nie zbawię, tak więc pytam się was, czy ktoś mi pomoże.
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#2
18-08-2012, 15:54
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Hm... Jeśli znaleźliby się chętni do tego, to ja nie mam nic przeciwko. Kilka osób mogłoby na zmianę robić rysunki, a inni mogliby np. robić takie 'kartki' z życzeniami od każdego usera, który zechce je złożyć.
Zrobiłoby się kalendarz, tam byłyby wpisane daty urodzin userów. I założyłoby się osobne konto, na które przysyłałoby się życzenia. A jakaś grupka robiłaby rysunki i składała życzenia w te kartki.

Hej, nawet mi się to podoba, tylko niech się znajdą chętni, bo jednak trochę roboty z tym by było.
Akilian
Gość

 
#3
18-08-2012, 16:04
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Tak! Wreszcie doznałam olśnienia, które przeszło! A z rysunkami ja mogę się chętnie pobawić, a życzenia może ktoś kto ciekawie pisze. Jest tyle życzliwych osób na forum, na pewno ktoś się znajdzie!
Padme
Gość

 
#4
18-08-2012, 16:15
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Mogę coś rysować, choć cuda to nie będą, ale w sumie... czemu nie?
Moran
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:2 lata i 8 miesięcy Liczba postów:899 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 88
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 73
Doświadczenie: 29

#5
18-08-2012, 16:23
Prawa autorskie: avatar: MadKakerlaken, edit by Ragous/sygnatura: Disney, edit by MadKakerlaken

Nie bardzo to widzę. Grupka będzie robiła prezenty, urobi się jak cholera, a reszta co? Coś za coś, a nie, że wszyscy ciągną. Zamiast tego można by było dać solenizantowi po opalu, PD lub punktach do statystyk.
Nigara
Gość

 
#6
18-08-2012, 16:33
Prawa autorskie: avatar: MadKakerlaken, edit by Ragous/sygnatura: Disney, edit by MadKakerlaken

Pkt do statystyk *.*
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#7
18-08-2012, 16:35
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Nie zrozumieliście mnie.

A, B i C robią rysunki na zmianę - dla jednej osoby jedna, dla innej druga.
No, chyba że ktoś ma chęci, żeby robić dla wszystkich, ale wstępnie zakładam, że aż tyle czasu i chęci to nikt nie ma.
D zakłada konto o nazwie Urodziny/Życzenia czy coś podobnego. Na to konto userzy (kto chce, najlepiej wszyscy), wysyłają swoje życzenia (powiedzmy, tydzień przed urodzinami). Na krótko przed urodzinami, D składa kartkę, a później wysyła ją do osoby, która ma urodziny, a poza tym umieszcza ją w odpowiednim temacie i tam można sobie wszystko komentować.
W sumie można by zrobić do tego subforum. Jeden jubilat - jeden temat.

A żeby zachęcić do nadsyłania życzeń, można założyć, że kartki będą dostawać tylko te osoby, które same będą nadsyłać życzenia innym. O. :)

Aaa te kartki widzę mniej więcej tak: http://img15.imageshack.us/img15/420/kartkawl.png
Love Paint.

[ Dodano: 2012-08-18, 15:37 ]
Punkty do stat, PD - na jedno wychodzi.

To można inaczej. Ooo, jestem genialna.
Ile życzeń nadeśle się dla innych w ciągu roku, tyle PD dostanie się na swoje urodziny! :D A za rysunek będzie 5 PD. Haa!
Moran
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:2 lata i 8 miesięcy Liczba postów:899 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 88
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 73
Doświadczenie: 29

#8
18-08-2012, 16:42
Prawa autorskie: avatar: MadKakerlaken, edit by Ragous/sygnatura: Disney, edit by MadKakerlaken

Czyli innymi słowy Ekipa Urodzinowa? O to mi też chodziło w ostatnim poście.

Niee. To ma być takie od serca, by było komuś miło, nie dla własnego zysku.
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#9
18-08-2012, 16:50
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

To może zrobimy ankietę, ilu osobom by się chciało takie życzenia pisać? Przecież to nie musi być nic wydumanego, tylko chodzi o to, żeby nie było od dwóch osób, bo wtedy to bez sensu.

To może niech grupka się zmienia? Np. żeby nie można było być w grupce dłużej niż, powiedzmy, 3 miesiące pod rząd, potem zmiana - ktoś inny zastępuje tę osobę. Tylko żeby byli chętni...
Tamara
Zgryźliwa | Gość

 
#10
18-08-2012, 22:49
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Ja mogę być osobą, która ZAWSZE coś wymądzi, bo i tak tak jest = Padmowa dołoży i jeszczę pare osób swoje pięć groszy i nie będzie źle. Taka moja koncepcja.

/Dzięki Fel, że chronisz mój pomysł!
Arto
Konto zawieszone

Gatunek:Genus ducis Płeć:Samiec Wiek:Siedem susz. Znamiona:1 Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:444 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 59
Doświadczenie: 10

#11
19-08-2012, 00:27
Prawa autorskie: RagDrawer
Tytuł pozafabularny: VIP

Sprzeciw na całej linii. Zbędne zamieszanie.
Jak ktoś chce komuś zrobić prezent to i tak go zrobi.
Jak ktoś odczuwa potrzebę składania życzeń to śmiało.
Jeśli ktoś czuje się niedowartościowany niech wkroczy na ścieżkę ku wyjściu ze swojego przegrywu.

Na forum tytaniczny wysiłek stanowi nadzorowanie pogody czy cytatów miesiąca, po co większy burdel robić.
Tamara
Gość

 
#12
19-08-2012, 14:17
Prawa autorskie: RagDrawer
Tytuł pozafabularny: VIP

Po to, by innym było miło, iż forumowicze pamiętają o ich specjalnym dniu.
Skanda
Bliznopyski | Duch
*

Płeć:Samiec Wiek:7 lat Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:1,840 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 94

#13
19-08-2012, 17:41
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

Arto wszystko pięknie podsumował- jestem na nie.
[Obrazek: raguwno_by_ragous-d9t9pod.png]
Padme
Gość

 
#14
19-08-2012, 20:45
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

Może jednak ta ankieta, kto jest na tak, a kto na nie, zanim zacznie się zbierać osoby za to odpowiedzialne.
Cytat:Na forum tytaniczny wysiłek stanowi nadzorowanie pogody czy cytatów miesiąca, po co większy burdel robić.

Jeżeli każdy by miał coś przypisane, to nie było by zamieszania. Jedni od cytatów, a inni od pogody. Wymieniać ich ewentualnie.
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#15
19-08-2012, 21:08
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Proszę: https://pbf.krollew.pl/showthread.php?ti...88#pid4588


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości