♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Kerra
Gość

 
#76
10-12-2012, 16:34

Mi, a potrafiłabyś zrobić avatar na podstawie zdjęcia? Tzn. jak podam ci zdjęcie, czy miałabyś czas i chęci by zrobić rysunek?
(To w ogóle legalne jest?)
Miyuki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni. Znamiona:Dawnej Lwiej Ziemi na szyi, pod lewym uchem. Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 10

#77
10-12-2012, 17:57
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

Tak, to jest legalne. Jeśli autor nie zastrzeże, że praca nie może być wykorzystywana w takowych celach (użyta jako reference), można. Z tym, że jedno ale. Nie można tworzyć reprodukcji i kopii, a używać ich jedynie jako pomoc przy rysowaniu.

Nie. Nie rysuję na życzenie, chyba że sama o tym napiszę pierwsza. Czasu mi na to szkoda. Mogę Ci edytować zdjęcie lub pokolorować lineart.
[center][Obrazek: miyukiobrazek1.png]
[Obrazek: miyukipodpistekst2.png]
[Obrazek: miyukiobrazek2.png]
Kerra
Gość

 
#78
10-12-2012, 19:34
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

OK, to ja nie będę zajmować kolejki, poszukam czegoś albo sama spróbuję narysować...
Aiden
Gość

 
#79
28-12-2012, 22:51
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

http://img534.imageshack.us/img534/504/aidenavatar.png

Hej, Cynek, to znowu ja hah. Jeśli dałabyś radę dopasować jakieś odpowiednie tło do tego rysku. O, jeszcze cytat by się przydało dodać "Słuszną decyzję podejmujesz wtedy, gdy wybierasz to, czego chcesz najbardziej."
Miyuki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni. Znamiona:Dawnej Lwiej Ziemi na szyi, pod lewym uchem. Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 10

#80
04-01-2013, 22:00
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

Aiden
[Obrazek: Aiden_zps39ea6172.png]
Kod:
http://i1279.photobucket.com/albums/y527/DiamentowaRosa/Avatarnia/The%20Lion%20King/Aiden_zps39ea6172.png


Mamo, nie bij. :c A na poważnie - nie mam żadnego doświadczania w avkach zawierających przezroczyste elementy, ale tylko taki ładnie pasował i nie opitalał zbytnio Aidena, nie gryząc się z tłem.
Font trochę tak kolorystycznie zmieszany. Sama zdecyduj, czy wolisz tak, jak jest teraz, czy jednobarwny ten jasny róż/ciemny bordo.

Tło: noobs (dosłownie, taki ma nick na dA xP)
[center][Obrazek: miyukiobrazek1.png]
[Obrazek: miyukipodpistekst2.png]
[Obrazek: miyukiobrazek2.png]
Sheyira
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:3 lata Liczba postów:42 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 61
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 10

#81
07-01-2013, 08:30
Prawa autorskie: Madkakerlaken |AlaDyllus

Hej!
Zrobisz mi ładnego avka z Shey?
Prosiłabym o tło lwioziemskie, rozmiar taki jak np. Aidena :) No i do tego napis Sheyira, jeśli wymyślisz jakiś ciekawy napisik na mały, to możesz dodać :D
[Obrazek: sheyira_by_aladyllus-d7gxmoe.png]
Aiden
Gość

 
#82
07-01-2013, 17:57
Prawa autorskie: Madkakerlaken |AlaDyllus

Jest cudnie Cyń, lepiej nie mogła być. Dzięki!
Miyuki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni. Znamiona:Dawnej Lwiej Ziemi na szyi, pod lewym uchem. Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 10

#83
26-01-2013, 10:04
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

Shieyira
[Obrazek: Sheyira_zps5d77becb.png]
Kod:
http://i1279.photobucket.com/albums/y527/DiamentowaRosa/Avatarnia/The%20Lion%20King/Sheyira_zps5d77becb.png

Wybacz, że tak długo, ale niestety szkoła mnie nie oszczędza, a chcę ładnie zdać.

[ Dodano: 2013-01-26, 09:04 ]
Ferie, pora na wyzwanie.

Mogę komuś pokolorować jeden lineart. Bez tła. Ostrzegam, że postacie o bogatym wzornictwie mogą mi trochę nie wyjść - dysponuję tylko myszką. Ale mogę spróbować.
[center][Obrazek: miyukiobrazek1.png]
[Obrazek: miyukipodpistekst2.png]
[Obrazek: miyukiobrazek2.png]
Otieno
Zbanowany

Gatunek:Lew berberyjski Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:336 Dołączył:Lis 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 66
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 95

#84
26-01-2013, 13:53
Prawa autorskie: Dirke | Lioden/Kami

To ja się znowu zgłaszam :D
Poproszę o kolorek do tego szkicu, ten pan na samym dole, po środku :D Kolorki masz w podpisie :)
A za Sheyirę bardzo dziękuję, cudna ^^ I nie ważne że długo czekałam, mam czas :P

[ Dodano: 2013-01-29, 08:54 ]
Sorka, dałam ci link do szkicu xD
TU masz lineart :)
Ashley
Gość

 
#85
02-03-2013, 22:55
Prawa autorskie: Dirke | Lioden/Kami

Cześć Czy mogę cię poprosić? Link do obrazka: http://oi48.tinypic.com/154desg.jpg (Malaika4). Znalazłam. Czy możesz zrobić dwie postacie pomarańczowe lub beżowe?. Oczy mają być niebieskie. Bardzo też bym poprosiła o dodanie mojego imienia na Avatarze jeśli to możliwe. I chciałabym te lwice płakały. Dziękuję za zrobienie avatara.
Skanda
Bliznopyski | Duch
*

Płeć:Samiec Wiek:7 lat Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:1,840 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 94

#86
02-03-2013, 23:21
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

Przecież dokładnie o to samo poprosiłaś Destiny, która jakby nie było przyjęła już zamówienie.
[Obrazek: raguwno_by_ragous-d9t9pod.png]
Ashley
Gość

 
#87
02-03-2013, 23:22
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

Ok. To zamówienie nieważne. Przepraszam za kłopot.
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#88
04-03-2013, 18:13
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

puk puk, Cyń, czy otwarte? :)
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Miyuki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni. Znamiona:Dawnej Lwiej Ziemi na szyi, pod lewym uchem. Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 10

#89
04-03-2013, 20:28
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

Owszem.
[center][Obrazek: miyukiobrazek1.png]
[Obrazek: miyukipodpistekst2.png]
[Obrazek: miyukiobrazek2.png]
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#90
04-03-2013, 20:32
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

a szkic byś może pomalowała?
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości