♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Shyeiro
KARNY TYTUŁ ZA PSUCIE EVENTÓW

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Ponad 4 lata Znamiona:0/0 Liczba postów:411 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 75
Zręczność: 65
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 29

#1
02-09-2012, 23:21
Prawa autorskie: AFrozenHeart/ Zimnaya

Temat przeznaczony do dyskusji o tej grze, mile widziane również jakiekolwiek screeny, czy presety naszych postaci!
[Obrazek: commission</em>_snooki3_by_zimnaya-d7y0u6j.png]

Shit happend, eat that rude.
GŁOS
Odpowiedz
Moran
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:2 lata i 8 miesięcy Liczba postów:899 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 88
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 73
Doświadczenie: 29

#2
02-09-2012, 23:29
Prawa autorskie: avatar: MadKakerlaken, edit by Ragous/sygnatura: Disney, edit by MadKakerlaken

Gram na FeralHeart od... marca, kwietnia zeszłego roku? Nie pamiętam dokładnie. Postaci stale mi się zmieniają, ale jedna z nich pozostanie ta sama - Madness Kakerlaken, czyli moja (fur)sona. Lubię czasem robić presety. Fajna zabawa, ładnie to wygląda. Nie wyglądają rewelacyjnie, ale za złe je nie uważam. Tutaj można obejrzeć parę z nich i screeny dawnych postaci: http://madkakerlaken.deviantart.com/gallery/29040292

Tutaj - Madness (w opisie obrazka jest link do preseta): http://fav.me/d4kcujy
[Obrazek: madness_kakerlaken_preset_v</em>4_by_madkak...4kcujy.png]

Obecnie mam jeszcze stworzonego Jamesa Wilsona z "Dr. House'a" jako lwa xD
Odpowiedz
Nigara
Gość

 
#3
02-09-2012, 23:39
Prawa autorskie: avatar: MadKakerlaken, edit by Ragous/sygnatura: Disney, edit by MadKakerlaken

Aah, Wilsona widziałam chyba właśnie jako Nigara, byłaś wtedy jeszcze z Housem, ale nie wiem kto go robił ;o

[ Dodano: 2012-09-02, 22:42 ]
No i dam też preset Pad, autorstwa Madness ^^
[Obrazek: padme_feralheart_preset_by_madkakerlaken-d54k8j1.png]
Odpowiedz
Mino Eive
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:0/0 Liczba postów:202 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 74
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 19

#4
30-06-2013, 02:42
Prawa autorskie: Rag

JA GRAM MINO TEŻ TERAZ I...

No właśnie, umie ktoś robic presety, bo ten obecny wygląd średnio się ma do tego komputerowego...
Odpowiedz
Skanda
Bliznopyski | Duch
*

Płeć:Samiec Wiek:7 lat Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:1,840 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 94

#5
01-07-2013, 03:12
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

W sumie grafika niby podciągnięta, anatomia poprawiona, a i tak jakoś to już nie to samo, co IT..
[Obrazek: raguwno_by_ragous-d9t9pod.png]
Odpowiedz
Mino Eive
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:0/0 Liczba postów:202 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 74
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 19

#6
01-07-2013, 16:57
Prawa autorskie: Rag

Z tego co słyszałam w IT można było się nawzajem atakować :o
Odpowiedz
Skanda
Bliznopyski | Duch
*

Płeć:Samiec Wiek:7 lat Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:1,840 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 94

#7
01-07-2013, 17:24
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

Yyyy nie było niczego takiego. Ale można było polować na jakieś zwierzaki i z nich wypadały itemki albo punkty "Cure", "Backflip", "Sweep" i "Tame" czyli ciosy w walce, leczenie i "oswajanie", którym można było sobie zdobyć zwierzaka tak, że łaził za Tobą i pomagał w walce.
[Obrazek: raguwno_by_ragous-d9t9pod.png]
Odpowiedz
Sheloth
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:186 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 39

#8
01-07-2013, 19:53
Prawa autorskie: (c) nukotek
Tytuł pozafabularny: VIP

IT miało klimat, FH jakoś mi nie podchodzi. Może to przez to, że jak oryginalne IT chodziło, to byłam młodsza i jeszcze trochę w tej fazie na "LOLOLOLOL XDDD CHODŹMY WKURZAĆ OBCOKRAJOWCÓW" - a że siedziało tam więcej osób w tym stadium rozwoju, to łatwo było znaleźć sobie kogoś do wspólnego biegania po serwerze. Plus, było oczywiście oryginalne polskie forum IT (gdzie poznałam Cynkę, tak zupełnie swoją drogą), gdzie ci wszyscy ludzie się umawiali i wrzucali screeny z np. 30 postaciami zedytowanymi tak, że całe były w kolorze fuksji.
No, i przez IT miałam swoją pierwszą prawdziwą fursonę :3

A FH jakoś do mnie nie przemawia, już wolę te pootwierane na nowo serwery IT pod nowymi nazwami.
Odpowiedz
Mino Eive
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:0/0 Liczba postów:202 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 74
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 19

#9
02-07-2013, 12:42
Prawa autorskie: Rag

A IT jest jeszcze do pobrania?
Odpowiedz
Sheloth
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:186 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 39

#10
02-07-2013, 13:45
Prawa autorskie: (c) nukotek
Tytuł pozafabularny: VIP

Samo IT jako takie zostało już dawno zamknięte ale mniej więcej w momencie wypuszczenia FH pojawiło się kilka nowych wersji IT korzystających z oryginalnych plików na nowych serwerach.
Są chyba ze trzy aktywne serwery. Na pewno było Impressive World i Royal Skies, trzeciego nie pamiętam. Poszukaj sobie for do tych dwóch, jak patrzyłam jakiś czas temu to jeszcze były względnie żywe. Tam gdzieś będą pliki do pobrania.
Odpowiedz
Moran
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:2 lata i 8 miesięcy Liczba postów:899 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 88
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 73
Doświadczenie: 29

#11
06-07-2013, 23:53
Prawa autorskie: avatar: MadKakerlaken, edit by Ragous/sygnatura: Disney, edit by MadKakerlaken

Last Moon z serwerów IT jest jeszcze świetny. Wprowadzili kupowanie itemów i questy. <3
FeralHeart jest pod względem grafiki i łatwości robienia map i presetów niesamowite, ale przez brak polowań i większej ilości map do łażenia jest NUDNE JAK CHOLERA. Nie masz partnera do RP - nie masz co robić.
Odpowiedz
Skanda
Bliznopyski | Duch
*

Płeć:Samiec Wiek:7 lat Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:1,840 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 94

#12
07-07-2013, 12:37
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

Ano, w IT mimo tej prostej grafiki i nieco śmiesznej anatomii lwów było coś takiego, że się człowiekowi podobało. Były te całe itemy, zwierzaki, polowania i to się jakoś składało w nawet fajną całość. Pewnie przemawia przeze mnie jakiś sentyment, wiadomo, ale FH poza nieco podciągniętą grafiką i kilkoma innymi opcjami typu nagrywanie filmików nie może pochwalić się niczym szczególnym. Już nie mówię, że IT to była gra dla typowych kociarzy, a FH, przynajmniej z tego co widziałam ostatnio stało się bazą wilczego fandomu, co też budzi budzi we mnie niesmak, bo wilczków jest wystarczająco dużo na dA, tu i ówdzie.
[Obrazek: raguwno_by_ragous-d9t9pod.png]
Odpowiedz
Moran
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:2 lata i 8 miesięcy Liczba postów:899 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 88
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 73
Doświadczenie: 29

#13
07-07-2013, 21:19
Prawa autorskie: avatar: MadKakerlaken, edit by Ragous/sygnatura: Disney, edit by MadKakerlaken

Połączenie IT z FH byłoby spełnieniem moich marzeń.

Mino - jeśli masz kolory Mino bez cieni/świateł, wyślij do mnie. Jutro chcę kupić nowy tablet, więc preset dla ciebie pójdzie na pierwszy ogień. :) Przy okazji przypomnę sobie, jak się je robi.
Odpowiedz
Mino Eive
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:0/0 Liczba postów:202 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 74
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 19

#14
08-07-2013, 17:14
Prawa autorskie: Rag

Jedyne kolory jakie mam to te na avku, ew od Kami, a tak to nie mam nic :o
Odpowiedz
Miyuki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni. Znamiona:Dawnej Lwiej Ziemi na szyi, pod lewym uchem. Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 10

#15
08-07-2013, 22:17
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

Osobiście nie chciałabym takiego połączenia - za dużo formalizacji, ponadto FH teraz zapycha tysiące nieistniejących grup, które przetrwały... Tydzień. Nie wiem, czy to się automatycznie usuwa, czy też nie, ale i tak...

Jedno jest super - kreator mapek. Można w nim cuda wyczyniać. Osobiście mnie to nie kręci, ale mam młodszą siostrę, która ciągle co jakiś czas coś tak grzebie i majstruje.

FH nigdy nie polubię - zapewne przez to, że mam ogromny sentyment do IT. Miało swój klimat. I jakoś łatwiej było się z ludźmi dogadać, na FH praktycznie z nikim, bo albo obcokrajowcy, albo dzieci na fazie wIlCZkÓw <3<3<3 (norma, chyba każdy z nas miał taki okres, ale to jest uciążliwe dla tych, co to wyrośli).
[center][Obrazek: miyukiobrazek1.png]
[Obrazek: miyukipodpistekst2.png]
[Obrazek: miyukiobrazek2.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości