♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Ayari Reinmar
Gość

 
#46
18-09-2012, 18:52

Oczywiście zakładam, że lineart jest legalny. Wpisz od razu autora do pola.

[Obrazek: niah.png]

klik
Wersja bez cieni

Sher, może być w ten sposób?
[Obrazek: niah2.png]

Zamiast robić oddzielny lineart, wycięłam białe tło. Jak będziesz chciała, żeby wyraźniej wyglądał, pomniejsz go po prostu.


Wciąż jest STOP!
Sheridan
Gość

 
#47
18-09-2012, 19:00

Jej, dziękuję ^^ O to mi chodziło, wielkie dzieńki. CHWAŁA CI!
Ayari Reinmar
Gość

 
#48
18-09-2012, 19:07

Dobra, przyjmę jedno zamówienie C:
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#49
18-09-2012, 19:48
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

jaaaa <3

http://flashbackpractice.deviantart.com/...-276800141
z tego jaguara zrobić lamparta - czyli przede wszystkim pogrubić ogon (powinien stawać się szerszy przy końcu). i lamparty nie mają dodatkowych kropek wewnątrz cętek (a jaguary tak, co tu widać).
refka kolorystyczna: http://woxys.deviantart.com/gallery/?q=b...s#/d2uwko5 (włącznie z oczami, chociaż tam to średnio będzie widać)

powinien mieć ciemnoczerwoną szramę z prawej strony nosa (czyli tej, którą pokazuje), pionową (czyli w tym ułożeniu lekko po skosie), pojedynczą. na życzenie narysuję w paintcie, jak to widzę xP

weźmiesz? ^^

edit
bez napisu, plis w dwóch wersjach: na ava (zbliżenie na łeb?) i w podpis. ewentualne tło pozostawiam Tobie, nie jest konieczne.
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Ayari Reinmar
Gość

 
#50
18-09-2012, 20:12
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Spoczko C: Zajmę się tym jutro, jeśli znajdę ochotę czy cuś, to może nawet dzisiaj zacznę :) Gdybyś mogła, przydałoby się pokazać, jak dokładnie ta szrama powinna wyglądać. Może to być nawet czerwona krecha po linii, jaką blizna idzie :)
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#51
18-09-2012, 20:15
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

mówisz masz :P z grubsza o tak:
http://bibainfo.pl/pub/83/7/199/135/2012...jaguar.png

wiem, że miała być jedna, a są dwie. tak mi to jakoś lepiej pasowało. wiesz, baby mają kaprysy xP

to ma być rana od pazura, więc może być trochę poszarpana, ale nie chciałabym z kolei zygzaka.

love <3
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Ayari Reinmar
Gość

 
#52
18-09-2012, 20:23
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Spoczko C: Wygląda super :3

Znam to <3

Oke. Zakodowane .3.
Serpeen
Gość

 
#53
19-09-2012, 17:20
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

OMG, gęba mi opadła :O Jeszcze nigdy nie byłam aż tak zadowolona :D I wieeelkie dzieki <3
Sheridan
Gość

 
#54
20-09-2012, 15:34
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Ale ja lbię do ciebie chodzić ^^ Obrobisz mi Storm...? http://i47.tinypic.com/2rze26a.png Coś w stylu Ayariego
Ayari Reinmar
Gość

 
#55
20-09-2012, 17:31
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Sher, kolejka jest D: Trochę minie, zanim zrobię zamówienie Khay, bo samo kolorowanie lineartu jest dość w tym przypadku pracochłonne .3.
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#56
20-09-2012, 18:30
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

starałam się... ;>
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Destiny
Gość

 
#57
21-09-2012, 12:13
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Skończyłam! C:

duży obrazek, gotowy do ponownej obróbki
kolorki, którymi się posługiwałam
avatar
sygnaturka bez tła
sygnaturka z tłem

Tutaj komplecik :3 Nie mogłam się powstrzymać, by dorobić tekst D: Jeśli będziesz chciała z tekstem, napisz- wyślę Ci wiad. z gotowym kodem do wklejenia.

[Obrazek: nahuel2.png]

When I thought that I fought this war alone
You were there by my side on the frontline
When I thought that I fought without a cause
You gave me a reason to try

[Obrazek: nahuel5.png]

Turn the page I need to see something new
For now my innocence is torn
We cannot linger on this stunted view
Like rabid dogs of war

Jakieś poprawki sobie pani życzy? .3.

Przyjmę JEDNO zamówienie!
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#58
21-09-2012, 12:31
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

nie, żadnych, jestem OSZOŁOMIONA. Nahuel wyszedł Ci o wiele lepiej, niż go sobie wyobrażałam - i zarazem czuję, że jest taki, jak być powinien. znasz lepiej moją postać ode mnie :D

jest cudny, cudny, cudny.

wezmę jednak wersję bez tekstu, bo cytat się tam pojawi, ale dopiero, jak znajdę taki odpowiadający jego charakterowi. a program do gradientowania tekstu mam, dziękuję :)

jesteś wspaniała ^^
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Nahuel
Gość

 
#59
21-09-2012, 12:34
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Houston, mamy problem - av w png jest za duży (201 kb w stosunku do dopuszczalnych 128), a kiedy zmniejszam go tak, jak umiem i konwertuję przy okazji do jpg, to dodaje się czarne tło. poprosiłabym więc o pomoc tylko z odciążeniem :)
Destiny
Gość

 
#60
21-09-2012, 12:38
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Nie zapisuj go C: Kliknij na obrazek, który wkleiłam, prawym przyciskiem, potem "kopiuj adres url grafiki" i wklej to do ostatniego pola przy avatarze "Odnośnik do zewnętrznego obrazka:".


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości