♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Hordian
Gość

 
09-10-2012, 19:18

Rzeczywiście jakość jest inna, niż jak się otworzy rysunek w innej stronie. Wychodzi na to, że forum po prostu samo zmniejsza, dlatego jest lekko rozmyty.
Mnie to nie przeszkadza i tak jest piękne :D
I ja wiem, że robisz to za darmo i, że swoje masz dwa, co nie zmienia faktu, ze chciałbym Cię nagrodzić, bo tak bardzo podoba mi się Twoja praca.
(chyba, ze robię jakieś faux pas, to mnie poinformuj, bo się mogę nie orientować jeszcze xD)
Saika
Gość

 
09-10-2012, 19:31

No heeeeej... Wiesz jak Elka Cię kocha? :D
Chodzi o avatar. Dla Saiki. Zero jakiś tam napisów, dzie tam, prostota jest fajna. Po prostu chodzi mi o to, żeby avatar jakoś tam wyglądał, bo na razie jest masakra. Może z Twoją obróbką będzie lepiej się prezentować. Tak, chodzi o tło i jakąś ramkę. Widzę że znasz się na rzeczy.
http://i50.tinypic.com/2my7rco.jpg - obraz w oryginalnych rozmiarach.
Tyle wystarczy? :3
Destiny
Gość

 
09-10-2012, 20:32

Proszz:

[Obrazek: saika1.png]
[Obrazek: saika5.png]
[Obrazek: saika4.png]
[Obrazek: saika3.png]
[Obrazek: saika2.png]

Coś zmienić? Dodać? Obrobić na nowo?

---

Przyjmę JEDNO zamówienie!
Saika
Gość

 
09-10-2012, 20:47

Nie, dwójeczka jest idealna. ^^ Stokrotne dzięki. :D Teraz ludzie będą patrzeć na ciekawą obróbkę, a nie na spartaczony obrazek lwicy.
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

09-10-2012, 21:48
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

http://bibainfo.pl/pub/83/7/178/83/2012/...nokhay.png
to na podpis. wyobrażam to sobie tak, że portret jest z lewej strony, prawej tekst (podany poniżej), wszystko może wzięte w niebieską ramkę? Ragnar robiła wizualizację i to dobrze wygląda na niebieskim obrazku. mile widziany KL-owski albo ogółem rysunek, a nie zdjęcie.

Człowiek, który potrafi rozmawiać z drzewem, nie potrzebuje psychiatry. Niestety sporo ludzi uważa inaczej.

i żeby ten napis był czytelny, tzn. zdecydowanie większy niż te, które normalnie robisz xP
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Destiny
Gość

 
10-10-2012, 21:26
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Nie masz wersji bez białego tła?
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

10-10-2012, 22:53
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

nie :(
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Sheyira
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:3 lata Liczba postów:42 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 61
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 10

17-10-2012, 18:43
Prawa autorskie: Madkakerlaken |AlaDyllus

Można?
Jeśli tak, to chciałabym prosić cię o pokolorowanie dwóch lineartów (jeśli to dla ciebie za dużo to wybierz jeden :P )
Pierwszy: [http://malaika4.deviantart.com/art/Free-...48001]Klik[/url] - chodzi o środkową lwicę po prawej, ta co biegnie.
Drugi: Klik - drugi rząd od prawej, środkowa lwica.
Z góry dzięki! *,*
[Obrazek: sheyira_by_aladyllus-d7gxmoe.png]
Malik
Gość

 
19-10-2012, 11:44
Prawa autorskie: Madkakerlaken |AlaDyllus

Też bym chciała prosić o pomalowanie linearta (http://fc01.deviantart.net/fs71/f/2012/2...5ew7c1.png)

Lwiątko na samym dole po prawej :) Z góry dzięki xd
Erick
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:około 3 lat Liczba postów:134 Dołączył:Paź 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 35

19-10-2012, 16:24
Prawa autorskie: Kami; Obróbka Destiny | Vegava

A więc zamówię.

mogłabyś to pokolorować oczy tylko jakbyś zostawiła takie jakie są: http://imageshack.us/photo/my-images/641/asusang.jpg/
kolory na Ericku..


AKTUALNE JAK COŚ
Akilian
Gość

 
19-10-2012, 17:43
Prawa autorskie: Kami; Obróbka Destiny | Vegava

Ludzie, no, Des przecież nie ma dostępu do komputera, dajcie jej spokój z tymi zamówieniami!
Duma
Konto zawieszone

Gatunek:Laine Płeć:Samica Wiek:6 miesięcy. Liczba postów:117 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 25
Spostrzegawczość: 15

22-10-2012, 17:24
Prawa autorskie: av; l - Malaika4, col - ComicScribe, obr - Cynek :3/Maciej Balcar

LUDZIE! Dest pisała że nie będzie jej miesiąc.
I, jest też zasada że po przyjęciu jednego zamówienia jest STOP! więc i tak liczyłoby się tylko zamówienie Sheyry.
Światło księżyca
Ten wiatr, co trawy gnie
Te wody wzburzone...
To właśnie cały świat wokół mnie,
to wszystko czego chce,
co pragnę mieć, mam tu...
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

22-10-2012, 21:17
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

nieprawda, liczy się moje zamówienie, ponieważ jest w trakcie montażu :P a dopiero potem Sheyry.
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Akilian
Gość

 
22-10-2012, 21:40
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Znaczy się nie mówię o tobie, a o pozostałych xd Ale wiesz, przynajmniej pilnujesz

Znowu nie wiem, jak rymuję ><"
Destiny
Gość

 
29-10-2012, 22:15
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Eeee... z powodu mojego dobrego humoru i wielkiej miłości, jaką teraz pałam do każdego użytkownika, przyjmuję każde zamówienie c:
Tylko nie zgłaszać więcej!

iii niestety trzeba będzie nieco poczekać, na poszczególne. Pierwszymi zajmę się jutro.

Aktualnie jest STOP! Bardzo duży STOOOP.

[ Dodano: 2012-10-30, 18:04 ]
Hasi: aktualne?
Shey, Malik: kolorki takie jak na avkach?
Erick: zaraz się zabieram ;)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości