♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Bjorn
Gość

 
#1
05-10-2012, 10:26

Dzieńdobry. Mam problem.

Bjorn potrzebuje rehabilitacji. Nie potrafię nim pisać. Zupełnie.
Dlatego wpadłam na pomysł, że oddam go w dobre ręce na jakiś czas. Miałoby to na celu zmianę zachowania Miśka, bo teraz naprawdę napisanie jednego posta nim jest straszliwą męczarnią. Przynajmniej dla mnie.

Zasad byłoby kilka, zupełnie ogólnych.
Chciałabym, żeby osoba, która go dostanie pisała po swojemu, nie próbowała naśladować poprzednich zachowań. Bjorn musi zdobyć trochę pewności siebie, ale wciąż zachowując grzeczność. Nie jest zUym lwem, który pyskuje do wszystkiego i wszystkich. Kocha Kami i chociaż jeszcze tego nie wie, kocha całą RODZINĘ- Świt.
Jego przemyślenia są logiczne, nie robi niczego jeśli nie ma w tym interesu lub Kami mu tego nie każe zrobić.

Zgłaszajcie się, błagam... I pytajcie.
Ashley
Gość

 
#2
07-10-2012, 14:14

Ja się z przyjemnością zgłaszam. Robię to bezinteresownie. Rozumiem cię i życzę zdrowia .
Odmienię na twojego lwa kulturalnego, życzliwego i uprzejmego. Dam też cechę miłości i opiekuńczości.
Fiametta
Gość

 
#3
07-10-2012, 17:30

Nie, dzięki.
Sory ale jesteś po pierwsze zbyt niedoświadczona no i nowa. Bjorn jest zbyt ważną postacią ;P
Hordian
Gość

 
#4
08-10-2012, 12:59

Hm... w sumie, jeżeli nie boisz się oddać tej postaci mi, ja się zgłaszam. Myślę, że warsztat mam dobry (choć jestem na forum od niedawna, to na pbfach mam duuuży staż) piszę logicznie, spójnie itp. Chętnie zajmę się postacią z "bagażem" forumowym :)
poza tym, mam tylko Hordiana, żadnego multi, więc nie będzie to dla mnie żadnym obciążeniem.
Oczywiście musiałabyś powiedzieć mi trochę o tym, co już przeżył, żebym mogła się dobrze wpasować w postać. :)
Kaiser
Gość

 
#5
08-10-2012, 19:50

Noo, chyba się skuszę. Kwestia tylko taka- czy potrafisz zagwarantować że nie znikniesz bez śladu xD
Chyba nie miałabym nic przeciwko, raczej nic złego się nie stanie, prawda?
Zbiorę ważniejsze wydarzenia z życia Bjorna, kilka cech jego charakteru i dam Ci znać na PW, zobaczymy czy się nie zrazisz xD
Hordian
Gość

 
#6
08-10-2012, 19:58

Mogę obiecać, ze nie zniknę, a jakbym miała zniknąć, to powiem otwarcie (bo różnie się dzieje przecież) ale nigdy nie jest tak, żebym nie powiadomiła. :)

Cieszę się i dziękuję za zaufanie. Będę czekać na PW i myślę, że się nie zrażę. Im bardziej złożony charakter, tym większe wyzwanie, więc i większa radość! :3
Fiametta
Gość

 
#7
08-10-2012, 22:26

Można zamykać~
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#8
08-10-2012, 22:31
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

mówisz masz.
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości