♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Hordian
Gość

 
#1
08-10-2012, 13:20

W historii mam i matkę i ojca i siostrę i braci i partnerkę i dzieci... Co prawda Hordian pozostawił to wszystko za sobą z różnych przyczyn, ale dlaczego przeszłość nie mogłaby go dogonić?
Wobec tego szukam ochotników do wcielenia się w część Hordianowej rodzinki.
Może okaże się, że któreś z jego dzieci dołączyło do jakiegoś stada i ma się świetnie? Całkiem fajnie byłby spotkać się po latach ^^
Więc tak:

Po pierwsze - dzieci.
Hordian miał (albo ma ;)) dwójkę dzieci.
Samca i samiczkę - oczywiście powinni być już dorośli, ponieważ od katastrofy (patrz kp) minęły dwa lata. Więc dzieci min. dwa lata.

Po drugie - rodzeństwo
Dwóch braci i siostra
W jego wieku, bądź młodsze... choć wolałabym w jego wieku, ale to jest do ustalenia.

Po trzecie - partnerka
Z tym gorzej, bo byłaby w jego wieku, a poza tym w historii jest to postać z imieniem, więc nie wiem czy chcę ją ruszać, ale gdyby ktoś się uparł...

Po czwarte - rodzice
Heheh... nie wiem czy na forum w ogóle są tak stare lwy, ale kto wie?

Czy mam jakieś wymagania? Właściwie niewielkie. Bo i charaktery postaci i ich wygląd jest zupełnie nieokreślony. Zależałoby mi jedynie na tym, żeby użytkownicy, którzy (ewentualnie) się zgłoszą, pisali w miarę porządnie.
To tyle.
Ktoś chętny? :)
Ayari Reinmar
Gość

 
#2
08-10-2012, 16:01

Aaa ja bym chętnie Destiny jako wnuczkę lub siostrzenicę dała .3. Jej matka i ojciec wyglądem byli typowo lwioziemscy, takie złote lwy. Destiny jako jedyna w miocie była czarna, poza tym jej zapach przypomina wciąż rodzinę... może samiec rozpoznałby w niej potomkinię c:
Hordian
Gość

 
#3
08-10-2012, 16:25

Hm... a pewnie! :)
Poczekamy, zobaczymy, a może ktoś pisałby się, żeby zostać siostrą Hordiana i matką Destiny? :3
To by było ciekawe :D
Bo jako wnuczka... chyba byłaby trochę za stara ;)
Ayari Reinmar
Gość

 
#4
08-10-2012, 16:33

Jeśli pisałeś, że jego młode powinny mieć min. dwa lata, to by pasowało. Hordian ma 7, rodzice jej mogliby mieć 5, wtedy w wieku dwóch lat mieliby Destiny, która ma trzy lata. Ta daam! C: (dobra, nie umiem dobrze tłumaczyć).

Matka by się przydała, ale podejrzewam, że nie byłaby konieczna :3 Zagramy jakiś wątek czekając na mamę, czy nie?
Hordian
Gość

 
#5
08-10-2012, 17:07

No tak, zakładając, ze Hordian miał młode w wieku dwóch lat, to tak, masz rację :)
Jednak w historii mam anpisane, że gdy rozpętał się pożar, jego dzieci były bardzo młode.
Co prawda, można to trochę naciagnąć... No nie wiem. A wolisz być wnuczką?
Co do pisania... Ja bardzo chętnie, ale obecnie Hordian jest w jaskini na terenach Nieba w towarzystwie pięciu lwów xD
Monte
Gość

 
#6
08-10-2012, 17:14

W sumie wizja posiadania wujka jest ciekawsza c:

Destiny też jest teraz zajęta, także nie ma problemu ;)
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#7
08-10-2012, 21:23
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

no wiesz? to ja tu plany matrymonialne snuję, a Ty chcesz umarłą partnerkę wskrzeszać i Dartha Vadera z niej robić? ;<
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Hordian
Gość

 
#8
08-10-2012, 21:28
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Naprawdę? O.o
Co prawda, coś tak czułem i sam staram się lekko smalić cholewki, ale... no, no xD
Oj od razu wskrzeszać... powiedzmy, że dla tak słodkiej lwicy jak Ty, mogę pozostawić ją uśmierconą... choć, całkiem ciekawe mogłoby to być, gdyby sobie gdzieś tam żyła xD
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#9
08-10-2012, 21:52
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

tak, i to Ty zaczęłaś, pisząc o otwieraniu się na tę obcą, wywołującą niezrozumiały spokój lwicę. pasujesz mi, to co się miałam bronić. <3

z byłą i tak Horrorek będzie miał kontakt, bo Khay gada z duchami - i TO dopiero będzie ciekawe...
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Hordian
Gość

 
#10
08-10-2012, 22:13
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Horrorek... xD
No co... nie da się ukryć, że Khay też mu przypasowała, to i trzeba było jakoś opisać uczucia białego.
Swoją drogą, własnie. To dopiero będzie jazda... heheh... no, żeś mi smaku narobiła i teraz nie mogę się doczekać :D
Ale coś czuję, że i tak długa droga przed nimi ^^
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#11
08-10-2012, 22:20
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

luz, ta postać służy do rozbijania skorupek i leczenia połamanych dusz. ;>

to do napisania... jak się ten tłum kiedyś rozejdzie. oby.
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Hordian
Gość

 
#12
08-10-2012, 22:36
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Amhm... też mam taką nadzieję xD Do napisania!

A co do tematu, to nadal aktualny. Może ktoś chętny na rodzeństwo Hordianowe i mamusię Destiny? :D
Kaiser
Gość

 
#13
08-10-2012, 22:45
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Ja bym się jakoś podpięła ale moje postaci są zbyt młode i w większości już jakoś spokrewnione z innymi xD
Chyba.
Hordian
Gość

 
#14
09-10-2012, 07:23
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Jak się tak zastanowić, to Bjorn mógłby być jego przyrodnim bratem. W historiach postaci mamy podobny ustrój stadny. A poza tym, ojciec Hordiana nie musiał być taki znów sympatyczny. Też miał harem...
Wobec tego (jeżeli powrócisz do tej postaci) mogą odnaleźć w sobie cząstkę ojca. (wiesz, białe futro, niebieskie ślepia)
Co do innych postaci nie wiem, nie ogarniam ich jeszcze xD
Fiametta
Gość

 
#15
09-10-2012, 18:42
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

O, mogłoby nawet tak być. Z tym że automatycznie Nigara i Nakato również zostaliby dołączeni do tej rodzinki, bo Bjorn i oni mają wspólnego ojca xD


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości