♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Serpeen
Gość

 
#1
14-10-2012, 17:43

Hm, od czegoby tu zacząć...
Rysuję obrazki na avatary i sygnatury. Musicie mi podać szczegóły, a przede wszystkim:
-Futro
-Blizny
-Kolor oczu
-Obwórki koło nich (oczu).
-Kolor nosa
-Kształt nosa
-Cechy charakterystyczne dla postaci
-Avatar czy sygna?
-Z nazwą, czy bez?
-Postawa lwa/lwicy

Moje przykłady prac znajdują się na moim dA pod profilkiem. Prace wykonuje w GIMPIE i zawsze wykonuję tło. Masz przerąbane, jeśli nie wpiszesz mej pracy w prawa autorskie. Nie robię prac od tak se. Jeśli nie zamierzasz odbierac mej pracy, to jej wogule nie będę rysować. Moje prace to najwyżej 2 na tydzień... Nie zawsze mam czas. Jeśli chcesz zobaczysz, czy avatar/sygna będą korzystne, mogę wysłać szkic z kartki. Wtedy możemy ustalić, czy praca bedzie przez ciebie użyta. Pamiętaj- nie rysuję jak wielki artysta, ale możemy spróbować...

Kiedy jest STOP zamówienia nie będą przyjęte. Kiedy napiszę "Można zamawiać", to zamówienia bedą rzyjęte. Pamiętajcie- robie lwy, tylko w stylu KL'a. Nie robie innych zwierząt tak jak lwy, zawsze wychodzą gorzej... Ale mozna też je zamawiać, ale jest wieksze ryzyko, że praca będzie nieudana.
Nie koloruję lineartów.

Na prace będzie trzeba troche poczekać, o czym już mówiłam.
Miłego zamawiania!
Elijah
Gość

 
#2
14-10-2012, 19:38

Ja chętnie Elijaha zgłaszam
Serpeen
Gość

 
#3
15-10-2012, 15:33

Wszystko jak na avie? Weź podaj mi szczegóły, oki? A zrobię :)
Akilian
Gość

 
#4
16-10-2012, 16:53

Tak, wszystko jak na avie + na ogonie ma 3 ciemniejsze, ale brązowe, paski ;d
Serpeen
Gość

 
#5
17-10-2012, 21:02

Hmm... A może być z prawego profilu całe ciało? Inaczej nie wychodzi dpbrze, uwierz mi...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości