♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Mwezi
Gość

 
#1
02-11-2012, 17:41

[Obrazek: awatarnia.png]
To powinien być regulamin, ale mi się nie chce, dojdzie na dniach, zapewniam ;).

Wzór na avatar/sygnaturę
Kod:
[b]Duży napis:[/b]
[b]Mały napis:[/b]
[b]Link do obrazka:[/b]
[b]Inne[/b]

Do pokolorowania tekstu:
Kod:
[b]Treść:[/b](treść tekstu, który mam pokolorować)
[b]Kolorystyka:[/b] (najlepiej kody hex)
[b]Styl*:[/b]  
[b]Inne:[/b]

*1. Nie chcesz mnie zranić,
Ale widzisz jak głęboko sięga pocisk.
Nieświadomie rozdzieram cię na kawałki.
Grzmi w naszych sercach, kochanie.
2. Nie chcesz mnie zranić,
Ale widzisz jak głęboko sięga pocisk.
Nieświadomie rozdzieram cię na kawałki.
Grzmi w naszych sercach, kochanie.

Można także zamówić cały zestaw, czyli avatar+sygnatura+pokolorowany tekst, bądź avatar+sygnatura. A co do przykładów obróbek, to zestaw na Mwezim.
Asuan
Gość

 
#2
02-11-2012, 17:55

A kolorować potrafisz?
Mwezi
Gość

 
#3
02-11-2012, 17:57

Raczej się w to nie bawię, ale możesz dać linka.
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#4
02-11-2012, 18:00
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

będę pierwsza odważna :3

Duży napis: Mbali Nkiruka
Mały napis:
Can you tell me how far I've come, and can you tell me
Where I've been?
Never stopped - I knew I should have run but now I don't
Remember where I am


Link do obrazka: http://sindos.deviantart.com/art/Lion-lines-1-151249686 (tak, to lineart; link do kolorów tutaj, a tutaj avatar)
Inne ze względu na pozę postaci najlepsze tło byłoby takie, w którym ona się pochyla nad wodą, by się napić.


przyjmiesz w ogóle to zlecenie?
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Mwezi
Gość

 
#5
02-11-2012, 18:03
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Przyjmę, Postaram się to jakoś pokolorować. A ogólnie to ma być awatar czy sygna? (stawiam na sygnę, ale wolę się upewnić.
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#6
02-11-2012, 18:17
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

sygna, sygna. zapomniałam napisać :)
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Asuan
Gość

 
#7
02-11-2012, 18:35
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Duży napis: Asuan
Mały napis: Little secret
Link do obrazka: http://www.coloringpages7.com/coloring-p...oring-page
Inne Kolory jak na avatarze, to akurat do sygnatur. A potrafiłabyś pokolorować to tak, by nie było pikseli?
Mwezi
Gość

 
#8
02-11-2012, 18:41
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Wolałabym link z devianta (nie pamiętam, przez kogo stworzony był lineart, ale wiem, że na jest gdzieś ten lineart na deviancie). Mogłabym pokolorować to tak, aby nie było pikseli.
Asuan
Gość

 
#9
02-11-2012, 19:02
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Nie moge tego znaleźć >< Nawet na dA. A to nie jest powszechna kolorowanka, zrobiona przez Disneya?
Mwezi
Gość

 
#10
02-11-2012, 19:08
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Nie, z tego co pamiętam, to ktoś na DA to miał. Spróbuję poszukać. Kiedyś sama sobie to kolorowałam.

[ Dodano: 2012-11-03, 16:08 ]
Khay:
[Obrazek: 34qqnw9.jpg]
Kod:
http://oi49.tinypic.com/34qqnw9.jpg

Tło: *ElenaDudina z dA.

Mam nadzieję, praca ci się spodoba. Jak mam coś poprawić, to pisz.
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#11
03-11-2012, 17:15
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

jak bardzo mogę marudzić? xP
lew nie jest albinosem - jest jasnoszary; w Twoim wydaniu jest jednak jaśniejszy niż ref kolorystyczny, który Ci podesłałam. wnętrze uszu jest z kolei jasnoliliowe, a ich obwódki ciemnoszare.
wolałabym tło w niebieskiej kolorystyce.

napisy i umiejscowienie są git. :)
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Mwezi
Gość

 
#12
03-11-2012, 17:19
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Okej. Co do uszu nie jestem pewna czy one nie są cofnięte (mogę się mylić).
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#13
03-11-2012, 17:23
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

mogę Ci w paincie pokazać, jak to sobie wyobrażam, chcesz? <3
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Mwezi
Gość

 
#14
04-11-2012, 13:53
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Możesz pokazać.
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#15
04-11-2012, 14:08
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

http://bibainfo.pl/pub/83/4/68/165/2012/...sindos.png

ta-daaam!
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości