♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Krieg
Gość

 
#1
18-11-2012, 15:08

Hej! Jestem Krieg i niedawno postanowiłam na nowo otworzyć komisze- a są to komisze dość specyficzne... Teraz szukam nowych zleceniodawców. Poniżej znajdują się wszystkie informacje, które możecie uznać za przydatne.


CZEMU?

Widzicie to cudo? To Amazonka Niebieskoczelna. Ja i mój partner właśnie postanowiliśmy taką adoptować. Nazywać się będzie Stark- ładnie, prawda?:)
Niestety, mój partner miał niedawno wypadek samochodowy... Teraz jest już wszystko okej, ale musi zostać na zwolnieniu przez miesiąc- co oznacza, że nie otrzyma pełnej pensji. A także, że jak na ironię potrzebujemy więcej pieniędzy, aby pozamykać wszystkie sprawy związane z wypadkiem. A ja naprawdę, naprawdę chcę adoptować Starka, także ze względów terapeutycznych, o których nie chcę mówić publicznie. Postanowiłam więc zarobić resztę pieniędzy, których potrzebujemy.
Jeśli szukasz commissiona- każda pomoc nam się przyda :)


CO?

Cóż... Wszystko! Rysuję w Traditionalu (kredki, tusz, ołówek, a także farby olejne), Digitalu, szyję pluszaki i wykonuję figurki (zimna porcelana). Jeśli chodzi o tematykę- przyjmę niemal każdą :) Będę też pracować z każdym stylem, jakiego sobie zażyczycie.


ILE?

Trik polega na tym- SAM decydujesz ile warta jest moja praca!:) Aktualnie akceptuję tylko realne pieniądze- wirtualne nie pomogą nam zarobić na Starka :( Możesz zapłacić przez PayPala, albo jakąkolwiek inną metodą
Decydujesz, ile chcesz zapłacić po zobaczeniu arta.
Proszę, nie bądźcie tylko zbyt skąpi ^^""


A TAKŻE!

Jeśli uda mi się zarobić resztę potrzebnych pieniędzy, wykonam grupowy obrazek wszystkich, którzy zapłacili min. 15 zł.


Portfolio

Poniżej możecie obejrzeć przykłady moich prac. Jeśli chcecie zobaczyć więcej- zapraszam na http://night-shadey.deviantart.com (choć nie ma tam zbyt wielu nowych prac)


Speedpainty

[Obrazek: tmm</em>guiding_light_by_night_shadey-d5ler2r.png]

[Obrazek: vtm</em>daughter_of_fuckness_by_night_shadey-d5kx9l8.png]

[Obrazek: swtor</em>bitches_by_night_shadey-d4w5m51.png]


Full Arty

[Obrazek: little_extremophiles_by_night_shadey-d57tyla.png]

[Obrazek: commish</em>ryu_by_night_shadey-d52pvhc.png]

[Obrazek: furry</em>wink_by_night_shadey-d4j716v.png]

[Obrazek: devel</em>finished_by_night_shadey-d35lffi.png] <--COLLAB Z http://magpiedragon.deviantart.com/


Traditional

[Obrazek: commish</em>rattuzi_ii_by_night_shadey-d50pjxn.png]

[Obrazek: chibi_psycho_aggressive_by_night_shadey-d3feo6z.png]


MLP
(Ponieważ mogę narysować cokolwiek xD)

[Obrazek: mlp</em>maxiter_by_night_shadey-d4gdz7f.png]


HORROR

[Obrazek: pokrak_iv_by_night_shadey-d36hyb6.png] (STARE)


PROZA

'The Point of No Return'

"Czarny Archanioł"


Proszę, pomóżcie nam zebrać pieniądze na Starka! Z góry dzięki! :)

Więcej: http://night-shadey.deviantart.com
Otieno
Zbanowany

Gatunek:Lew berberyjski Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:336 Dołączył:Lis 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 66
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 95

#2
20-11-2012, 15:13
Prawa autorskie: Dirke | Lioden/Kami

A pochwalisz się figurkami jakimiś? Bo pluszaczków nie potrzeba mi raczej, a nad comiszem się zastanawiam :D
Krieg
Gość

 
#3
20-11-2012, 17:58
Prawa autorskie: Dirke | Lioden/Kami

W tym momencie z przykładem figurki trudno- niedawno się przeprowadzałam i wyrzuciłam wszystkie swoje i tak już stare figurki. Od jakiegoś czasu przymierzam się do zrobienia szczegółowej, imitującej "prawdziwą" action figure figurki mojego OC (tego czerwonego pana ze speedpaintów, gwoli ścisłości;)), ale chwilowo moje plany zostały pozmieniane przez to, że muszę pracować na komiszami.
Ale prawdę powiedziawszy znacznie lepiej się czuję w pracach manualnych, niż w samym rysowaniu nawet, więc mogę obiecać że wyjdzie dobrze. Jeśli figurka o której mówimy miałaby być lwem, materiały takiej na długość dłoni (mniej więcej) kosztują ok. 20 zł, a wycenę samej pracy zostawiam już zamawiającym, więc nie byłby to duży koszt (gdyby się nie spodobało, możesz zrezygnować i nie zapłacić za wykonanie) :)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości