♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Aléas
Gość

 
#1
05-12-2012, 19:03

A więc.. Szukam osoby, która mogłaby się wcielić w podwładną Aléas’a. Krótko o postaci: kocię to jest dość młode, aczkolwiek potrafi chodzić, mówić i polować na myszy /5,6miesięcy/. Raczej wolałabym, by była to postać cętkowana, nie ma jednak takiego wymogu. Chcecie, by było to lwiątko, będzie to lwiątko. Chcecie karakala, może być karakal. Tylko proszę, żebyśmy się zrozumieli – zero, powtarzam zero jaszczurek ^^ Młoda rzadko kiedy odstępuję starszego „braciszka” choćby na krok, jest ona bowiem bardzo do niego przywiązana. Aléas znalazł ją kiedyś na spalonej słońcem ziemi, ledwo żyjącą, odwodnioną i głodną. Z początku plan był taki, iż trochę ją odratuje z tego opłakanego stanu, a dalej odda ją komuś, kto ma warunki, albo choćby wie jak zajmować się takim „leszczem”. Jednak mimo wszystko coś wpłynęło na niego, ze tego nie zrobił, że zatrzymał pokurcza przy sobie. To było pewne zachowanie, kiedy niedaleko nich rozległ się wielki grzmot, zapowiadający burzę. Młoda podskoczyła jak oparzona, po czym roztrzęsione przylepiła się do jego łapy. W pierwszym odruchu spróbował ją z siebie strzepnąć, jednakże, kiedy zobaczył ten przestrach w oczach zrozumiał – ona sama sobie w świecie nie poradzi, bowiem potrzebuje kogoś, kto ją w złych chwilach obroni, przytuli, powie, by już otarła łzy, bo wszystko jest w porządku. Przytulił ją do siebie i w duchu szepnął, że nie pozwoli jej skrzywdzić. Teraz pytam się, kto mógłby wcielić się młodą kotkę ;3 Ktoś chętny?
Kerra
Gość

 
#2
06-12-2012, 21:05

Okeeej, to może, jako, że nie mam odzewu ze strony Hatimy, mogę być ja. Kotowate inne niż lwy są super!
Najbardziej pasował by mi serwal lub karakal.
Aléas
Gość

 
#3
07-12-2012, 17:15

Znaczy wiesz, może być serwal, karakal, lampart, gepart, jaguar /bo i te widziałąm na forum/. To już pozostaje w Twoim wyborze ;3
Kerra
Gość

 
#4
07-12-2012, 18:05

Seeerwal <3
Wyglądają tak bardzo super!
Postaram się jak najszybciej założyć konto, avatar zrobię ze zdjęcia, ok?
Aléas
Gość

 
#5
07-12-2012, 18:24

Ok, tylko proszę, bądź ty kratywna, jeżeli chodzi o imię, a z avatarem może sama coś ciekawego znajdę ;3
Kerra
Gość

 
#6
07-12-2012, 21:06

Kreatywna... Ha!
Samej coś wymyślić będzie mi trudno, będzie to po prostu dziwny zlepek liter. Mam jedną propozycję:
Noktala.
Aléas
Gość

 
#7
07-12-2012, 22:03

Noktala..? Brzmi jakoś niespecjalnie, nie wiem jak dla ciebie. Może lepsza będzie Aminah /Amirah/, albo Samiya? Co najwyżej Shadi/Shadiya
Miyuki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni. Znamiona:Dawnej Lwiej Ziemi na szyi, pod lewym uchem. Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 10

#8
07-12-2012, 22:28
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

Nie żeby coś, ale proponowane przez Ciebie imiona bardzo kojarzą się z innymi użytkownikami (Ammerah, nie mam jej już teraz, ale zawsze) oraz Shyeiro i Shyeira. Taka drobna uwaga. ;)
[center][Obrazek: miyukiobrazek1.png]
[Obrazek: miyukipodpistekst2.png]
[Obrazek: miyukiobrazek2.png]
Kerra
Gość

 
#9
07-12-2012, 22:29
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

Niezła jesteś...
Wybieram Samiya!
Ok, teraz tylko zapis. Ty chyba jeszcze nie wysłałaś go, prawda?
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#10
07-12-2012, 22:31
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Noktala brzmiało jak Nokiala, a po zastanowieniu się jak Nokturnowa Lala. to nie było dobre imię xP
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Kerra
Gość

 
#11
07-12-2012, 22:33
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Sorry Miyuki, nie zauważyłam twojego posta.
W sumie, to jak trochę zmienić, może być Nokala. I chyba jednak to mi się najbardziej podoba.
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#12
07-12-2012, 22:38
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

still Nokiala.
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Kerra
Gość

 
#13
07-12-2012, 22:48
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Dla mnie to brzmi, jakby pięciolatek mówił Nokala. I sepleni.
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#14
07-12-2012, 23:00
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

No, kala to rodzinne gniazdo, kala.

to nie jest ładne imię xD
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Kerra
Gość

 
#15
07-12-2012, 23:18
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

A idź ty. Wypchaj się ;p nie lubiem ciem.
Mnie się podoba. Chcesz lepsze? Proszę bardzo.
Kysjguhdghakfgooyoakisehgmycasdhdfkfgnb
Pasi?
Nie no, a tak na serio, nie umiem wymyslic lepszego, wybaczcie pismo, klawiatura mi sie zepsula. Znowu! Musze ja naprawic.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości