♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#1
09-12-2012, 22:57
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

http://tigon.deviantart.com/gallery/?q=missy#/d5pkkd
http://nala-aka-umka.deviantart.com/art/...-154568493

Można lekko zmienić wygląd, ale na pewno ma pozostać biała i niebieskooka, jak Ven. Powinna też mieć przynajmniej grzywkę, jeśli nie w ogóle włosy.

Jest z tego samego miotu co Nathaniel, więc jest w jego wieku (ma wpisane 4 lata, aczkolwiek według mnie powinny być 3,5).
Poza tym jest jedyną córką Nuko i jedyną 'legalną' córką Ven, więc byłaby druga w kolejności do tronu Złotych (po Nathu), gdyby ci się nie rozpadli po pladze hien. Może się spotkać z jej duchem, w ogóle może to być jej duch stróż.

Należała do Stada Złotej Gwiazdy. Później długo przebywała poza terenami Krainy Czterech Stad, więc charakter można znacznie zmodyfikować.

Grała nią głównie Rosalie, ale też ja (na innym forum), więc prędzej zostawię tę postać w spokoju i kiedyś sama zaczną nią grać, niż oddam ją komuś nieodpowiedniemu.

Konto istnieje też na tej edycji forum, ale nie ma żadnych postów, można więc usunąć je i założyć od nowa.

Nie ma żadnego 'własnego' arta, więc mogę się zaoferować do narysowania jej (o ile kogoś interesują moje rysunki xP) lub pokolorowania lineartu (chociaż z dwojga złego to ja już wolę rysować, tylko że to by był traditional; szczególnie, że przy linearcie ktoś inny musiałby dorysować grzywkę/włosy).
Aléas
Gość

 
#2
10-12-2012, 22:28
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

O ile nie byłoby problemu mogłabym się nią zająć. Wszak przeczytanie archiwum ZG to zaledwie chwila. A co do avatara.. Sama mogłabym coś nabazgrać, to wielki kłopot nie jest. Ogółem posty mam staranne i dopracowane, o ile będziesz chciała, mogę dać przykład. Jestem dość sumienna i na forum wchodzę dzień w dzień, chociażby po to, by poczytać, co takiego dzieję się na lwich terenach. Tylko wiesz, ja nic nie wymuszam, ani nie naciskam, to tylko Twoja decyzja ;3
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#3
10-12-2012, 23:27
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Cytat:Wszak przeczytanie archiwum ZG to zaledwie chwila.

Zdziwiłabyś się. :)


Hm, no nie wiem. Szczerze mówiąc, średnio to widzę.
Aléas
Gość

 
#4
11-12-2012, 17:52
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

No nie wiem. Wiem tylko, że przeczytałabym już całych Płonących, LZ i ZZ. Ale skoro tak mówisz.. to ja chyba już zacznę ;3
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#5
11-12-2012, 21:07
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

hej, dokończ chociaż jedną rzecz z tych, do których się już zgłosiłaś, a potem bierz kolejne.

[ Dodano: 2012-12-29, 12:42 ]
temat zamykam. jak będzie potrzebny - cynk.
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości