♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#1
21-12-2012, 16:23
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Co to ma być, rok się kończy, a nie mieliśmy jeszcze wyborów na Miss i Mistera Roku? Niedoczekanie! Trzeba to naprawić czym prędzej, a mianowicie daję wam czas na wysyłanie zgłoszeń aż do 02.01.2013 (normalnie byłoby krócej, ale są święta, no to wam troszkę przedłużę) - po tym czasie zrobimy głosowanie, które również zakończy się po tygodniu (09.01.2013).
Jeśli uważasz, że ty lub twoja postać znacząco wpłynęła na kształt tego forum lub po prostu czujecie się na tyle fajni, że do pełni szczęścia brakuje wam już tylko zostanie Miss/Miterem, to możecie wysyłać zgłoszenie, a może coś ciekawego wam z tego przyjdzie.

Oto formularz zgłoszeniowy, który macie sobie wypełnić i wrzucić do tego tematu:


Kod:
[b]Imię:[/b]
[b]Wiek:[/b]
[b]Wygląd:[/b]
[b]Charakter:[/b]
[b]Doczesne dokonania fabularne:[/b]
[b]Dlaczego ty?:[/b]
[b]Co fajnego zrobiłeś/aś w 2012?[/b]
[b]Pozdrów wyborców:[/b]
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#2
21-12-2012, 16:50
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Imię: Twoja Stara :D Kami
Wiek: 5 lat iksde
Wygląd: Brązowa kudłata wielka, ta z rogami,nie pomylisz z niczym innym ;3
Charakter: Paskudny dla otoczenia, ale nie dla rodziny, chcesz być jej częścią?
Doczesne dokonania fabularne: KL to ja ok?
Dlaczego ty?: tego pytania nie ma :3
Co fajnego zrobiłeś/aś w 2012? Jak co, nowe KL?
Pozdrów wyborców: Wyborcy do urny i oddać jeden jedyny i słuszny głos na banany i orzeszki!
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Padme
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:Dorosła. Znamiona:0/0 Liczba postów:662 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 34/20pd

#3
21-12-2012, 19:11
Prawa autorskie: Malaika4

Imię: Padme
Wiek: Prawie dwa lata. (22 miesiące)
Wygląd: Beżowa lwica o ciemno-niebieskich oczach, która odznacza się brązowymi uszami, nosem i całym ogonem tego samego koloru (choć kita jest nieco ciemniejsza). Plus ma białe skarpetki na tylnich łapach.
Charakter: Silny?Trudny? Suczysko jeszcze nie jest. Jednak do uległych nie należy, chłodna (nie dotyczy wybrańców). Nie wię co jeszcze dodać. Urocza w swych niektórych postępowaniach.
Doczesne dokonania fabularne: Hym.. Co ona tam zrobiła.. Póki co nie ma zbyt wielu możliwości, ale porywało się, myślało logicznie, dbało o kudłaty książęcy tyłek (tak, tak, wątek z matką). Nie wiem, co może się jeszcze do tych super fabularnych rzeczy zaliczyć. Może samo bycie z księciem stada coś daje. Nie wiem. Może.
Dlaczego ty?: Bo ja się lubie zgłaszać na takie rzeczy, bo nic jeszcze nie wygrałam i bo mam fajną sonę. O właśnie.
Co fajnego zrobiłeś/aś w 2012? Chymymy, coś by się pewnie znalazło. Fabularnie dużo fajnych rzeczy, a poza.. No cóż, zgłaszałam się do różnych rzeczy. Olano, nie pozwolono, więc bardziej stawiam na fabułę.
Pozdrów wyborców: Tak.
GŁOS
Legend says, when you can't sleep at night, It's because you're awake in someone else's dream.
So you've never felt the attraction that comes when someone who is capable of doing terrible things, for some reason, cares O N L Y about you?
[Obrazek: rd_login?IMToken=f03816050003720936aa120...6vz6rr.png]
[center]Crazy or not. That kind of love never dies[center]
Moran
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:2 lata i 8 miesięcy Liczba postów:899 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 88
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 73
Doświadczenie: 29

#4
21-12-2012, 22:20
Prawa autorskie: avatar: MadKakerlaken, edit by Ragous/sygnatura: Disney, edit by MadKakerlaken

Imię: Moran de Kudłacz
Wiek: 2 lata.
Wygląd: Moran to dość potężnie zbudowany i masywny lew o bardzo jasnej, kremowej sierści. Podbrzusze, pysk, tors i futro pod oczyma są jaśniejsze, jak to u lwów bywa. W przeciwieństwie jednak do "standardowego" lwa, łapy nie mają jaśniejszej barwy, lecz tą samą co "główne" futro. Pole nad oczyma i bezpośrednio nad nosem są jasnobrązowe. Bujna grzywa zachodzi równo na czoło Morana i układa się puszyście na jego karku i torsie. Jest koloru ciemnobrązowego, podobnie jak końcówka jego ogona. Moran od małego ma bokobrody w kolorze swojej grzywy i czarne pędzelki na uszach. Prócz tych dwóch cech, bardzo charakterystyczną cechą tego lwa są ciepłe, morskie oczy i długie, ciemnobrązowe futro na łapach, które kieruje się "do góry". Nos Kudłacza jest jasnoróżowy.
Charakter: Ostatnimi czasy stał się pewniejszy siebie i stracił otwartość, którą cechował się w dzieciństwie. Dla swoich pozostaje niezmienny - spokojny, opanowany, ciepły gostek do kochania, jednak jego oblicze nie emanuje przesadną dobrocią. Stara się być miły i wszystkich darzy szacunkiem, o ile nie uczynią krzywdy jemu lub jego rodzinie. Otwarty wobec swoich ziomków, stara się być wobec nich empatyczny. Rodzina i miłość Padme są dla niego najwyższą wartością.
Doczesne dokonania fabularne: Niezbyt wiele... przeleciał Pad i się z nią "hajtnął", pogodził się z siostrą, dogadał z Vinity, poszedł na przeszpiegi do Północnych, a ich przebieg opowiedział Kami (można więc stwierdzić, że przyłożył łapę do wchłonięcia NP przez Szkarłatnych).
Dlaczego ty?: Mam fajny, puchaty zadek :3
Co fajnego zrobiłeś/aś w 2012? Nic, zupełnie nic.
Pozdrów wyborców: Lubię żelki.
Hasira
Konto zawieszone

Gatunek:Tygrys Płeć:Samica Wiek:4 lata i 3 miesiące Liczba postów:298 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 92
Siła: 78
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 21

#5
21-12-2012, 23:51
Prawa autorskie: księżna hakerów Ragnar

Imię: Khayaal (nie będę się przelogowywać dla jednego wpisu :P )
Wiek: pinć i wnuki
Wygląd: lwica o barwie kawy z mlekiem, z ciemniejszym podbrzuszem i podbródkiem. proporcjonalnie zbudowana, nie wyróżnia się pod tym względem spomiędzy innych lwów. posiada dwa znaki charakterystyczne: granatowe tęczówki, które zawsze patrzą ciepło i ze spokojem, oraz zrobione pomarańczowym barwnikiem pasy na nosie, pamiątkę po ojcu.
Charakter: siła spokoju. Khayaal nie da się wytrącić z równowagi, można co najwyżej ją zasmucić. twierdzi, że często rozmawia z umarłymi - przez to jest trochę stuknięta. chętnie udzieli pomocy, jednak nie będzie tego robić na siłę; choć czasem ma potrzebę pokierować cudzym życiem, powstrzymuje się, by najpierw tamci decydowali sami o własnym losie.
Doczesne dokonania fabularne: od zera do bohatera, czyli od adepta do Mistrza Mędrców w ciągu miesiąca. czeka awans na Arcymistrza. połączyła rodzinę - Hordiana z Alainą, jako jedyna ma ochotę przytulić Mogu i zawsze wszystkich bez wrzasków słucha ;3
Dlaczego ty?: BO TAK. bo Duma mnie lubi, a Desti kocha, muszą mieć obie rację ;D
Co fajnego zrobiłeś/aś w 2012? od zera do bohatera! w ciągu miesiąca z szarego usera stałam się MG i junior adminem xD poprowadziłam najwięcej polowań na nowym KL, sprawiłam, że nie ma takiej kolejki w zapisach na akcję z MG, pomagałam prowadzić event z duchami, wygrałam konkurs na kolejny event i jeszcze na dodatek poprawiałam regulamin. a, no i dobrze sprawdzam profile nowych. i jestem wszędzie, jeśli nie urwą mi od internetu.
Pozdrów wyborców: buziaki <3
Shadarn
Gość

 
#6
28-12-2012, 16:08
Prawa autorskie: księżna hakerów Ragnar

Imię:
Shadarn
Wiek:
Prawie 4 lata..
Wygląd:
Niebieskooki samiec z bujną grzywą. Na prawej łapie mieni się rodzinne znamię, zaś na końcówce ogona jest ogromny pędzelek. Cielsko jest koloru jasnego pustynnego piasku, lecz nie można go nazwać piaskowym. Wraz z wiekiem, jego pazury wydłużyły się odrobinę a łapy porosły długim włosiem. Na lewej łapie widnieje dosyć sporych rozmiarów plama, którą posiada tylko on wraz z siostrą. Takie tam rodzinne znamię..
Charakter:
Teraz dobry.. wcześniej neutralny z porywami na złego, aczkolwiek od zawsze był dobry! Ufa każdemu(Kami i jej ekipa wyjątkiem), więc o dobry stosunek z nim nie jest trudno. Chętnie pomaga i pociesza, a co za tym idzie dotrzymuje tajemnic.
Doczesne dokonania fabularne:
Odbudowa czterech stad.. a raczej Lwiej Ziemi.
Dlaczego ty?:
Bo chcę powrócić do czynnej gry. A poza tym fajnie byłoby zostać "kimś".
Co fajnego zrobiłeś/aś w 2012?
Powróciłem na forum. Poprowadziłem lwa Biseksualnego! xD A tak to na Shadzie. Nie pamiętam.. szczerość. A co do forum - Dzięki mnie są Zapisy fabularne w eventach.
Pozdrów wyborców:
Cześć.
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#7
01-01-2013, 14:50
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Imię: Felka
Wiek: Młoda dorosła o umyśle nastolatki
Wygląd: Na każdym rysunku inny. Generalnie jest chuda (bo podczas pobytu na Świcie słabo się jej polowało), ma różnokolorowe oczy (nie zauważyliście!) i burą (tzn. beżowo-szarą) sierść.
Charakter: Ojeeej. To będzie trudne. No, jest zmienna, zachowuje się nieadekwatnie do swojego wieku, a opamiętuje się tylko w obecności Mako - kiedy go widzi, obiecuje sobie, że już będzie przykładną Lwioziemką, ale, oczywiście, zaraz potem o tym zapomina. Jest emocjonalna, dość łatwo wyprowadzić ją z równowagi. Lubi lwy z gęstymi grzywami.
Doczesne dokonania fabularne: Jest genialnym strażnikiem Lwiej Ziemi, przespała się z Lucasem i z Arto (a przy okazji też z Shaidem), z którym ma trójkę dzieci, których nie uznaje, bo uważa, że Arto jej czegoś dosypał i jej się tylko wydawało, że rodziła, a tak naprawdę to są dzieci Arto i kogośtam, bo przecież żadne z nich nawet w najmniejszym stopniu nie przypomina Felki. A poza tym przyjaźni się z Mako, jeździ po Vasanti i Sheloth z nią zerwał.
Dlaczego ty?: Bo dawno nie byłam Miss, a poza tym wierzę w swój fanklub! :D
Co fajnego zrobiłeś/aś w 2012? Kupę avatarów, jeszcze więcej kup postów, trochę tematów, kilka postaci...
Pozdrów wyborców: Ja tu miałam poważny dylemat, którą postać zgłosić (może jednak Vei? albo Serret, bo jej się podobno nie da nie lubić...? albo Kleosię!), więc doceńcie to, że w końcu się postarałam, dokonując tego jakże trudnego i zaskakującego wyboru.
Sharma
Gość

 
#8
04-01-2013, 23:30
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Ej, i co z tym głosowaniem? Jest już 4. stycznia.
Hasira
Konto zawieszone

Gatunek:Tygrys Płeć:Samica Wiek:4 lata i 3 miesiące Liczba postów:298 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 92
Siła: 78
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 21

#9
04-01-2013, 23:47
Prawa autorskie: księżna hakerów Ragnar

Fel uważa, że jest za mało kandydatów - 4 do tytułu miss i 2 do tytułu mistera. namów kogoś, zwłaszcza męskie postaci. może Ragusia :3
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#10
05-01-2013, 00:51
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Zrobię drugie wybory, tak na zasadzie plebiscytów. Skoro nie chcecie się zgłaszać, to niech inni was zgłaszają. :D
Hasira
Konto zawieszone

Gatunek:Tygrys Płeć:Samica Wiek:4 lata i 3 miesiące Liczba postów:298 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 92
Siła: 78
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 21

#11
05-01-2013, 00:57
Prawa autorskie: księżna hakerów Ragnar

>.<
czuję się niekochana.
Skanda
Bliznopyski | Duch
*

Płeć:Samiec Wiek:7 lat Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:1,840 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 94

#12
05-01-2013, 00:58
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

Imię: Ragnar
Wiek: 3 lata
Wygląd: popielaty, dobrze zbudowany lew o nieco jaśniejszym podbrzuszu, łapach i pysku. Grzywa jak i końcówka ogona jest ciemniejszej barwy. Charakterystyczny jasny nochal i ciemne futro po oczami. Zwieńczeniem wyglądu lwa są błękitne, przenikliwe ślepia-pod lewym widnieje blizna o dosyć specyficznym kształcie.
Charakter: jest wychowany, honorowy, w powierzone mu zadania angażuje się całym sobą, rozkazy i satysfakcja przywódcy to dla niego największe świętości, nie przepada za dziećmi, denerwuje go głupota i infantylność, z każdym dniem stara się rozwijać, zdobywać nowe umiejętności i poszerzać horyzonty, intryguje go płeć piękna-ma do niej pewną słabość
Doczesne dokonania fabularne: Dołączenie do Świtu, awans na Mordercę i objęcie roli Strażnika.
Dlaczego ty?: bo mi kazali :I
Co fajnego zrobiłeś/aś w 2012? ..zarejestrowałam się?
Pozdrów wyborców: Kocham Was misiaki.
[Obrazek: raguwno_by_ragous-d9t9pod.png]
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#13
05-01-2013, 02:22
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Nowy temat, teraz powinno być więcej. :D

https://pbf.krollew.pl/showthread.php?ti...2#pid18812


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości