♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Destiny
Gość

 
#1
22-01-2013, 10:33

Nooo tak. Jeśli nie wiecie, to napiszę, że Destiny żyła w niewielkim stadku, poza krainą czterech stad, które składało się z jej rodziców, rodzeństwa i kilku ciotek. Szukam więc kogoś, kto może miałby ochotę zagrać jej ojcem .3. Z matką miała kiepskie stosunki, ale mała widziała się na tyle rzadko z ojczulkiem, że nie mają o sobie chyba żadnego zdania. Cóż, czarna zawsze była wyśmiewana z powodu swojego futra, więc chyba i tatuś musiał mieć jakieś obiekcje.

Nooo ale pozostawiam wolne pole do popisu. Tatuś musi typowo mieć Lwioziemski wygląd: sierść złota, beżowa... jak ktoś chce to i delikatnie brązowa. No, ale nic poza tym. Charakter jakikolwiek sobie wymyślicie, podobnie jak stosunek wobec Deski, etc.

Ciekawa jestem czy ktoś się zgłosi ;n;
Kudadisi
Konto zawieszone

Gatunek:lew afrykański Płeć:Samiec Wiek:18 miesięcy Liczba postów:113 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 45
Zręczność: 37
Spostrzegawczość: 38
Doświadczenie: 10

#2
26-01-2013, 17:43
Prawa autorskie: Malaika4/Cynek

Zgłosi, zgłosi. Tylko pytanie, czego oczekujesz - bo, jeśli mam być szczery, już chętniej "dokleiłbym" Destiny do potomstwa Naary, niż tworzył do tego osobną postać. Ta pierwsza opcja z kolei jest nieco mało realna, ale skoro Kirisy na forum nie ma, myślę, że problemów by nie było, jeśli zdecydowałabyś się na taki krok. Ale to już od Ciebie zależy.
[Obrazek: kudadisiopis2_zps42ae4c28.png]
[Obrazek: Kudadisisygna3_zpsecc3c2a8.png]
Ayari Reinmar
Gość

 
#3
26-01-2013, 18:00
Prawa autorskie: Malaika4/Cynek

Czego oczekuję? Ciekawego, rozbudowanego wątku.
*Myśli przez chwilę nad ów opcją.* Doklejanie na siłę niezbyt by mi pasowało, jako że Destiny to moja główna postać i już raz przez robienie czegoś na siłę straciłam zupełnie ochotę na granie nią. Takżeeee rodziną nie będą, ale...

Ale. Podobałaby mi się opcja, gdzie Destiny ubzdurałaby sobie, że samiec jest jej ojcem. W sensie, wmówiła sobie. Nie chcę niczego planować, także to jest tylko propozycja i nie wiem, jak wyszłoby to na fabule. Co o tym sądzisz?

Ps.: pokolorować Ci jakiś lineart na tego Kudadisiego?
Kudadisi
Konto zawieszone

Gatunek:lew afrykański Płeć:Samiec Wiek:18 miesięcy Liczba postów:113 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 45
Zręczność: 37
Spostrzegawczość: 38
Doświadczenie: 10

#4
26-01-2013, 18:36
Prawa autorskie: Malaika4/Cynek

Ubzduranie sobie przekreśliłoby raczej wątek - myślę, że Naara po prostu by ją olał. Chyba, że rozegramy to w inny sposób i po prostu dojdzie między nimi do spotkania, a co dalej pójdzie, to się zobaczy. To nędzny gbur teraz, ale może akurat udałoby się jakoś to sensownie powiązać.

Co do postscriptum - dzięki wielkie, ale chyba nie ma sensu, żebyś pracowała na marne. Czekam, aż pewien zły człowiek ruszy swoje szanowne cztery litery i coś zrobi z pracą, którą dostałem od Malaiki. Jest jeszcze sprawa avatara, mam niby jeden szkic do obrysowania i obrobienia, a za cholerę nie znajdę do połowy lutego na to czasu. Jakby Ci się nudziło... <urywa zdanie w połowie, bo jest zajebisty>
[Obrazek: kudadisiopis2_zps42ae4c28.png]
[Obrazek: Kudadisisygna3_zpsecc3c2a8.png]
Miyuki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni. Znamiona:Dawnej Lwiej Ziemi na szyi, pod lewym uchem. Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 10

#5
26-01-2013, 23:09
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

Kudadisi napisał(a):Czekam, aż pewien zły człowiek ruszy swoje szanowne cztery litery i coś zrobi z pracą, którą dostałem od Malaiki.

Zły człowiek się matmą i innymi takimi stresował, a teraz odreagowuje to na LoLu i ma wolne.
Wybacz, musiałam.
[center][Obrazek: miyukiobrazek1.png]
[Obrazek: miyukipodpistekst2.png]
[Obrazek: miyukiobrazek2.png]
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#6
17-03-2013, 12:22
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

czy temat będzie jeszcze potrzebny?
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości