♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Miyuki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni. Znamiona:Dawnej Lwiej Ziemi na szyi, pod lewym uchem. Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 10

#1
02-06-2013, 21:51
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

Kopa - istnieje czy nie istnieje? Postać z semi-kanonu, która budzi wiele kontrowersji wśród fanów TLK. Pojawia się w cyklu książek "Six New Adventures", nigdy jednak nie jest wymieniany w żadnym z filmów. Lwiątko z końca I części zostało ochrzczone mianem "Fluffy" - i wiadomo, że jest to samczyk. Czy jednak jest nim Kopa, tego nie wiadomo. Jedni twierdzą, że został zabity przez Zirę (lwica chciała się zemścić na Skazie), co przyczyniło się do powstania Złej Ziemi. Inni, że żyje i ma się dobrze. Jeszcze inni, że w ogóle nie istnieje.
Ten obrazek ma dość symboliczny wydźwięk.

Proszę o łaskawość i przepraszam za wszelakie niedociągnięcia. Praca od lineartu po tło była robiona przy pomocy touchpada (to taka mała myszka przy laptopie, pod klawiaturą), do którego nie jestem przyzwyczajona. Więc wpadki mogą być.

[center][Obrazek: miyukiobrazek1.png]
[Obrazek: miyukipodpistekst2.png]
[Obrazek: miyukiobrazek2.png]
Mael Loki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Liczba postów:45 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 10
Zręczność: 10
Spostrzegawczość: 10

#2
02-06-2013, 22:00
Prawa autorskie: Kamilionheart/ Disney

Niebo bez gwiazd! Nu i łapki ciut za małe. Dlatego dam 9 bo w zasadzie sam pomysł na prace jest kul >3
Świat jest wielki..
[Obrazek: 12w-2.png]
A ja mały..
A ten tekst to tylko zapychacz podpisu :D
Malimau
Samotnik
*

Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Liczba postów:234 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 81
Zręczność: 62
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 20

#3
02-06-2013, 22:03
Prawa autorskie: Chotara | ArolinaK.

Gwiazy miały być, ale robiłam na zasadzie odbicia lustrzanego (co zresztą widać, woda normalnie zachowuje się nieco inaczej) i się za późno skapnęłam, że ich ni ma. ;_;
[Obrazek: xxxxx_zps2ozmoe4w.png~original]
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#4
02-06-2013, 22:05
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Świetny pomysł i ciekawe wykonanie. Co prawda też mi się rzuciły w oczy te łapki, ale i tak dam 10, a co. :D Widać, że się starałaś, rysunek jest dopracowany i miły dla oka.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości