♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#1
27-08-2013, 22:06
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

W tym temacie można zamieszczać zaproszenia do swoich marginesowych wątków, podając tutaj linka i kilka niezbędnych informacji. Jeśli macie ochotę odpowiedzieć na podobnego posta, zróbcie to przez pw - ten temat ma spełniać wyłącznie funkcję informacyjną.
Nahuel
Konto zawieszone

Gatunek:Lampart Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:163 Dołączył:Wrz 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 29

#2
11-11-2013, 19:42
Prawa autorskie: Malaika4 + Cynamonowa/Ragi

OGŁOSZENIE
proponuję Wam sesję eksperymentalną. będzie się działa zdecydowanie poza realiami KL - w naszym normalnym świecie. gramy ludźmi; najmilej widziana jest sytuacja, w której gramy po prostu sami sobą. to znaczy nie ma pośrednika między Twoim umysłem a światem gry - wchodzisz do niego bezpośrednio.
prowadzę ja jako MG i gospodarz spotkania, na które wszyscy przybywacie.
miejsc przewiduję pięć. jedno jest już zajęte - dla Deriona.

jeśli ktoś jest chętny, proszę o zgłoszenie na PW i opis postaci, niezależnie od tego, kim grasz (sobą czy kimś wymyślonym): imię, wiek, dwa zdania o charakterze i o tym, czym się zajmuje w życiu. na przykład Weronika, lat 20, studentka w Krakowie, kocha Internet, czyta dużo książek i zawsze się wymądrza.

zastrzegam sobie prawo wyboru zgłaszających, jeśli będzie Was więcej niż pięcioro. chcę z sesją ruszyć jutro/w środę. niestety nie będzie mnie 16-23 XI, ale jakoś damy radę ;)

[ Dodano: 2013-11-14, 15:48 ]
Ariusz, Derion, Fel, Nelly, Rafaela:
https://pbf.krollew.pl/showthread.php?ti...3#pid33233
Maya
Nieprzejednana | Konto zawieszone

Płeć:Samiec Liczba postów:547 Dołączył:Cze 2013

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 99

#3
11-03-2014, 01:30

Ja od siebie proponuję pewien mały, prosty, głupawy wątek.

Akcja toczy się w tym momencie bliżej nieokreślonym miejscu, czasie i okolicznościach i ma charakter czysto marginesowy, bez żadnego jej przełożenia na fabułę forum. Każda osoba, która zdecydowałaby się w nim uczestniczyć wybiera sobie postać do zabawy, która będzie polegać na tym.
Wszystkie postacie, niezależnie od ich liczby są lwiątkami pewnego stada, zajmującego tereny Lwiej Ziemi. Cały wątek polega na przedstawieniu ich przygód, zabaw, rozterek, dąsów i starć z ich perspektywy - z perspektywy dzieciaka, któremu w głowie tylko zabawa, wygłupianie się, przygoda i pokazanie, jaki to on nie jest fajny.

Pomysły na fabułę już mam, ale bardzo mile widziane będą wszelkie propozycje, które gracze mogliby mi wysyłać na PW - każdą rozpatrzę, ale nie obiecuję, że ze wszystkich skorzystam.

Podsumujmy krótko:
- wszystkie postacie to lwiątka pewnego stada, niezależnie od tego kim są na fabule i czy są dorośli, czy nie
- będzie obecny swoisty Mistrz Gry (ja, ale będę otwarty na propozycje) i przybrałby tam postać dorosłych lwów
- zależy mi na tym, żeby generalnie miało miejsce jedno wielkie dąsanie się, wygłupianie, zabawa, przygody i tak dalej, jak to przystało na lwiątka
- wczuwanie się w swoją postać jako w postać lwiątka jest tym, na czym zależy mi najbardziej

Przyda mi się jednak z góry wiedzieć - jeśli wątek miałby dojść do skutku - ile będzie chętnych, żeby dopasować do tego fabułę i rozsądnie to wszystko jakoś podzielić, żeby nie było chaosu. Jeżeli masz ochotę stać się częścią czegoś takiego, napisz do mnie PW, wyraź swoją aprobatę, pogłaszcz mnie po główce za zajebisty pomysł i od wielkiej biedy podeślij, którą postacią masz zamiar grać. Mile widziane linki do ich zapisów/charakterystyk, abym wiedział mniej więcej, czego się spodziewać. Jeszcze milej widziane będą drobne uwagi, które możesz mieć - choćby imiona ewentualnych rodziców i o każdym z nich dosłownie dwa słowa o ich charakterze i temperamencie. Wystarczy mi ich naprawdę kilka, na zasadzie "surowy, nie lubi lwiątek, niecierpliwy", czy "kochająca mama, troskliwa" i tak dalej. Jako MG będę odpowiadać za te postacie i wykorzystywać je w wątku.

Czekam na wiadomości.

Aktualna lista postaci i graczy:
- Kumeza (Kumeza)
- Hewa (Inn)
- Vasanti Vei (Felija)
- Derion (Derion)
- Eleri (Ariusz)
- Arne (Arne)
- Kahawian (Kahawian)
- <jak Rag się w końcu zdecyduje, tu będzie imię postaci> (Ragnar)

Update 3 - 11.03.2014, 17:17

Przy okazji - wszelkie pytania na temat wątku, co jest dopuszczalne, a co nie i tak dalej śmiało kierujcie do mnie na PW.

Update 4 - 11.03.2014, 20:17

Zgromadziło się więcej osób, niż się spodziewałem, ale mam wrażenie, że to jeszcze nie wszyscy. Dlatego też wątek prawdopodobnie wystartuje jutro, prawdopodobnie wieczorem, ale nie jest wykluczone, że stanie się to wcześniej. Ze względu na ilość postaci będę musiał zadbać o pewien wstęp, a także o kilka zasad związanych z samą rozgrywką, zwłaszcza, jeśli ta liczba się zwiększy. Być może zaistnieje konieczność podzielenia wątku na kilka tematów, dlatego bardzo prosiłbym o zapoznanie się z zasadami, które zostaną umieszczone w osobnym temacie. W tym samym temacie będę odpowiadać na ewentualne pytania odnośnie rozgrywki, jeśli takie się pojawią.
Administrację proszę o umożliwienie mi założenia osobnego tematu z zasadami, być może nawet o przypięcie go, żeby się wyróżniał.
Każdy temat, w obrębie którego będzie się dziać akcja będzie oznaczony tagiem, żeby się nie pogubić, jednak dokładnie opiszę to wszystko jutro, w wolnej chwili.
Nie przewiduję problemów, które uniemożliwiłyby mi rozpoczęcie zabawy w dniu jutrzejszym, jeśli jednak taka sytuacja by zaistniała, wątek rozpocznie się w czwartek wieczorem.
Oresta
Konto zawieszone

Gatunek:lwica Płeć:Samica Wiek:18 miesięcy Liczba postów:125 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 63

#4
06-06-2014, 23:29
Prawa autorskie: av Chotara :D, podpis: FKpl (me)

Zapraszam do Oresty.

Nie gryzie, nie bije, można pogadać nawet o pogodzie, zawszeć uciec zdążycie.

Link.
....
Akela
Konto zawieszone

Gatunek:tygrys Płeć:Samica Wiek:Młoda dorosła (3 lata ) Liczba postów:41 Dołączył:Cze 2014

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 5

#5
20-06-2014, 19:32
Prawa autorskie: mua / Wikimedia Commons

Chętnie popiszę z kimś Akelą :) Nie ważne gdzie i nie ważne z kim xD
Mora
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Afrykański Płeć:Samica Wiek:3 lata Liczba postów:48 Dołączył:Sty 2014

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 15

#6
20-06-2014, 23:31
Prawa autorskie: (c) Malaika4 /Oresta

Zapraszam chętnych na spotkanie z Morą.
Malimau
Samotnik
*

Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Liczba postów:234 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 81
Zręczność: 62
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 20

#7
04-10-2014, 18:20
Prawa autorskie: Chotara | ArolinaK.

Szukam chętnych do popisania. Jedyny warunek - cierpliwość do tempa odpisywania (miewam tak, że najzwyczajniej w świecie nie chce mi się odpisać, z różnych przyczyn). I to by było na tyle. Czy to wątek fabularny, czy pozafabularny (co by było, gdyby...) czy zupełnie inne realia - obojętne mi to.

Kontakt na PW lub przez gg (9745447).
[Obrazek: xxxxx_zps2ozmoe4w.png~original]
Inn
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Dorosła Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:892 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 59

#8
21-05-2015, 19:15
Prawa autorskie: ~Malaika4

Zapraszam na spotkanie z Inn tutaj: https://pbf.krollew.pl/showthread.php?ti...8#pid48228
Może to być każdy, kto ma tylko chwilę, nie musicie zostawać długo w wątku, zawsze możecie od niej pójść, jak wam jej towarzystwo nie podpasuje XD
[Obrazek: innpodpismalaika_by_chotara-d92hlu4.png]
Zephyr
Samotnik
*

Gatunek:Gepard grzywiasty Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:642 Dołączył:Cze 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 66
Zręczność: 90
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 46

#9
24-06-2015, 18:09
Prawa autorskie: av: Kahawian, podpis: DemiReality (lineart)
Tytuł pozafabularny: Junior Admin / Mistrz Gry / Meteorolog / Mistrz Kalamburów

Chętnie popiszę z kimkolwiek. Trzeba jakoś wystartować ;) Więc jeśli ktoś się nudzi, a ma wolną lokację, to można mnie zaczepić o tu --> https://pbf.krollew.pl/showthread.php?ti...2#pid50232
Ayo
Konto zawieszone

Gatunek:mieszanka lamparta i lwa (Lipard) Płeć:Samica Wiek:Dorosła Liczba postów:70 Dołączył:Lip 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 73
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 10

#10
18-08-2015, 22:08
Prawa autorskie: lioden

Z chęcią popisze z kimś na marginesie.
Postacie, którymi chciałabym pisać to
Myr i Ayo.
Linka nie ma bo, tematu nie stworzyłam jeszcze.
Wszelakie detale i chętni niech piszą pw do mnie na któraś z tych postaci
[Obrazek: zzz_by_dirke-dbppepp.png]
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#11
21-08-2015, 12:49
Prawa autorskie: ja-Dirke

Z chęcią popiszę z kimś na marginesie tą postacią lub tą wyżej.
Serret
Mistyk
*

Gatunek:Karakal Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Znamiona:3/4 Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:618 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 36
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 18

#12
31-10-2015, 00:48
Prawa autorskie: Trollberserker (Askari) / AltairSky

Zapraszam do Serret: https://pbf.krollew.pl/showthread.php?ti...7#pid60457
[Obrazek: chibi_serret_by_altairsky-d9vtdmc.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości