♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Ariusz
Konto zawieszone

Gatunek:Hybryda lwa (z czymś bardziej puchatym) Płeć:Samiec Wiek:8 miesięcy Liczba postów:693 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 20
Spostrzegawczość: 21
Doświadczenie: 00

#31
17-11-2013, 20:54
Prawa autorskie: Ragi et mo
Tytuł pozafabularny: VIP

Mi to też potrzebne do wprowadzenia postaci |D

Mi tam się oba pomysły podobają xD Można by je połączyć, bo dałabym wszystko, by mieć na forum posążek ziewającego strusia!

Hie hie, jedni by Arnuszka łapali, inni chronili przed tymi pierwszymi, mogłoby być śmiesznie xD Nyah, a ta postać co bym ją mogła wprowadzić, to taki łowca do wynajęcia, kto sam nie umie, mógłby się pokusić *mwahah* Ale przydałby mi się ten Henry, co go nikt nie chce
Głos|Theme song
Mil­cze­nie to tek­st, który niez­wykle łat­wo jest błędnie zinterpretować

[Obrazek: ar_pod_copy_by_szczurzyslawa-d71spfj.png]

Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#32
17-11-2013, 20:57
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Arne, niby brzmi fajnie, ale jest pewien szkopuł: o ile LZ mogłoby się zdecydować na walkę o przedmiot, to jednak porywanie kogokolwiek dla okupu nie leży w jego charakterze. I mamy jedno stado out z eventu. Zresztą z SK też nie wiadomo.
No chyba że LZ byłoby przekonane o słuszności sprawy, np. ten lew z delegacji w jakiś sposób by im udowodnił, że Arne to groźny agent ciemnych mocy, który chce zniszczyć całą Lwią Krainę. :)

A co do pomysłu, żeby 'magiczny' przedmiot to był fake - też można.

Deś, wiesz, że Cię kocham.
Ariusz
Konto zawieszone

Gatunek:Hybryda lwa (z czymś bardziej puchatym) Płeć:Samiec Wiek:8 miesięcy Liczba postów:693 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 20
Spostrzegawczość: 21
Doświadczenie: 00

#33
17-11-2013, 21:04
Prawa autorskie: Ragi et mo
Tytuł pozafabularny: VIP

Ludki z tej delegacji to straaszne osoby, uwierz mi, że spokojnie dadzą radę przekonać każde ze stad o czymś innym, byle by poszło po ich myśli xD A jak ktoś nie uwierzy- może go ukrywać >w>
Głos|Theme song
Mil­cze­nie to tek­st, który niez­wykle łat­wo jest błędnie zinterpretować

[Obrazek: ar_pod_copy_by_szczurzyslawa-d71spfj.png]

Derion
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:zdechł, miał wtedy ok. 7 lat Znamiona:Stada ZG na lewym barku Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:964 Dołączył:Paź 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 87
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 44

#34
17-11-2013, 21:13
Prawa autorskie: av - Rag, obrazek w podpisie - Szczurzysława, ref - ja
Tytuł pozafabularny: VIP

Już widzę to rozczarowanie, kiedy trzymając Ziewającego Strusia z pełnymi nadziei oczyma jakiś "szczęśliwiec" orientuje się, że zabił wszystkich członków swojej rodziny by posiąść marnej jakości statuę bezczelnie ziewającą w jego zaorane bliznami oblicze... So epic!

Propozycja z lwem poszukiwanym listem gończym jest bardzo fajna. Otwiera wiele możliwości (oh, ta piękna miłość ja + banita). Kto by prowadził delegacją? (Tzn. czy to byłyby nowe postacie, czy od MG?) I w sumie co przywódcy mogliby chcieć jako nagrodę? ...kokosy?
Ariusz
Konto zawieszone

Gatunek:Hybryda lwa (z czymś bardziej puchatym) Płeć:Samiec Wiek:8 miesięcy Liczba postów:693 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 20
Spostrzegawczość: 21
Doświadczenie: 00

#35
17-11-2013, 21:25
Prawa autorskie: Ragi et mo
Tytuł pozafabularny: VIP

Owa delegacja mogłaby im wciskać kity o owej figurce, udowadniając iż znają sekrety z ich życia właśnie dzięki owemu strusiowi (padnę), a tak na prawdę po prostu mają świetnych informatorów.
Delegacja myślę to będą postacie na forum nie istniejące, poza ich przywódcą. Można by dać Domee jakiś taki ten teges, że może podczas owego eventu prowadzić postacią zbiorową, jak to można na marginesie xD ale to już jej i reszty administracji sprawa, ja osobiście byłabym za.
Głos|Theme song
Mil­cze­nie to tek­st, który niez­wykle łat­wo jest błędnie zinterpretować

[Obrazek: ar_pod_copy_by_szczurzyslawa-d71spfj.png]

Derion
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:zdechł, miał wtedy ok. 7 lat Znamiona:Stada ZG na lewym barku Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:964 Dołączył:Paź 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 87
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 44

#36
17-11-2013, 21:40
Prawa autorskie: av - Rag, obrazek w podpisie - Szczurzysława, ref - ja
Tytuł pozafabularny: VIP

O! O! Połączenie tego w jedną całość ma zadatki geniuszu!
Delegacja z jakichś tam swoich źródeł mogłaby wiedzieć, że taka figurka istnieje, ale nie posiadaliby jej (wiedzieliby, że to fake). Mogliby podawać informacje, że ją mają i byłaby nagrodą dla tego, kto schwyta Arnego. Planowaliby odebrać jeńca nie dając nic w zamian. Musiałoby dojść do przecieku (po tym, jak wśród stad obudzi się pragnienie posiadania figurki), że delegacja tak naprawdę jej nie ma, ale że rzekomy Ziewający Struś (nazwa robocza xD) istnieje. Wtedy lwiska zorientowałyby się, że Struś Wolny Strzelec hasa gdzieś sobie bezczelnie i stąd tylko jeden krok do wielkiego zamieszania. Tylko co wtedy z Arnem? Teoretycznie straciłby na ważności, skoro nagroda za jego schwytanie nie znajduje się w rękach Delegatów... ha! Ci (Delegaci) mogliby odwrócić kota ogonem mówiąc, że to właśnie Arne posiada informacje o miejscu, gdzie Struś się ukrywa. Koniec końców wszyscy ścigaliby Arnego, jednocześnie próbując dojść na własną łapę, gdzie magiczny przedmiot się znajduje.

Ha, poniosło mnie... :'D
Ariusz
Konto zawieszone

Gatunek:Hybryda lwa (z czymś bardziej puchatym) Płeć:Samiec Wiek:8 miesięcy Liczba postów:693 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 20
Spostrzegawczość: 21
Doświadczenie: 00

#37
17-11-2013, 21:44
Prawa autorskie: Ragi et mo
Tytuł pozafabularny: VIP

We made it! Jesteś genialna xD Domee jest genialna. Jaa jestem genialna xD *highfive*

Teraz potrzebujemy jedynie odzewu xD Ludu, co sądzisz xD?


(Gdzie ten wątek zaszedł, Panie |D a ziewający struś ma się przyjąć :I)
Głos|Theme song
Mil­cze­nie to tek­st, który niez­wykle łat­wo jest błędnie zinterpretować

[Obrazek: ar_pod_copy_by_szczurzyslawa-d71spfj.png]

Destiny
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:dorosła Liczba postów:25 Dołączył:Lis 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 60
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 70

#38
17-11-2013, 21:49
Prawa autorskie: av: Malaika // syg: Piratelila

Żarówka mi się bardziej podobała :x
[Obrazek: sm6y.png]
Ariusz
Konto zawieszone

Gatunek:Hybryda lwa (z czymś bardziej puchatym) Płeć:Samiec Wiek:8 miesięcy Liczba postów:693 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 20
Spostrzegawczość: 21
Doświadczenie: 00

#39
17-11-2013, 21:51
Prawa autorskie: Ragi et mo
Tytuł pozafabularny: VIP

Jeśli znajdziemy żarówkę na środku pustyni- bosko. Ale ziewający struś mnie bardziej dobija xD nie wiem co jest bardziej rozwalające- oblicze ziewającego strusia, czy konstern lwów gapiących się na żarówkę
Głos|Theme song
Mil­cze­nie to tek­st, który niez­wykle łat­wo jest błędnie zinterpretować

[Obrazek: ar_pod_copy_by_szczurzyslawa-d71spfj.png]

Derion
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:zdechł, miał wtedy ok. 7 lat Znamiona:Stada ZG na lewym barku Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:964 Dołączył:Paź 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 87
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 44

#40
17-11-2013, 21:51
Prawa autorskie: av - Rag, obrazek w podpisie - Szczurzysława, ref - ja
Tytuł pozafabularny: VIP

A temat był o rangach specjalnych xD
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Płeć:Samiec Liczba postów:1,683 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#41
17-11-2013, 21:58

W łupach Arto była maska Szerkana.
Malimau
Samotnik
*

Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Liczba postów:234 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 81
Zręczność: 62
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 20

#42
17-11-2013, 22:02
Prawa autorskie: Chotara | ArolinaK.

Uciekający struś z żarówką na łańcuszku, która świeci po oczach gromadzie lwów.
[Obrazek: xxxxx_zps2ozmoe4w.png~original]
Arne
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wisi Mojżeszowi 5 złotych Liczba postów:176 Dołączył:Wrz 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 62
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 10

#43
17-11-2013, 22:33
Prawa autorskie: Ja -w-

Fel, ci co wysłali ową delegację są w stanie przekonać obywateli że dbająca o nich władza to niemal tyrani :x. Manipulacja to ich fechtunek xP .
Jeśli by LZ nie chciało i tak brać udziału w czymś takim, to mogłoby się dowiedzieć, że Świt może użyć tej nagrody-artefaktu przeciwko nim przez to musieliby podjąć jakieś działania, nie wiem, trza kombinować.
[Obrazek: 5ulbvk.png]
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#44
18-11-2013, 00:03
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Dobra. Dobra, brzmi fajnie. :D Tylko trzeba by to dopracować - przede wszystkim wybrać osoby, które by to poprowadziły (głównie ta delegacja) i obmyślić, jak by ten przedmiot wyglądał. I kiedy można by to zorganizować, od czego zacząć...
Ariusz
Konto zawieszone

Gatunek:Hybryda lwa (z czymś bardziej puchatym) Płeć:Samiec Wiek:8 miesięcy Liczba postów:693 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 20
Spostrzegawczość: 21
Doświadczenie: 00

#45
18-11-2013, 00:11
Prawa autorskie: Ragi et mo
Tytuł pozafabularny: VIP

Ja powtarzam pomysł- by Domee jak już wprowadzi tę nową postać- ich jakby przywódcę, to by miała pozwolenie na postać zbiorową-ową delegację i tyle. Zacznie się myślę, jak Domi stworzy ową postać iii no prowadzić będzie chyba po prostu ona nie?

Co do przedmiotu- żarówka mnie rozczula. Ale w sumie jeśli to i tak lipa to czy owy przedmiot musi istnieć? Tak materialnie xD?
Głos|Theme song
Mil­cze­nie to tek­st, który niez­wykle łat­wo jest błędnie zinterpretować

[Obrazek: ar_pod_copy_by_szczurzyslawa-d71spfj.png]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości