♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Ariusz
Konto zawieszone

Gatunek:Hybryda lwa (z czymś bardziej puchatym) Płeć:Samiec Wiek:8 miesięcy Liczba postów:693 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 20
Spostrzegawczość: 21
Doświadczenie: 00

#1
08-03-2014, 20:00
Prawa autorskie: Ragi et mo
Tytuł pozafabularny: VIP

*Ekhem* Drogie Panie (miłego dnia kobiet), i Drodzy Panowie (bo to idioci ale jak tu bez nich żyć), w tym jak najbardziej pospolitym dniu, bez żadnej okazji, spóźniona o dwa miesiące najmniej, chcę wam sprawić miłą niespodziankę (przynajmniej tym, którzy o tym przedsięwzięciu nie wiedzieli) i przekazać iż wszystkie osoby, które uczestniczyły w sylwestrowym balu półfabularnym zostały uhonorowane znalezieniem się na tym oto zlepku derpów!

[Obrazek: let_s_party_on_by_szczurzyslawa-d79e7sg.png]

Jeśli ktoś nie opisał dobrze swego stroju, bądź aż nazbyt przywiązał się do swej własnej wewnętrznej wizji, a zilustrowałam coś źle- przepraszam. Również jeśli me wyobrażenie ludzkiego wizerunku danej postaci gryzie się z waszym. Mam jednak nadzieję iż spodoba się wam taki o, bonusik, spóźniony, ale zawsze jednak!

A tu jest jeszcze szkic do wglądu: http://fc02.deviantart.net/fs71/f/2014/0...72bygh.png c:

Jeśli ktoś chce swojego chibisia osobno, dostać o do kieszeni, niech da znać!
Jedyne nie do rozdzielenia parki (how sweet) to: Mania & Deri, Rag & Ines, Mako & sałatka...Kifo & pluszak


Zapraszam serdecznie do dysputy, podzielenia się swymi wrażeniami z sylwestrowego Eventu! Co wam się podobało, co nie, co znudziło, co doprowadziło do serii ekstaz? Zastrzeżenia, pomysły i pochwały, zapraszam!
Głos|Theme song
Mil­cze­nie to tek­st, który niez­wykle łat­wo jest błędnie zinterpretować

[Obrazek: ar_pod_copy_by_szczurzyslawa-d71spfj.png]

Arne
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wisi Mojżeszowi 5 złotych Liczba postów:176 Dołączył:Wrz 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 62
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 10

#2
08-03-2014, 20:18
Prawa autorskie: Ja -w-

Ja się mogę tylko doczepić do faktu że Raphaeli skopiowałaś wygląd z innej mojej postaci (uparłaś się XD) a do tego inną postacią moją po prawej psujesz harmonię dzieła, foch "D.
Widzę ruchy języka Feliji i to jest creepy D: (tak musiało być w jakiejś kreskówce >->). I nie wiedziałam że Ariusz jest taki szekszowny a zarazem z odpychającą aurą "D.

Potrafię to zobaczyć na jakimś ciemnym-kolorowym-imprezowym tle.

...czy styl "derp" również polega na tym że wszyscy dostają losowe proporcje ciała w porównaniu do innych? XD' Samowolka xwx
[Obrazek: 5ulbvk.png]
Ariusz
Konto zawieszone

Gatunek:Hybryda lwa (z czymś bardziej puchatym) Płeć:Samiec Wiek:8 miesięcy Liczba postów:693 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 20
Spostrzegawczość: 21
Doświadczenie: 00

#3
08-03-2014, 20:26
Prawa autorskie: Ragi et mo
Tytuł pozafabularny: VIP

Tak, totalne zero zasad i każdy w innym stylu. Tak. I cóż. TAK JĄ OPISAŁAŚ ŻE. Że no. Twa wina sweety uvu
Głos|Theme song
Mil­cze­nie to tek­st, który niez­wykle łat­wo jest błędnie zinterpretować

[Obrazek: ar_pod_copy_by_szczurzyslawa-d71spfj.png]

Oresta
Konto zawieszone

Gatunek:lwica Płeć:Samica Wiek:18 miesięcy Liczba postów:125 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 63

#4
08-03-2014, 20:47
Prawa autorskie: av Chotara :D, podpis: FKpl (me)

Przegenialne xD

Kifo siedzący dosłownie pośrodku całego zamieszania i ze stoickim spokojem karmiący dinozaura - bezcenne. I to jeszcze z taką powagą oraz miną dżentelmena. Plus ten napis na szkicu: ,,spożywaj".
Strasznie podoba mi się też mina Felki i te promyki dookoła ciastka xd oraz zapłakana Inn. Szkoda mi się tylko zrobiło biednego Arka, który gdzieś tam sam, na końcu i nikt na niego nie zwraca uwagi.
Reasumując... proszę, bardzo proszę... o Kifo do kieszeni czy gdzieś, oczywiście razem z dinozaurem. Gdybyś dodała do tego jeszcze ten napis "spożywaj", byłabym Ci naprawdę dozgonnie wdzięczna xd
....
Derion
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:zdechł, miał wtedy ok. 7 lat Znamiona:Stada ZG na lewym barku Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:964 Dołączył:Paź 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 87
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 44

#5
08-03-2014, 20:48
Prawa autorskie: av - Rag, obrazek w podpisie - Szczurzysława, ref - ja
Tytuł pozafabularny: VIP

Cokolwiek napiszę nie uda mi się wyrazić tego, co czuję, serio i poważnie. Aaaaaaaa uhuhuhuhuhuh płaczę. Kurde, słowa są małe, a onomatopeje jeszcze mniejsze i sprawiają, że pisząc je czuję się jak niedorozwój. KOCHAM i mam nadzieję, że jakoś to wyraziłam na strimie, ale cóż, słowami miłości się nie wyrazi, nie ma bata. Nosz kurde wszystko piękne, postacie cotudużomówić, kompozycja-zbrodnia-doskonała (ej, nie wiem, o co chodzi, dynamicznemu skokowi Arnego odpowiada postawa Nkirumy, który "przewala" kompozycję na lewo, tak samo jak Mako i Rag i serio, jak na to patrzę z daleka to włosy z głowy rwę z zachwytu nad umiejętnością planowania obrazu). Cóż ja mogę napisać noooo... Każda, absolutnie każda postać jest potraktowana z osobna, włożyłaś w ich derpowe serduszka dusze i rozkładam się jak mysz pod moją podłogą, rozpuszczam się z zachwytu, umieram, niknę.

Szczypałka, ramionka Mani chlipen chlipen łapka Mani, niedogolona broda, spłowiała czerń, kocham, dajesz mi tę parkę, do podpisu będzie*. DZIĘKUJĘ.

*malutką tak na 1/3 szerokości podpisu plosiem
Akira
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo Płeć:Samiec Wiek:Podrostek. Liczba postów:207 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 50
Siła: 30
Zręczność: 35
Spostrzegawczość: 25
Doświadczenie: 14

#6
08-03-2014, 20:52
Tytuł pozafabularny: MISTRZ MELODYJ

Mój Akira wygląda jak mały książę! x333
A zabawne, bo na przeróbkę avka miałam w planach wystylizowanie go w ten sposób :DD

Cudo, napatrzeć się nie mogę xD
Felka pobiła wszystkich! :DD
A Inn ma taką śliczną sukienkę *.*
Ariusz
Konto zawieszone

Gatunek:Hybryda lwa (z czymś bardziej puchatym) Płeć:Samiec Wiek:8 miesięcy Liczba postów:693 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 20
Spostrzegawczość: 21
Doświadczenie: 00

#7
08-03-2014, 21:17
Prawa autorskie: Ragi et mo
Tytuł pozafabularny: VIP

Tak, Kifcio absolutnie wspaniały <D I cóż, nie da się ukryć iż ciastka jaśnieją nam w rękach, gdy znajdziemy jakieś podczas deficytu cukru~ I nie przejmuj się, Ari już tak ma xD
A oto Kifulek: http://sta.sh/01f9st1q5e27

Ciii, ciii Deri *tuli łepek i głaszcze delikatnie* Też cię kocham xD Tajemnica mej kompozycji? Zupełny brak zwrócenia uwagi na to co się robi :"D! Po prostu... jakoś ich skleiłam do kupy, it's all.
"Rozkładam się jak mysz pod moją podłogą" piękne ;w; Ale nie niknij D:
I proszować pięknie, i już już, masz kochana http://sta.sh/0yf4dxlgdez
_
Toż to jest małym księciem, a nie xD? Bo Fel jeeest po prostu epicka ot co :"3
A co do Inn to się strachałam, bo ja nie jestem absolutnie ekspertem od "designowania" kiecek TvT

Dziękować! qwq
Głos|Theme song
Mil­cze­nie to tek­st, który niez­wykle łat­wo jest błędnie zinterpretować

[Obrazek: ar_pod_copy_by_szczurzyslawa-d71spfj.png]

Derion
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:zdechł, miał wtedy ok. 7 lat Znamiona:Stada ZG na lewym barku Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:964 Dołączył:Paź 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 87
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 44

#8
08-03-2014, 21:23
Prawa autorskie: av - Rag, obrazek w podpisie - Szczurzysława, ref - ja
Tytuł pozafabularny: VIP

umarłam oni tacy piękni są razem, takie to subtelne, delikatne, harmonijne, doskonałe, cudowne, stop, bo zacznę sikać miodem

ja się potaram ogarnąć
Nahuel
Konto zawieszone

Gatunek:Lampart Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:163 Dołączył:Wrz 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 29

#9
08-03-2014, 21:28
Prawa autorskie: Malaika4 + Cynamonowa/Ragi

Mania ma śliczną suknię :3

trzeba było zostawić Nkirumie to hasło, było piękne xD
lovu lov <3
Kahawian
Dwugrzywy | Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:1,101 Dołączył:Kwi 2013

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 17

#10
08-03-2014, 21:33
Prawa autorskie: MadKakerlaken

Mojego zachwytu również nie da się opisać słowami... to jest po prostu przegenialne!

I jak można, to ja na samego Kazika też będę chętna. x'D
Oresta
Konto zawieszone

Gatunek:lwica Płeć:Samica Wiek:18 miesięcy Liczba postów:125 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 63

#11
08-03-2014, 21:40
Prawa autorskie: av Chotara :D, podpis: FKpl (me)

Dziękuję bardzo xd
....
Ariusz
Konto zawieszone

Gatunek:Hybryda lwa (z czymś bardziej puchatym) Płeć:Samiec Wiek:8 miesięcy Liczba postów:693 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 20
Spostrzegawczość: 21
Doświadczenie: 00

#12
08-03-2014, 21:42
Prawa autorskie: Ragi et mo
Tytuł pozafabularny: VIP

Boże, sikać miodem D:

Kaj, wiem ale jakoś tak nie komponowało mi się D: ... albo coś (w ogóle ostatnio mam chcicę na projektowanie mundurków srebrnego księżyca, czy tam jakichś wdzianek kapłanów. buh)

Buhuh, Kazio leci: http://sta.sh/01hxiii2f5kr
Głos|Theme song
Mil­cze­nie to tek­st, który niez­wykle łat­wo jest błędnie zinterpretować

[Obrazek: ar_pod_copy_by_szczurzyslawa-d71spfj.png]

Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#13
08-03-2014, 21:53
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Jak widać, uczłowieczona Felka wybiła mi haniebne kucyki z podpisu. Choćby ten fakt świadczy o tym, jak wielkim jest szczurkowe dzieło!

A tak konkretniej, to wiesz już, że straaasznie mi się to podoba. Dzięki! Felka wyszła przegenialnie - nic dodać, nic ująć. Dokładnie tak ją sobie wyobrażałam. No... Dobra, może o tym języku nie myślałam, ale zdecydowanie pasuje!
Ines... Moje biedactwo. WY WIDZICIE, ZA CO RAG JĄ TRZYMA?!

Książę Akira jest taki kochany. A Mania wygląda tak ślicznie, takie urocze niewiniątko...
Poza tym Inn, Eleri, mina Kaha - cudo. Zresztą, na co już ktoś zwrócił uwagę, każda postać ma w sobie 'to coś', jest oddana indywidualnie. Każda fryzura jest inna, sukienka, krawat... Niby to tylko derpy, a rzucają się w oczy takie szczegóły jak opadnięte ramiączko Inn czy bluzka Kifo. Postarałaś się i to widać, brawo!

Cytat:mundurków srebrnego księżyca

Chcę to zobaczyć. **
Inn
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Dorosła Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:892 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 59

#14
08-03-2014, 21:56
Prawa autorskie: ~Malaika4

Nie wierzę o,o Kompletnie nie spodziewałam się, arcydzieło. Wszyscy wyglądają epicko.
A Inn... Brak mi słów. Jest idealna, taka właśnie, jak ją sobie wyobrażałam! I ta przepiękna suknia o,o
Nie mogę się na to napatrzeć, to jest takie przecudowne D;
Mogę i ja poprosić o odosobnioną Inn? I jeśli jeszcze bym mogła to Inn z Fel? ^^
[Obrazek: innpodpismalaika_by_chotara-d92hlu4.png]
Ariusz
Konto zawieszone

Gatunek:Hybryda lwa (z czymś bardziej puchatym) Płeć:Samiec Wiek:8 miesięcy Liczba postów:693 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 20
Spostrzegawczość: 21
Doświadczenie: 00

#15
08-03-2014, 22:03
Prawa autorskie: Ragi et mo
Tytuł pozafabularny: VIP

Cytat:No... Dobra, może o tym języku nie myślałam
No one expected this one xDD Ale awh, dziękuję Ci Pięknie, cieszę się, że wiadć te interakcje, one są chyba najważniejsze ;w; Kiedyś sobie powiedziałam "nie ucz się najpierw rysować ludzi- w pierwszej kolejności naucz się rysowac postacie jako postacie". Chyba wyszło xD

Co do ubranek- muszę je pierw wymyślić xD
_

Znów powtórzę iż się cieszę, że wygląda tak jak... Inn >v> ;w; I naprawdę xD nie spodziewałam się za nic, że akurat ta kiecka będzie komplementowana. W temacie sukien to ja nie jestem uh i nie byłam. Heheh, może jednak będę w stanie zaprojektować garderobę do mego komiksu? Albo choć koncepcji

A tu Inn z Fel i bez niej: http://sta.sh/2qmt01903z4?edit=1 :)
Głos|Theme song
Mil­cze­nie to tek­st, który niez­wykle łat­wo jest błędnie zinterpretować

[Obrazek: ar_pod_copy_by_szczurzyslawa-d71spfj.png]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości