♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Anubis
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:8 lat i 3 miesiące (Wiek średni) Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:568 Dołączył:Paź 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 90
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 20

20-04-2016, 00:45
Prawa autorskie: Avatar by MadKakerlaken

Niestety z mojej strony tutaj za wiele się nie zmieni i jak mnie raczej nie było tak niewiele będzie. :<
Dlatego lepiej dla wszystkich z którymi jakkolwiek piszę byłoby przenieść wszelkie sesje na margines bo nie chcę dłużej Wam blokować postaci.
Otieno
Zbanowany

Gatunek:Lew berberyjski Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:336 Dołączył:Lis 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 66
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 95

22-04-2016, 20:54
Prawa autorskie: Dirke | Lioden/Kami

Nie ma mnie do hm... poniedziałku? Dużo pracy ;p
Sadie
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Młoda dorosła Liczba postów:291 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 64
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 40

24-04-2016, 14:50
Prawa autorskie: Lineart - Malaika4 - kolor - ja/witam (DeviantART) | The Fray

Pardon za długą nieobecność. Jeszcze trochę mnie nie będzie. Biochem trochę niszczy mi życie, więc no nie bardzo jestem w stanie wygospodarować czas. Mam nadzieję, że wybaczycie mi chwilowy zastój ^^

~Ate/Sadie~
Be still and know that I'm with you 
Be still and know I am.
[Obrazek: 34ngl5v.png]
Laja
Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:333 Dołączył:Sie 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 75

25-04-2016, 20:44
Prawa autorskie: Malaika4

Nirai (Nirai, Frigg, Chi, Duha) nie będzie najwcześniej do następnego tygodnia.
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

29-04-2016, 14:10
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Przekazuję od Mako, że dzisiaj wyjeżdża na tydzień i myślał, że jeszcze zdąży odpisać przed wyjazdem, ale jednak mu się to nie uda.
A ja postaram się jutro nadrobić odpisy, dzisiaj mnie nie ma cały dzień (tzn. mogę być online, ale to z telefonu).
Sheloth
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:186 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 39

29-04-2016, 19:39
Prawa autorskie: (c) nukotek
Tytuł pozafabularny: VIP

Nie ma mnie od niedzieli wieczorem do wtorku jakoś w ciągu dnia. Napiszę przed wyjazdem posta Arvo i, jeśli Fel napisze przed moim zniknięciem, Shelothem też.
Omara
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Dorosła Liczba postów:844 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 74
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 36

29-04-2016, 22:15
Prawa autorskie: Dukacia, obróbka: Fileera (Vei) :*

Nie będzie mnie i Beliala przez kilka dni. Przeprowadzamy się do nowego mieszkania, co za tym idzie bardzo możliwe, że nie będziemy mieli neta.
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

02-05-2016, 09:43
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

NO mamy sporo roboty, a po przeprowadzce może być gorzej z internetem. Jednak gdyby była potrzeba jakaś, to śmiało pisać na FB lub PW bo praktycznie dziennie zaglądam. Oczywiście w każdej wolnej chwili postaram się wam odpisywać.
Ate
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Osiem susz i trzy miesiące Liczba postów:278 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 71
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 51

10-05-2016, 16:55
Prawa autorskie: KujonekZombiiVitri || ftourini-d48ubt0 || Numizmat || allonkira || Dirke (KIJKU
Tytuł pozafabularny: Mistrz Gry / Skryba

Pragnę ogłosić, iż w dniach... 20-28 nie będzie mnie. W ogóle, ani na momencik.
Powodem jest wyjazd na harcerski obóz szkoleniowy pod Kielce. Tydzień w lecie z naturą :v Jak mnie nie zeżrą kleszcze i komary to wrócę.

~Ate/Sadie/Vanthi/Seath~
A t e

[Obrazek: 332bdkz.jpg]
Ava
Wtajemniczony
*

Gatunek:Hiena cętkowana Płeć:Samica Wiek:Młoda Dorosła Znamiona:3/4 Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:230 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 66
Zręczność: 56
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 43

15-05-2016, 00:16
Prawa autorskie: Ghalib

Zgłaszam możliwą nieobecność w dniach 15-21. Powodem będzie brak internetu. Mam nadzieję że jednak zdołam dawać odpisy.
Bo ja jestem bogiem
Uświadom to sobie
Słyszysz słowa, od których włos jeży się na głowie
O, rany, rany
Jestem niepokonany

Solovar
Konto zawieszone

Gatunek:Goryl Płeć:Samiec Wiek:23 lata Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:87 Dołączył:Gru 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 90
Zręczność: 59
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 10

16-05-2016, 20:13
Prawa autorskie: Nataka

Zephyr prosił abym napisał, że z pewnych przyczyn nie będzie go na czas nieokreślony.
Otieno
Zbanowany

Gatunek:Lew berberyjski Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:336 Dołączył:Lis 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 66
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 95

16-05-2016, 22:00
Prawa autorskie: Dirke | Lioden/Kami

Od kilku dni mam sporo na głowie, mogę być lub też nie + na 100% nie będzie mnie od 25.05 do 04.06, wyjazd na 50 rocznicę babci, a że nie ma ona internetu... ah ciężki żywot będzie ;p
Xenia
Samotnik
*

Gatunek:Lew Afrykański Płeć:Samica Wiek:Młoda dorosła Towarzysz:Pliszka siwa Liczba postów:226 Dołączył:Gru 2015

STATYSTYKI Życie: 95
Siła: 60
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 82
Doświadczenie: 10

20-05-2016, 21:41
Prawa autorskie: Avatar - ja, obrazek w podpisie - Vasanti Vei
Tytuł pozafabularny: Mistrz Pióra

Nie będzie mnie prawdopodobnie do 25 maja, albo dłużej.
Przy okazji przepraszam za wcześniejszą nieobecność i przede wszystkim za nie zgłoszenie jej.

Iris, Xenia, Urbi, Azim
[Obrazek: SLSoZK4.png] 


Ma malunek na prawej łopatce przedstawiający jak na razie tylko dwie żyrafy, młoda i dorosła, stojące naprzeciwko siebie.
Nathaniel
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:6 lat Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:155 Dołączył:Paź 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 79
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 63
Doświadczenie: 15

24-05-2016, 00:21
Prawa autorskie: kira-immoral

Jak zapewne dostrzegliście, ostatnio troszku zamulam :v No bo egzaminy do liceum tuż tuż i niestety przygotowywanie się na nie pochłania cały mój wolny czas (+ szkoła, także jest supi ^^ <nie>). Tak więc na forum będę zaglądać rzadziej (od dziś do 2 czerwca), ale jeśli tylko znajdzie się możliwość, by dać jakiś odpis, to postaram się to zrobić.
Nath/Hashi/Kaaivy
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

25-05-2016, 02:21
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Jak zapewne zdążyliście zauważyć, rzucam odpisy hurtem raz na jakiś czas. Trochę trudno mi inaczej, no sesja, taki czas.
Jutro moooże jeszcze gdzieś odpiszę w ciągu dnia, ale na pewno nie wieczorem. Potem znów znikam na tydzień i pewnie rzucę coś w środę 1 czerwca.
Ale czytam wszystko na bieżąco i pamiętam o każdym wątku, więc się nie przejmujcie, w wakacje będę aktywna jak wcześniej. ;)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 16 gości