♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Damur
Konto zawieszone

Gatunek:Biały Tygrys Płeć:Samiec Wiek:Dwa lata Liczba postów:34 Dołączył:Maj 2014

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 15

#16
16-05-2014, 19:29
Prawa autorskie: http://miss-misery1313.deviantart.com/ - avatar

A dla mnie niech pozostanie takie jak jest! Mi się to bardzo podoba, a węższe zdecydowanie nie. Już większe lepiej.
Odpowiedz
Nit
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:3 lata Znamiona:Znamiona Zezwolenia:Zezwolenia Liczba postów:80 Dołączył:Lut 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 62
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 76
Doświadczenie: doś

#17
18-05-2014, 18:23
Prawa autorskie: FuzzyMaro
Tytuł pozafabularny: Pomoc Techniczna

Hmm... zawsze pozostaje możliwość dostosowania ustawień przez użytkownika.

Przykładowe rozwiązania:
a) Dodatki do przeglądarek w stylu userscript.
b) Stworzenie przez was skryptu JS, który pozwoliłby na zmianę ustawień szerokości (i zapisywałby ustawienia w cookies, wadą w tym przypadku byłoby mignięcie szerokości przy ładowaniu).
c) Skrypt php wgrany na oddzielny serwer generujący plik css w zależności od ustawień. Sam coś takiego stworzyłem: https://sourceforge.net/projects/jdevo/ (to jest dla for PunBB, ale na PhpBB też się sprawdzi, wystarczy wyedytować css). ;)
Przykład działania: http://pridelands.eu/fleks/
[Obrazek: VV0eg81b.jpg]
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#18
18-05-2014, 23:25
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Hm, to nie brzmi źle, ale czy przez to nie byłoby zbędnego zamieszania? Nie mamy 1000 użytkowników, żebyśmy nie mogli się dogadać... Wcześniej forum bywało raz szerokie, raz wąskie i nikt nie narzekał.
Odpowiedz
Nit
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:3 lata Znamiona:Znamiona Zezwolenia:Zezwolenia Liczba postów:80 Dołączył:Lut 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 62
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 76
Doświadczenie: doś

#19
19-05-2014, 12:10
Prawa autorskie: FuzzyMaro
Tytuł pozafabularny: Pomoc Techniczna

Taki skrypcik pozwoliłby na znacznie więcej. Wprowadzenie prostszego stylu dla urządzeń mobilnych, zmianę stylu zależnie od pory dnia itd. ;)
Na SLZ, gdzie użytkowników też tysiąca nie mamy, a dodatek ten jest naprawdę przydatny. Ci o słabszych komputerach (głównie stare lapki) wyłączają sobie tło obrazkowe, inni chcą mieć pływający pasek menu itd. jak to wprowadziłem i próbowałem usunąć jeden z tych ficzerów to się użytkownicy buntowali. XD
[Obrazek: VV0eg81b.jpg]
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#20
20-05-2014, 21:37
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Cytat:stylu dla urządzeń mobilnych

Heh, też mi to przemknęło przez myśl.

Ale Nit, Ty nie roztaczaj tu takich pięknych wizji, bo z tego co mi wiadomo, to u nas brak takich zdolnych dobrych dusz, które by się podjęły ich realizacji...
Odpowiedz
Chikja
Poszukujący
*

Gatunek:Hydra vulgaris Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Szaman Liczba postów:766 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 63
Zręczność: 83
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 10

#21
21-05-2014, 00:08
Prawa autorskie: Vegava/ Koseki-L/Lioden
Tytuł pozafabularny: VIP

Szersze leniuszki, Forum to nie tło tylko box treści xD
A co do sprawy grafiki... no ludzie weźcie wreszcie odswierzcie to forum... ono tak wygląda od czasu założenia go na aaf ...grafiki za małe? Trza zrobić nowy zestaw... bosz ludzie no >3<
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#22
21-05-2014, 00:10
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Logo główne właśnie się robi. :P (tzn. nie ja robię, nie martwcie się; ktoś bardziej utalentowany się tym zajął)
Odpowiedz
Nit
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:3 lata Znamiona:Znamiona Zezwolenia:Zezwolenia Liczba postów:80 Dołączył:Lut 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 62
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 76
Doświadczenie: doś

#23
21-05-2014, 16:26
Prawa autorskie: FuzzyMaro
Tytuł pozafabularny: Pomoc Techniczna

Tym razem może niech to nie będzie gif. ;)

PS. Styl (tag <style>) powinien być w sekcji head, nie body. Nie macie może możliwości, by go tam przenieść?
[Obrazek: VV0eg81b.jpg]
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#24
21-05-2014, 18:04
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Hm, a czemu nie? Wydaje mi się, że gify są ciekawsze.

Myślę, że mamy. Jutro na to spojrzę.

[ Dodano: 2014-05-21, 17:21 ]
Btw - szerokość forum (przynajmniej póki co) zostaje taka jak była, wąska. Jeszcze wczoraj ta opcja wygrywała niewielką większością. Tak, widzę, że teraz jest pół na pół, ale zostanie wąskie choćby dlatego, że 1) wcześniej tak było i nikt nie narzekał; 2) właśnie zostało wrzucone nowe ragnarowe logo, zrobione pod węższą szerokość.
Odpowiedz
Nit
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:3 lata Znamiona:Znamiona Zezwolenia:Zezwolenia Liczba postów:80 Dołączył:Lut 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 62
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 76
Doświadczenie: doś

#25
21-05-2014, 18:24
Prawa autorskie: FuzzyMaro
Tytuł pozafabularny: Pomoc Techniczna

Bo gify ograniczają ilość kolorów, a płynne przejścia między obrazkami można osiągnąć w inny sposób, z użyciem JS a może nawet czystego CSS. ;)
[Obrazek: VV0eg81b.jpg]
Odpowiedz
Miyuki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni. Znamiona:Dawnej Lwiej Ziemi na szyi, pod lewym uchem. Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 10

#26
21-05-2014, 21:39
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

Wersja dla urządzeń mobilnych byłaby świetna. Wiem, że najpierw potrzeba osoby, która by to zrobiła (a ja do takich nie należę), ale skoro już zaczęłam, to napiszę. Ostatnio sporo korzystam z komórki i z niej wchodzę na KL, i korzystanie z forum na tym jest mało wygodne. Nie dlatego, że korzystanie z komórki generalnie jest średnio wygodne, bo rzeczywiście, jest o wiele mniej wygodne, niż na komputerze, ale... Wchodzę na różne strony i bywają lepiej przystosowane do komórek. Inna sprawa dot. mojej niechęci pisania postów z tego urządzenia, ale to tylko moje widzimisię, ogólnie nawet do czytania jest kiepsko. Przeszkadzają niepotrzebne obrazki, tło, takie różne pierdółki itd. Piękna ozdoba na komputerze, wszyscy uwielbiamy zadbane graficznie fora, ale na telefonie to niepotrzebna pierdoła. I, co tu dużo mówić, gdy ktoś korzysta z mobilnego internetu (a zdarza się, choć preferuję wi-fi) strasznie zżera pakiet nawet króciutka wizyta.

Jeśli znalazłaby się chętna osoba do podjęcia się takowego zadania, proponowałabym rozpatrzenie tej kwestii. Użytkownicy telefonów to mniejszość, większość korzysta z komputerów, ale gdy już się czasem zdarza, to niech będzie to wygodne. :)

To taka luźna propozycja, wiem, że najpierw trzeba mieć kogoś, który by się tym zajął.
[center][Obrazek: miyukiobrazek1.png]
[Obrazek: miyukipodpistekst2.png]
[Obrazek: miyukiobrazek2.png]
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#27
21-05-2014, 22:04
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Cyń, ja wiem, jak to jest z forum na komórce i zgadzam się z Tobą w zupełności, tylko... Właśnie, brakuje nam ogarniętej technicznie osoby, która by była chętne do podjęcia się tego.

Spróbuję kogoś podpytać.
Odpowiedz
Chikja
Poszukujący
*

Gatunek:Hydra vulgaris Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Szaman Liczba postów:766 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 63
Zręczność: 83
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 10

#28
21-05-2014, 22:28
Prawa autorskie: Vegava/ Koseki-L/Lioden
Tytuł pozafabularny: VIP

Ty Fel zoba jeszcze czy ktoś ni głosował z dwóch kont >D
I jakoś ni widzę tego nowego loga :C

Ev czyli KL się ni rozwija.. ani od strony treści, ani od strony wyglądu :/ chcecie stawiać forum na płatnym serwerze z taka ilością graczy?
Odpowiedz
Nit
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:3 lata Znamiona:Znamiona Zezwolenia:Zezwolenia Liczba postów:80 Dołączył:Lut 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 62
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 76
Doświadczenie: doś

#29
21-05-2014, 23:06
Prawa autorskie: FuzzyMaro
Tytuł pozafabularny: Pomoc Techniczna

Mógłbym się podjąć zrobienia... uproszczeń na potrzeby stylu mobilnego. ;)
Nie byłby to pełnoprawny mobilny styl, ale na pewno ułatwiłby życie użytkownikom korzystającym z telefonu.
I poprawić działanie chatu pod Operą Mini. ;)
[Obrazek: VV0eg81b.jpg]
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#30
22-05-2014, 00:57
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

No bo Rag wrzuciła, a potem wyrzuciła i teraz robi drugą wersję.
A póki aaf nie zamula (bo widzę, że na razie odżył), to wydaje mi się, że możemy tu sobie tkwić. Nie mamy bazy danych, no ale już trudno.

Nit, złoty człowieku... Jeśli masz czas i ochotę, to byłabym naprawdę wdzięczna. :)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości