♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Satau
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Młoda Dorosła Liczba postów:589 Dołączył:Wrz 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 29

#16
12-07-2017, 17:04
Prawa autorskie: DeadFishEye-0 (Bjorn)

UWAGA INFO ! :3 JEŚLI JEST KTOŚ CHĘTNY NA GRĘ W LOLA DZIŚ O 22 TO WRAZ Z TIBEM SERDECZNIE ZAPRASZAMY ! Dziękuję za uwagę <3
Odpowiedz
Ema
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo Płeć:Samica Wiek:Młody Dorosły Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:342 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 19

#17
12-07-2017, 17:33
Prawa autorskie: Danni-Minoptra (line-art) | Emkay-MLP (emblemat) | Bjorn (sygna)

Oke pyśki jakby kto chciał pograć z noobkiem jak ja to nick brzmi Rin Kageime (buond jest specjalnie :V)
[Obrazek: ema_by_deadfisheye_0-davhhm5.png]
Głosik
Nikt nie wie jak się nazywam... Czasem nawet ja zapominam...
Mówcie mi Giza.
Odpowiedz
Farengar
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Noworodek Tytuł fabularny:Książę Liczba postów:30 Dołączył:Cze 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 10
Zręczność: 10
Spostrzegawczość: 10

#18
12-07-2017, 18:02
Prawa autorskie: alleriawolf (lineart)

Sat, a co gracie? Flexy? Normale? Czy moze jakies customy:v
Odpowiedz
Satau
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Młoda Dorosła Liczba postów:589 Dołączył:Wrz 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 29

#19
12-07-2017, 18:10
Prawa autorskie: DeadFishEye-0 (Bjorn)

Póki co nie gram rankedów, bo szukam osób którym można zaufać xD Ćwiczymy się na normalach ;o
Odpowiedz
Zephyr
Samotnik
*

Gatunek:Gepard grzywiasty Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:642 Dołączył:Cze 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 66
Zręczność: 90
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 46

#20
12-07-2017, 18:15
Prawa autorskie: av: Kahawian, podpis: DemiReality (lineart)
Tytuł pozafabularny: Junior Admin / Mistrz Gry / Meteorolog / Mistrz Kalamburów

Ja też mogę. Mainuję supporta, ale czegoś innego też mogę spróbować, byle nie dżungla :v
Nick: d Whisper b
Odpowiedz
Farengar
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Noworodek Tytuł fabularny:Książę Liczba postów:30 Dołączył:Cze 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 10
Zręczność: 10
Spostrzegawczość: 10

#21
12-07-2017, 18:19
Prawa autorskie: alleriawolf (lineart)

To juz flexy lepiej grac, nie sa zobowiazujace jak normalne rankedy, a da sie w piatkw grac. Jak jest więcej osob to trzeba robic customy xD
Odpowiedz
Satau
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Młoda Dorosła Liczba postów:589 Dołączył:Wrz 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 29

#22
12-07-2017, 18:20
Prawa autorskie: DeadFishEye-0 (Bjorn)

Ja mogę zawsze i wszędzie ^^
Odpowiedz
Nyarai
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:2 lata i 2 miesiące Liczba postów:27 Dołączył:Cze 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 70
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 5

#23
12-07-2017, 22:14
Prawa autorskie: Moje | Tło - Disney

O widzę, że jako uzależniona mogę coś tu do tego tematu dorzucić od siebie.
Gram głównie tymi kochasiami: Jhin, Viktor. Lubię grać: Lulu, Veigar, Xayah, Rakan, Thresh, Ahri, Zed, Yasuo i jeszcze trochę innych. Czuję, że nie potrafię grać w lesie, chociaż czasem coś wyskrobię Shyvaną albo Kindred. Nienawidzę Fizza i chcę, aby płonął.
Ogółem to Silver2, ale mierzę w tym sezonie na Golda. Kocham grę, jej mechaniki, nowe eventy, ale głównie do niej wróciłam przez fabułę. Racja, Rito czasem potrafi coś zepsuć, ale rzadko mnie zawodziło na fabule. Jest tu ktoś co się interesuje fandomem, historiami, shippami i tym wszystkim?
[Obrazek: tumblr_osm0457tYL1vzv85do1_400.png]
Naszyjnik:

 Na splecionym sznurku zawieszone są trzy ptasie pióra (dwa czerwono-carne oraz jedno błękitno-czarne) oraz cztery płaskie szare kamienie. Dwa kamienie po każdej stronie, a w środku pióra.
~ o ~
Jest to spora, silna młoda lwica. Jej piaskowe futro przechodzi w bardziej rdzawe odcienie tuż przy grzbiecie, na uszach, stopach oraz końcówce biczowatego ogona. Jej futro jest gładkie w dotyku, lecz jest bardzo gęste. Pod futrem zarysowywują się prężne mięśnie. Wyraz twarzy ma zazwyczaj poważny albo skupiony, natomiast jej ciało jest zazwyczaj albo ostrożnie schylone albo dumnie rozprostowane. Posiada fiołkowe, uważne oczy.



Odpowiedz
Ema
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo Płeć:Samica Wiek:Młody Dorosły Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:342 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 19

#24
12-07-2017, 22:17
Prawa autorskie: Danni-Minoptra (line-art) | Emkay-MLP (emblemat) | Bjorn (sygna)

*wyskakuje spod stołu na słowa historia, fandom, shipping*

KTOŚ MNIE TU WOŁAŁ?!
[Obrazek: ema_by_deadfisheye_0-davhhm5.png]
Głosik
Nikt nie wie jak się nazywam... Czasem nawet ja zapominam...
Mówcie mi Giza.
Odpowiedz
Nyarai
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:2 lata i 2 miesiące Liczba postów:27 Dołączył:Cze 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 70
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 5

#25
13-07-2017, 14:49
Prawa autorskie: Moje | Tło - Disney

TAK. Póki co jestem w szoku, bo ostatnio moje marzenie się spełniło, a Rito potrafi rozkroić mi serce.
Omega Squad Veigar:
[Obrazek: tumblr_osy1muS3RD1qgrdiqo1_1280.jpg]
[Obrazek: tumblr_osx5o1xswz1vv2787o8_1280.png]
USZY VEIGARA CONFIRMED. HEART ATTACK ALERT.
To jedno. Ema, jesteś na bieżąco za wszystkimi eventami, czy jakieś cię ominęły?
[Obrazek: tumblr_osm0457tYL1vzv85do1_400.png]
Naszyjnik:

 Na splecionym sznurku zawieszone są trzy ptasie pióra (dwa czerwono-carne oraz jedno błękitno-czarne) oraz cztery płaskie szare kamienie. Dwa kamienie po każdej stronie, a w środku pióra.
~ o ~
Jest to spora, silna młoda lwica. Jej piaskowe futro przechodzi w bardziej rdzawe odcienie tuż przy grzbiecie, na uszach, stopach oraz końcówce biczowatego ogona. Jej futro jest gładkie w dotyku, lecz jest bardzo gęste. Pod futrem zarysowywują się prężne mięśnie. Wyraz twarzy ma zazwyczaj poważny albo skupiony, natomiast jej ciało jest zazwyczaj albo ostrożnie schylone albo dumnie rozprostowane. Posiada fiołkowe, uważne oczy.



Odpowiedz
Ema
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo Płeć:Samica Wiek:Młody Dorosły Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:342 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 19

#26
13-07-2017, 15:03
Prawa autorskie: Danni-Minoptra (line-art) | Emkay-MLP (emblemat) | Bjorn (sygna)

Wof fajny Veigar aaaaaczkolwiek... SORKA ALE OMEGA SQUAD TEEMO JEST LEPSZY </3

Jestem mniej wiecej na bierząco ominął mnie ten event z Riven i Yasuo (aczkolwiek yo raczej fabuła poboczna/alternatywna a nie główna na której się skupiam). Poza tym jak pojawili się moi kochani Love Birds (Xayah i Rakan <3 <3) to trochę przestałam iść na przód i zaczęłam się nimi zachwycać.
[Obrazek: ema_by_deadfisheye_0-davhhm5.png]
Głosik
Nikt nie wie jak się nazywam... Czasem nawet ja zapominam...
Mówcie mi Giza.
Odpowiedz
Angelo
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera Leo Płeć:Samiec Wiek:4 lata / Młody Dorosły Liczba postów:114 Dołączył:Lip 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 55
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 75
Doświadczenie: 10

#27
13-07-2017, 15:26
Prawa autorskie: Avatar: Hashimea; sygnatura: Nastialioness565- ja, Disney- pozy; Głos: Mateusz Weber (League of Legends, postać- Kayn)

Nyarai, uwielbiam Cię za Viktora <3 masz jakieś sprawdzone masterki i runy na niego? Chciałam poeksperymentować, ostatnio posysam na midzie ;-;
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-07-2017, 15:27 przez Angelo.)
Odpowiedz
Nyarai
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:2 lata i 2 miesiące Liczba postów:27 Dołączył:Cze 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 70
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 5

#28
13-07-2017, 16:01
Prawa autorskie: Moje | Tło - Disney

No pewnie, że Teemo lepszy, on ma przecie vietnam flashbacks! On był o niebo lepszy, przerażający i zabójczy! Ale Veigar ma tu swoje uszy confirmed przez co teraz płaczę po nocach ze szczęścia.
Jak będę miała możliwość to podrzucę tutaj swoje masterki i runy, ale to za chwilę jak skończę grę :'DD
Z kolei ja płaczę po evencie w Bilgewater. BO SIĘ GRAVES Z TWISTED FATE'EM ZESZLI AAA SHIPPUJĘ MOCNO. A skoro o shippach mowa oto krótka moja lista: KalistaxThresh, LuluxVeigar, GravesxTF, YasuoxJanna, DravenxSivir, NidaleexRengar, Rek'saixKha'zix, ShyvanaxJarvan, LeonaxPantheon i mimo wszystko, że po reworku WW ma już inną historię to ja dalej shippuję SorakaxWarwick. Amen.
A z kolei jak ktoś słuchał już tekstów nowego Urgota, to widać, że on crashuje Camille :V kwik.
Z kolei Camille to jest moja najbardziej znienawidzona postać. Ogromnie nie podoba mi się pomysł z laską z Piltover z nożyconogami, bitch please. To wygląda dla mnie tak idiotycznie. I jej charakter jest usilnie zrobiony na zimną sukę, ughh. Nie dość, że jest wkurzająca w grze, to jeszcze denerwuje mnie jej osobowość. Sorry jak ktoś z tu obecnych ją lubi, ale taka jest moja opinia.
A jako, że moim ulubionym cyborgiem jest Viktor...
[Obrazek: tumblr_oh0ib0ffyG1ujawqzo1_1280.png]
[Obrazek: tumblr_osm0457tYL1vzv85do1_400.png]
Naszyjnik:

 Na splecionym sznurku zawieszone są trzy ptasie pióra (dwa czerwono-carne oraz jedno błękitno-czarne) oraz cztery płaskie szare kamienie. Dwa kamienie po każdej stronie, a w środku pióra.
~ o ~
Jest to spora, silna młoda lwica. Jej piaskowe futro przechodzi w bardziej rdzawe odcienie tuż przy grzbiecie, na uszach, stopach oraz końcówce biczowatego ogona. Jej futro jest gładkie w dotyku, lecz jest bardzo gęste. Pod futrem zarysowywują się prężne mięśnie. Wyraz twarzy ma zazwyczaj poważny albo skupiony, natomiast jej ciało jest zazwyczaj albo ostrożnie schylone albo dumnie rozprostowane. Posiada fiołkowe, uważne oczy.



Odpowiedz
Kuro
Samotnik
*

Gatunek:Dicrurus paradiseus Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Liczba postów:100 Dołączył:Paź 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 50
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 10

#29
13-07-2017, 20:21
Prawa autorskie: Gyda/Moni 158

O MATKO TAK EVENT Z BILGEWATER <3 KOCHAM TOBIASA MOCNO <3 SHIPPUJE MOCNO GRAVESA I TF <3

A co do Kalmiki to ja tak... jakby... no... Shippuje ją z Victorkiem właśnie..

*chowa się za kanapą i macha białą flagą*
Odpowiedz
Nyarai
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:2 lata i 2 miesiące Liczba postów:27 Dołączył:Cze 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 70
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 5

#30
15-07-2017, 12:59
Prawa autorskie: Moje | Tło - Disney

*dusi się na śmierć* xVx
Nie no, staram się nikomu nie topić statków (sinking shipps), bo to po prostu złe i niegrzeczne, więc cieszę się Kuro, że potrafisz się cieszyć z czegoś z czego ja nie potrafię xD.
Właśnie czytałam Q&A odnośnie Kayna i...
[Obrazek: tumblr_ot4p37rd7P1vzv85do1_500.png]
Proszę tylko nieeeeeeee. Chciałam jedynie dad!Zeda ;___;
Tbh już Kayna bym bardziej shippowała z Rhaastem, niż z Zedem goddamnit.
[Obrazek: tumblr_osm0457tYL1vzv85do1_400.png]
Naszyjnik:

 Na splecionym sznurku zawieszone są trzy ptasie pióra (dwa czerwono-carne oraz jedno błękitno-czarne) oraz cztery płaskie szare kamienie. Dwa kamienie po każdej stronie, a w środku pióra.
~ o ~
Jest to spora, silna młoda lwica. Jej piaskowe futro przechodzi w bardziej rdzawe odcienie tuż przy grzbiecie, na uszach, stopach oraz końcówce biczowatego ogona. Jej futro jest gładkie w dotyku, lecz jest bardzo gęste. Pod futrem zarysowywują się prężne mięśnie. Wyraz twarzy ma zazwyczaj poważny albo skupiony, natomiast jej ciało jest zazwyczaj albo ostrożnie schylone albo dumnie rozprostowane. Posiada fiołkowe, uważne oczy.



Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości