♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Kalani
Dobrotliwa | Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:722 Dołączył:Lis 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 82
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 17

#1
28-05-2015, 00:27
Prawa autorskie: MadKakerlaken
Tytuł pozafabularny: VIP

No cóż, Damaja to dość ruchliwy chłopak i nie raz czy dwa udał się na jakąś małą, nielegalną wycieczkę. Może podczas jednej z nich udało mu się poznać kogoś, kto go będzie traktować tak, jak powinna to robić matka?

Innymi słowy - szukam mentora/mentorki dla Damaji. Stado (lub jego brak) są dla mnie obojętne, bo nie zamierzam opuszczać nim Zachodnich Ziem. Oczywiście, jeśli będzie to poparte fabularnie, to nie wykluczam takiej opcji w przyszłości. Szukam osoby aktywnej i ogarniętej, if you know what I mean.

Zgłoszenia najlepiej dawać tutaj, żebym z obu kont mogła je widzieć. :) Dzięki!
Vult
Duch
*

Gatunek:Sęp uszaty Płeć:Samica Wiek:6 lat Liczba postów:849 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#2
28-05-2015, 01:09
Prawa autorskie: Dirke, Kami, Rag.

Jeśli nie przeszkadza ci inne zwierzę niż lew to może Kahawa? Fakt jest surowa z dość specyficznym podejściem ale troskliwa też, do tego swoje lata ma i wątpię by się doczekała własnego potomstwa, nie wspominając o partnerze. :P
Ma swoją lecznicę przy wulkanie ale nie zmienia to faktu, że wciąż jest wędrowną znachorką. Także nie byłoby problemu by się przemieszczała jeśli młody nie będzie mógł.
Alayike
Zbanowany

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:3 lata Liczba postów:208 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie:
Siła: 63
Zręczność: 77
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 30

#3
28-05-2015, 11:46
Prawa autorskie: Malaika4 / Leonoy

Może Otieno? Wiem, nie byłam dłuższy czas na forum, ale teraz powróciłam i nie zamierzam nigdzie odchodzić :P Otieno w sumie planuje założyć rodzinę, może więc przyjąć pod swe łapy podrostka :D
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

#4
28-05-2015, 21:43
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Ja mogę zaproponować swoją Miyuki.
Kalani
Dobrotliwa | Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:722 Dołączył:Lis 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 82
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 17

#5
29-05-2015, 12:32
Prawa autorskie: MadKakerlaken
Tytuł pozafabularny: VIP

Dzięki wam wszystkim za zgłoszenia!
Jak na razie najbardziej mi się podoba propozycja Kahawy - potrzebny mi jest właśnie ktoś charakterny, ale jednocześnie troskliwy. Ktoś, kto będzie go umiał utrzymać w ryzach, bo na razie ma z tym problem.
To gdzie się spotkamy? Widzę, że Kahawa jest przy Burgess Shale, ale to straaasznie daleko (wg mapy) od Zachodnich Ziem i raczej by tam nie doszedł w ramach małego spacerku. Wątek na marginesie czy może pójdziemy gdzieś bliżej? Oaza chyba byłaby najwygodniejsza.
Vult
Duch
*

Gatunek:Sęp uszaty Płeć:Samica Wiek:6 lat Liczba postów:849 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#6
29-05-2015, 22:03
Prawa autorskie: Dirke, Kami, Rag.

Przyjdę w jakieś miejsce Kahawą, pod pretekstem zbierania materiałów do lecznicy. Ozdóbki i te inne sprawy :D
Zajdę nią na oazę w ZZ


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości