♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#1
12-10-2015, 11:42
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Tak, proponuje w grudniu event, ja wiem że większość tego typu rzeczy to niewypały(bo trudno wmieszać się w fabułę i kogoś nie urazić |D) .. ale może fajnie byłoby zaplanować coś na ten miesiąc, lub styczeń? Dla aktywnych? Coś takiego mniej inwazyjnego?
Juz mówię co bym zaproponowała.

W tym miesiącu zamiast jednej postaci w tygodniu, bonusowe opale dostawało by 5 osób, zwiększyć nieco bonus tak x2?

Bonusowe PD, skąd one mógłby się brać? Podobnie jak opale 5 postaci w tygodniu dostawałoby PDki, Można to ująć na fabule, MG może wmieszać otrzymanie Punktów w np znalezienie jakiegoś niecodziennego jedzenia (Jajek, żółwia, świeżej porzuconej zdobyczy), oczywiście ilość nie byłaby oszałamiająca, ale zawsze to miły dodatek.

W pogodzie też można skrobnąć na ten miesiąc coś niezwykłego..
Dodać jakiś dodatkowy komunika o nietypowych chmurach, a w nocy o spadających gwiazdach, zorzy.
Jeśli w danym miesiącu ktoś będzie na polowaniu, można dodać bonus w postaci białych zwierzątek +dodatkowe PD z racji upolowania takiego rarytasu np 30% więcej PD i jakieś białe skóry, pióra etc. które można wymienić na opale u Rafikiego.
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#2
12-10-2015, 15:59
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Wszystko spoko, ale mam wątpliwości co do przyznawania pd za nic, bo tak się wylosowało. Cała reszta mi się podoba. :)
Sargon
Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:2 lata 9 miesięcy Liczba postów:81 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 7
Zręczność: 37
Spostrzegawczość: 10
Doświadczenie: 25

#3
12-10-2015, 16:31
Prawa autorskie: Av. Grima tł. Ja

Ja bym proponował nowe konkursy o tytuły xD
W specjalnym pozafabularnym temacie, w którym święta razem spędziłyby wszystkie zwierzęta! Przez niektóre niesnaski mogłyby wyjść elementy komediowe, zwłaszcza że nikt nie mógłby uciec się do przemocy (magia świąt itp :D )
Co wy na to?
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#4
12-10-2015, 16:48
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Nooo nie jest to głupi pomysł. Tylko weź pod uwagę, że my zawsze robimy event półfabularny w sylwestra (bal sylwestrowy naszych postaci jako ludzi - w różnych konwencjach, np. bal przebierańców, bal a'la szlachecki). Nie chciałabym, żeby to się jakoś gryzło, dwa podobne eventy w podobnym czasie to raczej nie wyjdą.

PS Przywróćmy randkę w ciemno! O tą: https://pbf.krollew.pl/showthread.php?ti...ka++ciemno
Kiu
Konto zawieszone

Gatunek:krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:5,3 lat (dorosła) Liczba postów:752 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 51
Doświadczenie: 30

#5
12-10-2015, 16:55
Prawa autorskie: lineart BlackNemera- podpis'/ awek -Trollberserker
Tytuł pozafabularny: VIP

event jako ludzie... ble xp wiem na czym mnie nie będzie.
Acz plebiscyt bym proponowała zrobić w grudniu taki roczny a nie tyko z okazji eventu.
Takie coś jak najciekawsza postać w tym roku, intrygant roku itp.
[Obrazek: secret_santa_2017</em>kiu_by_nukotek-dbx812q.png]

 Głos *To mi w duszy graj

Nie ma tak dobrego mistrza, który nie trafiłby na lepszego od siebie
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#6
12-10-2015, 17:01
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Plebiscyty są co roku.

Co do eventu jako ludzie - to, o dziwo, bardzo fajnie wychodzi. Ja w ogóle nie potrafię grać człowiekiem, nigdy nie napisałam więcej niż dwa posty na żadnym ludzkim forum, ale jeśli pisze się swoją postacią i w takim luźniejszym klimacie, to to, o dziwo, wychodzi.
Podsyłam dla ciekawskich: https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=905 + cudna ilustracja tego http://krollew.deviantart.com/art/Let-s-...-439043056 Posty leciały co 3 minuty, a o to głównie chodzi w takich luźnych eventach. :3
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#7
12-10-2015, 17:08
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

Taak, randka w ciemno <3
Z propozycji Kami tak jak Felka nie wiem jak z tym PD za nic, hm. Reszta jest do ogarnięcia ^^"

A może zamiast robić znów bal sylwestrowy, urządzić coś związanego z Bożym Narodzeniem? Coś jakby Wigilię xD Taka luźna sugestia, co przed chwilą przyszła mi do głowy.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#8
12-10-2015, 17:31
Prawa autorskie: ja-Dirke

Fel ale znowu event ludzki? nie lepiej dac możliwosći naszym postacią jakie normalnie nie mogą mieć? Albo dać antrośkowo? Jakieś urozmaicenie... Nie co event globalny zmiana w ludzi + coś

EDIT:
albo zamienić zwierzaki typu lwy niech staną sie swymi ofiarami (zebra, gnu czy inne zwierze> a inne zwierzaki w lwy.
Sargon
Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:2 lata 9 miesięcy Liczba postów:81 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 7
Zręczność: 37
Spostrzegawczość: 10
Doświadczenie: 25

#9
12-10-2015, 19:02
Prawa autorskie: Av. Grima tł. Ja

Zamiast balu sylwestrowego wigilia... lepsze.
Zmiany w ludzi są super, i akurat ja jestem tego fanem (Wielki powrót Seby!!! :D )

Dla mnie ogółem eventy półfabularne to cudo. Aczkolwiek pomysł Myra zacny, i myśl że Sadism zmieni się w lwa byłaby ciekawa... i propsowalbym zmiane Kami w węża! xD
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#10
12-10-2015, 19:41
Prawa autorskie: ja-Dirke

Ciekawiłby mnie jakby Sadi sie poczuł mając łapy i ogon xD
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#11
12-10-2015, 20:00
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Sylwester jest zdecydowanie bardziej neutralny ideologicznie niż Wigilia, ale skoro wam to nie przeszkadza, to można i Wigilię, też da się zrobić. Choć wg mnie bale są ciekawsze, bo można potańczyć etc., a jak z Wigilii wyrzucimy całą tradycję itp., to zostanie nam samo jedzenie.

Zamiana na inne zwierzaki bardzo mi się podoba. :) Kiedyś chyba nawet padł taki pomysł.
Sadi, mam fajną myśl. :3 Ale nie będę spoilerować.
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#12
12-10-2015, 20:48
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

Można spytać, no nie? Jak dużej ilości osób nie będzie pasować, to nie zrobimy. I nie myślałam o wyrzuceniu tradycji, można ją zostawić ._. Generalnie to już nieco grząski grunt, choć dziwnie się czuję, określając tak Boże Narodzenie xd Rany, całe życie przy tradycyjnej Wigilii, człowiek nawet nie pamięta o tym, że nie wszyscy ją obchodzą :D
No i przez to automatycznie nasze postacie byłyby chrześcijanami - no, pojedyncze jednostki mogłyby sobie wbić bo tak, ale nie przesadzajmy xd
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Cavum
Konto zawieszone

Gatunek:Leweł Płeć:Samiec Wiek:21 miesięcy Liczba postów:142 Dołączył:Lip 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 80
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 20

#13
12-10-2015, 21:02
Prawa autorskie: Av. - Chotara

Zasadniczo ja uważam że można by zrobić bardziej neutralne święta. W końcu jakby nie patrzeć dosyć konsumpcyjny tryb życia nieco zmienił podejście ludzi do "Kristmas".
Także bym proponował po prostu posiłek, prezenty i życzenia + tona groteskowego KLowego humoru ( np. Sadism - "Ja Ghalibowi życzeń nie złoże!" lub Morèna - "Nie odezwe się do mojej matki!" oraz złośliwie uśmiechający się do Mako i Kahawiana Ragnar xD )
Machafuko
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 lata 2 miesiące Liczba postów:786 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 38

#14
12-10-2015, 21:04
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

Ja proponuję loterię, do wygrania: pdki, opale, jakieś przedmioty - ozdóbki dla postaci, właśnie może też tytuły, specjalne sesje i tym podobne. Każdy by coś wylosował, każdy by coś dostał.
Głos // Sylwetka // A tu w nowej roli // I prezencik od synka
___

I rzekł do mnie główny admion: "Zbanuj wszystkich, ja rozpoznam swoich".


Zielony? Czy czerwony? :v
Cavum
Konto zawieszone

Gatunek:Leweł Płeć:Samiec Wiek:21 miesięcy Liczba postów:142 Dołączył:Lip 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 80
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 20

#15
12-10-2015, 21:09
Prawa autorskie: Av. - Chotara

Tytuły w loterii to bezsens. Bo tytuł wynika z zachowania osoby/ postaci. Takie tytuły byłyby bezsensiwne i nijakie, lub niepasujące.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości