♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Kamui
Wódz
*

Gatunek:Lew Tsavo Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Towarzysz:Nietoperz borsuczy Liczba postów:496 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 86
Siła: 81
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 15

#1
26-10-2015, 09:14
Prawa autorskie: Ian Hinley/kosekiasai/XylaX

Tak sie nad tym zastanawiałam od dłuższego czasu. Może przydatne linki umieścić w lewitującym boxie przy forum? Nie wiem czy to zadziała, ale co szkodzi spróbować? :D
Wtedy Można by dać cześć dupereli po boku i skrócić ogłoszenia :3
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

#2
26-10-2015, 10:02
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Ja osobiście nie lubię takich boxów, niepraktyczne, przy najeżdżaniu myszką przez przypadek wyskakuje i zasłania forum. Jeśli już, to bardziej byłabym za tym, aby przeorganizować ogłoszenia na podgrupy, przemieszczasz się myszką. Z tym, że ja tego napisać nie umiem, mogę jedynie zerżnąć kod. :P

Pytanie tylko, po co? Wydaje mi się, że te ogłoszenia wcale takie złe nie są.
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#3
26-10-2015, 10:09
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Cytat:przeorganizować ogłoszenia na podgrupy, przemieszczasz się myszką

Nie wiem o co chodzi.

Mnie też te boxy wkurzają, Cynka już wyjaśniła dlaczego. Nie mam nic więcej do dodania.
Chikja
Poszukujący
*

Gatunek:Hydra vulgaris Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Szaman Liczba postów:766 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 63
Zręczność: 83
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 10

#4
26-10-2015, 10:09
Prawa autorskie: Vegava/ Koseki-L/Lioden
Tytuł pozafabularny: VIP

To nie jest taki boks który się rozwija ani lata sobie w przestrzeni :v tylko podpięty gdzieś szczerze ..Ogłoszenia są w jakimś artystycznym nieładzie |D wszystko wszędzie trochę z czapy..
Zasadniczo można by zrobić w ogólę blok na forum na głównej w FAQ i przeorganizować ten blok całkowicie bo obecnie w ogłoszeniach jest częśc tego co w FAQ poniżej >u>
Takie dublowanie zbędne.
W ogóle obecny układ Forum jest juz bardzo archaiczny i taki.. no można to serio zrobić lepiej.
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#5
26-10-2015, 10:15
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Ale że co jest w ogłoszeniach, co jest też w FAQ?

Ja je przestawiałam na różne sposoby kilka razy w tym miesiącu, obecny układ jest zrobiony wg propozycji Neski. Nie wiem, co jeszcze można w nim poprawić, jak masz pomysł, to mnie oświeć.
A grafiką i "układem" (?) forum nie będziemy się teraz bawić, booo nikt się na tym nie zna. Zresztą jest szansa, że w przyszłym roku przeniesiemy forum na jakiś stabilniejszy serwer i wtedy możemy kombinować ze zmianami. Ale czy i kiedy to wyjdzie, to nie zależy ode mnie.
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

#6
26-10-2015, 10:29
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Wyobraź sobie zeszyt podzielony na 5 części, z zakładkami. Na pierwszej stronie są informacje o administracji. W drugiej zakładce mapa i pogoda, w trzeciej cytaty.Gdy zamkniesz zeszyt, widzisz jedynie małe fragmenty marginesu, podpisane. Chcesz mapę, to wybierasz "mapa" i otwierasz. To samo jest tutaj - widzisz pierwszą zakładkę (admini), tu jest treść o adminach, dodatkowo na górze/po boku te marginesy. Naciskasz myszką "mapa" i wyskakuje Ci inną zakładka (ale tylko w ogłoszeniach, cała strona jest nieruchomy).

No nie wiem, jak to jaśniej wytłumaczyć, ale to często spotykane ogłoszenia na forach. Z tym, że ja nie widzę potrzeby, aby się w to bawić jak na obecny stan. Znaczy, ogłoszenia średnio mi się podobają, ale są funkcjonalne i nie mamy lepszego rozwiązania, tak więc nie ma sensu czegoś teraz zmieniać.
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#7
26-10-2015, 10:47
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Okej, mniej więcej wiem, o co Ci chodzi, chyba spotkałam się z czymś takim. Nie mam nic przeciwko, ale nie wydaje mi się, żebym umiała sama coś takiego zrobić (inna kwestia, że to by zajęło sporo czasu, którego nie mam + trzeba mieć pomysł, jak to konkretnie ma wyglądać).
Chikja
Poszukujący
*

Gatunek:Hydra vulgaris Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Szaman Liczba postów:766 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 63
Zręczność: 83
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 10

#8
26-10-2015, 10:52
Prawa autorskie: Vegava/ Koseki-L/Lioden
Tytuł pozafabularny: VIP

Pwahahaha.. serio, morze zostawcie piratom i Dzekowi :'D

Ogólnie wygląda to bardzo bidnie i prosto, przy czym wcale nie sprawia to że łatwiej cokolwiek odnaleźć (Jak całość foruma, tak się przelećcie po innych forach z długim stażem.), a co do dublowania to opisy stad chociażby. Wiem że Neska cos usiłował poukładać, ale własnie skupił sie na samym bloku Ogłoszeń który znowu rozciągnął się po dodaniu pierdół.. :I
Inne znowu zajmuje sporo miejsca w dodatku.. pustka po bokach :P


Bez ambitnego moderowania FAQ proponuje:
Wywalić Stada, wstawić tam Inne, a Link do opisów stad dać we Ważne.. Tabela z inne za często zmienia drastycznie swoja długość.. pogoda chyba w tym miejscu była mniej inwazyjna i ładniej wypełniała stopke.
Zmniejszyć troche na szerokości bloczek z Komunikatami jeśli zajdzie taka potrzeba.

Ambitniej:
Moszna tez w ogóle pomyśleć nad przeorganizowaniem "Opisy stad"+"Zapisy", tak by Zapisy np do LZ i opis stada był w jednym podforum, a całość w FAQ w forum Stada i Zapisy >u>

Jeszcze Ambitniej >:D
Co do całości forum 'rozległymi' terenami stad i wolnymi terenami moszna wszystko upchnąć ciaśniej dając wszystko w "jednym temacie" i utworzyć "pod fora" nie wiem czy wiecie ale spora częśc obrazków była/ jest linkiem do tematu, część nie, bo zwaliliście :V (Zmniejszy to długość i ograniczy bajciki przy ładowaniu.)
Zrobić jeden porządny obrazek dla stada- jako link do przekierowania i zrezygnować z dodatkowych dla terenów, które znajdą sie w pod forach. ładnie opisac tereny stad w kilku zdaniach i zostawić wypisanych obecnych władców jak są.
Tereny Wolne potraktować w podobny sposób.

Brzmi jak sporo roboty.. i faktycznie jest :D

Ewentualnie na starcie tez można by spróbować:
- wywalić belki z td.cathead, zastąpić
[Obrazek: cien_by_fileera-d935qyh.png]
Logiem stada (odpowiednio przyszykowanym) zniknie jakieś 6 tematów. napis FAQ i Inne i Topic Off nieco spreparować żeby wyglądały lepiej i nie były na całkiem pustym tle, czy cos w ten deseń ;3

[Obrazek: k2fzvnEm.jpg]
https://i.imgur.com/k2fzvnE.jpg

Po otwarciu samego terytorium stada wyglądałoby to tak:

[Obrazek: 3shOcsfm.jpg]
https://i.imgur.com/3shOcsf.jpg

oczywiście czcionka jest robocza..
Władców przeniosło by się do opisu "skał", druga korzyść z takiego loga to o jedna grafikę mniej :3
Neska
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:koło 3 lat Liczba postów:75 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 84
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 20

#9
27-10-2015, 14:53
Prawa autorskie: ja
Tytuł pozafabularny: VIP

co do ogłoszeń... najlepiej to skonfigurować portal i tam wszystkie niusy i przypominajki wpieprzyć o :o
a dla pewności że każdy widział niusa/zmianę w regulaminie wysyłać masowe PW jeśli jest taka opcja XD o. I tym sposobem KAŻDY chociaż raz zwróci uwagę na niusa. O. Jestem genialna.
[Obrazek: neska_aaa_by_paranoii-d9bnzow.png]
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#10
27-10-2015, 14:58
Prawa autorskie: ja-Dirke

Co do zmiejszenia wystarczyło by zainstalować moda, który pozwalałby tak jak ogłoszenie kategorie chować.
Chikja
Poszukujący
*

Gatunek:Hydra vulgaris Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Szaman Liczba postów:766 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 63
Zręczność: 83
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 10

#11
28-10-2015, 09:54
Prawa autorskie: Vegava/ Koseki-L/Lioden
Tytuł pozafabularny: VIP

Hm, jesli znałoby się taki kod który za to odpowiada to czemu i nie.. wiecie ja zawsze proponuje rzeczy które jestem w stanie sama ogarnąć, o tyle by właśnie było komu to zrobić :d


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości