♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#61
23-11-2015, 20:43
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Właściwie to mogłabym przekleić posta Sami. Ten temat wisi tu od miesiąca i gdyby Sami mnie nie wyprzedziła w podsumowywaniu pomysłu tutaj, to ja już bym go zamknęła i przeniosła dyskusję do adminowego. Właściwie to nie zrobiłam tego tylko dlatego, że ostatnio byłam mocno zalatana i nie miałam na to czasu.
Boicie się komentować? Czy o co chodzi?

Odpowiadając na wczorajszego posta Sami (bo z jakichś powodów nikt tego nie zrobił):
1. Proponuję osiągnięcia i fabularne (aktywność, ale też przyczynianie się do rozwoju fabuły forum, prowadzenie ciekawych wątków, zasługi na rzecz stada, ogólnie rozwój postaci), i personalne (zrobienie czegoś dla forum - proponowanie ciekawych zmian/dodatków, MGowanie, ale też branie udziału w eventach, pojedynkach, secret santa, konkursach, pisanie w Propozycjach, nawet zgłoszenie się do audycji i komentowanie ich, takie ogólne "widać, ze komuś zależy na forum").
2,3. Tak.
4. Tak, użytkownik wie. MG pisze o tym w poście (ew. można na pw, tak żeby nie każdy wiedział, jaką umiejętność ma dana postać).
5. Tak.

Poza tym podpisuję się pod Fuko:
Cytat:On nie chce tych tatuaży, ja je walnąłem od tak, taka pierwsza myśl, równie dobrze może ich nie być i mi to lotto xD

Tatuaże, bez tatuaży - jedno mi to.

Taka drobna uwaga ode mnie: jeśli postać nie jest w stadzie albo już ma wysoką rangę, to nie ma już szansy na zdobycie niczego (takiego bardziej formalnego, bo nie mówię tu o rozwoju fabularnym). Uważam, że takie "masz ładną fabułę i wgl jesteś aktywny, łap tu drobny bonus" jest miłym gestem wobec usera.
I, jak już pisałam na sb - to na pewno niczego nie zepsuje, bo będą to dostawać konkretne osoby (takie, którym ufamy w sensownym prowadzeniu fabuły) i każda próba użycia tego będzie się wiązała ze zgodą i nadzorem MG. Jak nie wypali, to się skasuje, ale moim zdaniem pomysł jest naprawdę warty uwagi.
Rzucanie "rozpraszaczami" przez MG nie ma racji bytu, bo, jak zauważyła Sami, mamy więcej roboty dla MG niż MG, a poza tym wydaje mi się, że pewne uformalizowanie tego poprzez zrobienie listy boostów i przyznawanie tego userom po dyskusjach wśród adminów będzie bardziej sprawiedliwe niż rzucanie rozpraszaczami ot tak, bo akurat komuś post wyszedł. Przy boostach Fuko bierze się pod uwagę całą fabułę i niefabułę, a więc będzie to bardziej fair.

Ogólnie Sami napisała w ostatnim poście wszystko, co chciałam powiedzieć, ja nie mam już nic więcej do dodania.
Vult
Duch
*

Gatunek:Sęp uszaty Płeć:Samica Wiek:6 lat Liczba postów:849 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#62
24-11-2015, 11:53
Prawa autorskie: Dirke, Kami, Rag.

Tak Fuko o tym myślałam, że grono osób skrzyknie się, użyją mocy by się wyboostować i zniszczyć inne stado lub osobę.

Tak z innej paczki chciałabym się zapytać jak postaci, które nie polują mogą zdobywać doświadczenie? Dla przykładu roślinożercy itp. Jakaś inna ciekawa opcja zamiast standardowych polowań dla drapieżników?
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#63
24-11-2015, 12:02
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Vult, spokojnie, nie ma takiej możliwości. :) Zresztą te bonusy nie są zbyt silne, niewiele by pomogły.

To trochę inny temat, ale odpowiem: nigdy nie było wielu roslinozercow i nie wydaje mi się, żeby była potrzeba tworzenia czegoś takiego specjalnie dla nich. Mogą się zapisywać na standardowe akcje z MG, mogą wymyślać coś swojego, odpowiedniego do gatunku.
Shujaa
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:3 lata Liczba postów:87 Dołączył:Paź 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 74
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 73
Doświadczenie: 10

#64
27-11-2015, 11:12
Prawa autorskie: Lioden/Disney/Koseki

Zaproponowałabym więc polowania dla roślinożerców :v
Zanim mnie opitolicie że jak to tak moszna.. polowanie na jakiś dobry owoc, albo zioło, w sumie dlaczego nie brano tego nigdy pod uwagę, wiem że mało jest typowych zjadaczy kwiatków na KL ale oni nie mają możliwości polować teraz, to jest zdobywać pdków i to jest jawna dyskryminacja rasowa :U

Alsoł, o biciu jednego przez pisienciu to ja coś doskonale wiem, o nagonce też :v więc z "bostami" czy bez, jak będą chcieli i tak się zbiorą żeby komuś tyłek skopać, bez tego, czy z..

Sądzę też że to nie brak siły jest tutaj powodem dla którego nikt nie robi takich akcji, tylko tak naprawdę brak chęci do bicia się, nie ma nawet prowokatorów takiej akcji, bo cześc graczy jednak miałaby ochotę, tylko brak im śmiałości :B.
No i rozwlekanie wszystkiego na miesiące, tak sobie patrze tego kłesta Zachodnich.. ehm ehm jedna kolejka trwa gruby tydzień (spoko z 10 dni) więc nie chcę myśleć co byłoby gdyby dwa stada nagle zaczęły walczyć ze sobą i było tam nie 7 postaci tylko dajmy na to 14 x'D
No i zacny punkcik o tym że postaci jednego usera nie mogą brać udziału w jednej walce.. nadal do tego piję, bo to jest bezsens, zwłaszcza zę jeden user ma postaci w różnych stadach i potem ma dylemat czy bronić tego, czy nie.. co psuje rozgrywkę w sposób 'fuj' sztuczny.

Kiedyś forum miało rozgrywkę w czasie bardziej "rzeczywistym" teraz jest trochę inaczej, PvP moim zdaniem leży i kwiczy więc moze zamiast skupiać się na "znakach" pod PvP lepiej warto wymyślić takie które będą miały ogólne zastosowanie.
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#65
27-11-2015, 12:57
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Czy ktoś ma jeszcze coś do dodania NA TEMAT, czy mogę go zamknąć?

Nie mam nic przeciwko "polowaniom" dla roślinożerców. Może się zgłosić na akcję z MG, napisać: "chcę zjeść trudno dostępną wypasistą trawę z Łąki Tęczy i dostać za to PDki" - nie widzę problemu. Za to nie dostrzegam sensu w tworzeniu odrębnego systemu zjadania kwiatków dla, eee, ilu mamy obecnie roślinożerców? Mauara, Kigeni i to chyba wszystko.

A to, kto jakie robi akcje, to zależy od samych userów.

Co do udziału dwóch postaci w walce - szczerze, mnie ten zapis wadzi od 2009 r., bo, tak jak mówisz, to jest zupełnie niefabularne, ale przyjęło się uważać, że "tak jest fair". Może kiedyś rzeczywiście prowadziłoby to do nadużyć, ale teraz, tak jak mówisz, czasy się zmieniły i nie wydaje mi się, żeby nagle ludzie zaczęli zakładać po 4 konta w jednym stadzie tylko po to, żeby robić nimi napady... Komu by się chciało tyle pisać. :P A tak bardziej serio, to mogę to poruszyć w adminowym (choć obecnie jest tyyyle walk!).
Chikja
Poszukujący
*

Gatunek:Hydra vulgaris Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Szaman Liczba postów:766 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 63
Zręczność: 83
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 10

#66
28-11-2015, 12:25
Prawa autorskie: Vegava/ Koseki-L/Lioden
Tytuł pozafabularny: VIP

Felija napisał(a):Czy ktoś ma jeszcze coś do dodania NA TEMAT, czy mogę go zamknąć?

To juz kwestia chyba tylko dogadania miedzy adminami jaki rodzaj magi wpuścicie xd komus i tak bedzie sie nie podobało xD

Felija napisał(a):Nie mam nic przeciwko "polowaniom" dla roślinożerców. Może się zgłosić na akcję z MG, napisać: "chcę zjeść trudno dostępną wypasistą trawę z Łąki Tęczy i dostać za to PDki" - nie widzę problemu. Za to nie dostrzegam sensu w tworzeniu odrębnego systemu zjadania kwiatków dla, eee, ilu mamy obecnie roślinożerców? Mauara, Kigeni i to chyba wszystko.

Ale są :v i to nie jeden ale az DWA! Może jak będzie coś wiecej dla roślinożerców, więcej chętnych sie znajdzie? Bo teraz nie ma po co ich zakładać w sumie.

Felija napisał(a):A to, kto jakie robi akcje, to zależy od samych userów.

Hyyyyh... *wishper* mamy niezdecydowanych userów, same baby :U

Felija napisał(a):Co do udziału dwóch postaci w walce - szczerze, mnie ten zapis wadzi od 2009 r., bo, tak jak mówisz, to jest zupełnie niefabularne, ale przyjęło się uważać, że "tak jest fair". Może kiedyś rzeczywiście prowadziłoby to do nadużyć, ale teraz, tak jak mówisz, czasy się zmieniły i nie wydaje mi się, żeby nagle ludzie zaczęli zakładać po 4 konta w jednym stadzie tylko po to, żeby robić nimi napady... Komu by się chciało tyle pisać. :P A tak bardziej serio, to mogę to poruszyć w adminowym (choć obecnie jest tyyyle walk!).

Porusz to, porusz, a jako powód daj wlasnie fakt, że mało kto w ogóle ma dwie postaci w jednym stadzie nawet i cockbloczy to rozgrywkę w interakcji miedzy stadami, nawet jakby miała być wojna, to nie wolno jej zrobić xD
Machafuko
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 lata 2 miesiące Liczba postów:786 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 38

#67
28-11-2015, 13:20
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

Cytat:Kiedyś forum miało rozgrywkę w czasie bardziej "rzeczywistym" teraz jest trochę inaczej, PvP moim zdaniem leży i kwiczy więc moze zamiast skupiać się na "znakach" pod PvP lepiej warto wymyślić takie które będą miały ogólne zastosowanie.


No głównie chodziło mi o takie właśnie ogólnego użytku, które co prawda można używać w wale, ale nie tyko.
Głos // Sylwetka // A tu w nowej roli // I prezencik od synka
___

I rzekł do mnie główny admion: "Zbanuj wszystkich, ja rozpoznam swoich".


Zielony? Czy czerwony? :v
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#68
28-11-2015, 13:40
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Cytat:mamy niezdecydowanych userów, same baby :U

No rzeczywiście (z grających na fabule): Fuko, Anubis, Sadism, Fire, Mako, Maru, Zephyr, Amai, no zero facetów.

A co do roślinożerców, to nadal mnie to nie przekonuje. Jak te dwie osoby będą chciały sobie "polować", to mogą się spokojnie umówić indywidualnie z MG, zwłaszcza że też co innego je zebra, a co innego lemur, ciężko ułożyć uniwersalny system dla wszystkich roślinożerców. To już padlinożerców mamy więcej, dla nich mamy też układać system szukania ścierw?
Kiu
Konto zawieszone

Gatunek:krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:5,3 lat (dorosła) Liczba postów:752 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 51
Doświadczenie: 30

#69
28-11-2015, 13:48
Prawa autorskie: lineart BlackNemera- podpis'/ awek -Trollberserker
Tytuł pozafabularny: VIP

Wybacz ale częściej lwy żrą padlinę niż hieny. Hieny są świetnymi łowcami i większość ich diety to upolowane przez nie zwierze, padlina to dodatek do diety xp, którym nie pogardzą.
[Obrazek: secret_santa_2017</em>kiu_by_nukotek-dbx812q.png]

 Głos *To mi w duszy graj

Nie ma tak dobrego mistrza, który nie trafiłby na lepszego od siebie
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#70
28-11-2015, 13:50
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Miałam też na myśli sępy. :)
Kiu
Konto zawieszone

Gatunek:krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:5,3 lat (dorosła) Liczba postów:752 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 51
Doświadczenie: 30

#71
28-11-2015, 13:51
Prawa autorskie: lineart BlackNemera- podpis'/ awek -Trollberserker
Tytuł pozafabularny: VIP

sępy mamy dwa tylko :< czego żałuje <że tak mało :( >
chyba, że jeszcze sa jakieś D:
[Obrazek: secret_santa_2017</em>kiu_by_nukotek-dbx812q.png]

 Głos *To mi w duszy graj

Nie ma tak dobrego mistrza, który nie trafiłby na lepszego od siebie
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#72
28-11-2015, 13:54
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

Hieny też tylko dwie :D
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#73
28-11-2015, 13:55
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

No dobra, ale nawet gdyby liczyć hieny jako "półpadlinożerne", to nadal mamy 3>2. ;)
Vult
Duch
*

Gatunek:Sęp uszaty Płeć:Samica Wiek:6 lat Liczba postów:849 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#74
29-11-2015, 12:17
Prawa autorskie: Dirke, Kami, Rag.

Są głównie polowania dla kotowatych a nie ma zaznaczone, że inne zwierzęta mogą się starać o questy związane z otrzymywaniem doświadczenia pod koniec. Chyba, ze coś przeoczyłam...

btw. sępy są tylko dwa z czego obie to moje postacie ._.'
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#75
29-11-2015, 13:02
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

Proszę mnie nie bić za ignorancję, ale czy sępy jedzą tylko padlinę? Chyba mogą coś same upolować ._. Polowania prowadzę różne, robiłam je również dla innych zwierząt, konkretnie Sadisma. Poza nim zgłosiła się tylko Sekta, ale odpisała mi raz.
Nie ma, bo nikt nigdy o to nie prosił, nikt też wcześniej nie zwracał na to uwagi. Jak już wielokrotnie było mówione, dopiero od niedawna mamy tak wiele innych zwierząt na forum. Ale generalnie można było o to spytać :d MG zawsze może coś wykombinować, użytkownik też. Tylko trzeba o tym powiedzieć xD
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości