♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

#76
29-11-2015, 13:13
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

A ja bym temat ugryzła z innej strony. Uważam, że obecnie polowania nie mają większego sensu. Dostaje się ileś PD, które możesz wymienić na punkt statystyk. Tylko, że statystyki są do siebie zbliżone, punkt wte czy we wte większej różnicy nie robi. Niby statystyki przekładają się na walki, ale walk też tutaj nie ma za wiele, najzwyczajniej w świecie się nie opłacają, ostatnia potyczka, którą pamiętam była u Zachodnich z Chikją i to też niejako podsycana przez postać. Nie opłaca się walczyć, bo po prostu się nie opłaca w obecnej sytuacji -> nawet jeśli dochodzi do walki, te statystyki wcale tak znowu dużo nie dają -> po co polować?

To dyskusja do innego tematu, w pomyśle Fuko nie mam nic do dodania, nie widzę tego na fabule, po prostu tego nie widzę - ale to nie jest na tyle rażące, by po prostu nie dać pomysłowi dawki zaufania i dopiero po wprowadzeniu w życie wyrabiać sobie opinię.
Kahawa
Konto zawieszone

Gatunek:Ratel Płeć:Samica Wiek:11 lat Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:269 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 28
Zręczność: 48
Spostrzegawczość: 82
Doświadczenie: 70

#77
29-11-2015, 13:16
Prawa autorskie: Madkakerlaken, Eyal Bartov

Głównie jedzą martwe zwierzęta. Jak jest dużo padliny to polować nie muszą. Mimo że należą do rodziny jastrzębiowatych to od swych mniejszych kuzynów rożni je to, że unoszą się dzięki ciepłym prądom powietrza. I chyba nie widziałam jeszcze pikującego sępa by coś upolował :P
I wbrew wszelkiemu przekonaniu sepy mają nie tylko dobry wzrok ale i też węch. Bo padlinę potrafią wyczuć ze znacznej odległości.
Ale i tak uważam, że mało jest informacji na temat tych zwierząt. Nie oszukujmy się, nie cieszą się one popularnością.
Sadismowi czy Sekcie było łatwiej urządzić polowanie bo jednak żywią się innymi zwierzętami również.
A wcześniej nie interesowałam się tym ale jakoś ostatnimi czasy wpadło mi do głowy czemu by nie spróbować wyexpic moją postać :P Nie myślałam że temat aż tak się rozwinie, zadałam tylko nurtujące mnie pytanie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości