♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Mauara
Konto zawieszone

Gatunek:Zebra bezgrzywa Płeć:Samica Wiek:3 lata Liczba postów:274 Dołączył:Sie 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 60
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 20

#1
16-12-2015, 17:20
Prawa autorskie: Avatar: własny| Podpis: internety (darmowe tapety)

Mam wrażenie, że gdzieś był temat o szukanie do fabułek ale przetrząsnęłam wszystko i znaleźć znowu nie mogę. Może nie ma i mi się przyśniło, albo nie umiem patrzeć xD
Tak czy siak szukam kogoś do fabuły, na dłużej jakiegoś towarzysze czy czegoś. Nie ma tu zbyt wielu zebr, więc o partnerze nawet nie myślę.
Ktoś coś xD?
Sadism
Prekursor | Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:5 lat 3 miesiące Liczba postów:794 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 17
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 43

#2
16-12-2015, 18:24
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

Zawsze możesz dołączyć się do BJ. W końcu Vult to Mauara nawet zna. A w Bractwie byłoby ci zawsze lżej- w końcu jakaś grupa wsparcia.
Ewentualnie możesz skumać się z Cavumem. Ten smutas raczej jest jednym z tych lwów które mogłyby zaprzyjaźnić się ze swym "posiłkiem".


( poza tym gdyby się skumały to Vult miałaby substytut lotu i ogółem same plusy)
Wróciłem na prochy tego co niegdyś stworzyłem.
Dziś we mnie wątpią jak na samym początku.
Dziś znowu ich zaskoczę.

GŁOS  
Temat muzyczny Sadisma

[Obrazek: zen-snake.gif]
Inés
Jasnowłosa | Kapłanka
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Szamanka Liczba postów:1,076 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 85
Spostrzegawczość: 83
Doświadczenie: 15

#3
16-12-2015, 18:34
Prawa autorskie: CherryColaax (Soma) | OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Profil roku / Misterium

Jakby Mauara zaczęła wyznawać Księżyc, to w SK też by przeszła, choć fakt, że byłoby to dość kontrowersyjne. :P

Ale osobiście mogę zaproponować Serret na dobrą znajomą. Jest za mała, żeby jeść zebry. ;)
Think of me, think of me waking
Silent and resigned 



[Obrazek: e61c479cd03d.png] 

Imagine me trying too hard
To put you from my mind



***  |  Głos
Vult
Duch
*

Gatunek:Sęp uszaty Płeć:Samica Wiek:6 lat Liczba postów:849 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#4
16-12-2015, 19:02
Prawa autorskie: Dirke, Kami, Rag.

Substytut lotu? Serio? Toć Vult zbiera na protezę! Nie poleci ale sępy skupiają się na szybowaniu a to wystarczy.

I też zapraszam do BJ, właściwie to ja już daaawno temu zapraszałam.
Mauara
Konto zawieszone

Gatunek:Zebra bezgrzywa Płeć:Samica Wiek:3 lata Liczba postów:274 Dołączył:Sie 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 60
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 20

#5
16-12-2015, 21:41
Prawa autorskie: Avatar: własny| Podpis: internety (darmowe tapety)

Zaproszenie super, ale tak o zgłoszenia chyba nie wyślę. Fabularnie jakoś to trzeba *-*
Czy ta proteza to przez Mauare czy jednak nie moja wina xD?
Tak czy inaczej dołączenie do klanu byłoby super, a że w BJ jest jako tako różnorodność gatunkowa, to dlaczego nie.
Tak czy siak na fabułę z Cavumem, Serret i Vult jestem chętna, tylko kogo tu wybrać teraz xD
Na PW się zorientuje. Tak czy siak dzięki, chociaż grono przyjaciół wielkie może być, więc temat zawsze aktualny.
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#6
16-12-2015, 21:57
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Wiesz, ze mną (z Serret znaczy się) można też na marginesie i myślę, że z pozostałymi też dałoby radę w ten sposób. :'D Na marginesie można być w kilku wątkach jednocześnie.
Mauara
Konto zawieszone

Gatunek:Zebra bezgrzywa Płeć:Samica Wiek:3 lata Liczba postów:274 Dołączył:Sie 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 60
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 20

#7
16-12-2015, 22:53
Prawa autorskie: Avatar: własny| Podpis: internety (darmowe tapety)

Ooooo, w zasadzie zapomniałam o istnieniu marginesu. W takim razie chętnie założę tam wątek i podlinkuję xD


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości