♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Laja
Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:333 Dołączył:Sie 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 75

#16
08-02-2016, 14:15
Prawa autorskie: Malaika4

Nie spodziewałem się, że będę aż tak rozchwytywany. :D Dzięki!

@Ate,
będę pamiętał - odezwę się, jak tylko będę mieć jasność co i jak. :)

@Kiu, @Belial,
tak to zrobimy, żeby wszyscy byli zadowoleni. Fajny pomysł z tym przekroczeniem terytorium. Może dzięki temu, że przez chwilę Laja będzie rozmawiać z Kiu, to samoistnie rozwiążą się te problemy z Ghalibem, o których wspomniałeś?
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#17
08-02-2016, 14:21
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Z ghalibem jest grubsza sprawa. Ale jak na marginesie wejdziesz na tereny stada to na bank spotkasz się z Kiu. Ja liczę że do tego czasu też się w Cieniowisku sprawa wyjaśni z Ghalibem i będziemy mieli klarowną sytuację, wtedy do was wpadnę. Na to liczę właściwie.
Vult
Duch
*

Gatunek:Sęp uszaty Płeć:Samica Wiek:6 lat Liczba postów:849 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#18
08-02-2016, 18:49
Prawa autorskie: Dirke, Kami, Rag.

Od siebie proponuję Kahawę (:
Laja
Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:333 Dołączył:Sie 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 75

#19
08-02-2016, 19:39
Prawa autorskie: Malaika4

@Belial,
tak, czy inaczej, dostosujemy się tak, żeby wszystko było okej. Niewykluczone, że zanim w wątku Laja-Kiu znajdziemy się w punkcie, w którym przydałby się Belial, sprawa z Ghalibem będzie już rozwiązana. Zobaczymy i zareagujemy.

@Vult,
rany, fajnie, że się odezwałaś, bo od dawna chodziło mi to po głowie. Marginesy byśmy z tego porobili?

@Wszyscy,
dzisiaj zaczynamy. Jako pierwszy idzie na ruszt wątek z Kiu i ewentualnie Belialem, jeśli się wszystko ułoży z Ghalibem. Potem myślę, że po kolei, może nawet równolegle będziemy startować następne, póki nie będę wolny na fabule. Muszę sobie to jakoś zakolejkować, bo już dzisiaj nie mam niesamowicie dużo czasu na pisanie, ale wyrobię się ze wszystkim.
Jeszcze raz dziękuję Wam wszystkim za odzew. Mam nadzieję, że będziecie się dobrze bawić. Propsy!
Sigrun
Konto zawieszone

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:1 rok i 7 miesięcy Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 40
Zręczność: 50
Spostrzegawczość: 92
Doświadczenie: 40

#20
08-02-2016, 19:54
Prawa autorskie: Ragnar, Ki-Re, Venety, Inn, Askari, ja.
Tytuł pozafabularny: Mistrz Gry

Mogą jak najbardziej być i marginesy, nie mam nic przeciwko.



Laja
Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:333 Dołączył:Sie 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 75

#21
12-02-2016, 21:01
Prawa autorskie: Malaika4

Ze względu na to, że tempo odpisów ostatnimi czasy odrobinę spadło w moich wątkach, myślę, że spokojnie wygarnę trochę czasu na przynajmniej jeden równoległy wątek.
Ktoś chętny? :)
Ate
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Osiem susz i trzy miesiące Liczba postów:278 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 71
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 51

#22
12-02-2016, 22:06
Prawa autorskie: KujonekZombiiVitri || ftourini-d48ubt0 || Numizmat || allonkira || Dirke (KIJKU
Tytuł pozafabularny: Mistrz Gry / Skryba

Jestem do dyspozycji na marginesie ;)
Z tym, że na weekend będę akurat nieobecna niestety. Więc musiałoby to do poniedziałku zaczekać, ewentualnie jeszcze dzisiaj kilka postów skrobnąć.
A t e

[Obrazek: 332bdkz.jpg]
Laja
Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:333 Dołączył:Sie 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 75

#23
13-02-2016, 01:00
Prawa autorskie: Malaika4

To w takim razie jesteśmy umówieni, ale w takim razie wolałbym zacząć w poniedziałek, jeśli nie masz nic przeciwko.
Ate
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Osiem susz i trzy miesiące Liczba postów:278 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 71
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 51

#24
13-02-2016, 06:24
Prawa autorskie: KujonekZombiiVitri || ftourini-d48ubt0 || Numizmat || allonkira || Dirke (KIJKU
Tytuł pozafabularny: Mistrz Gry / Skryba

Niee, skądże znowu.
Dla mnie będzie to nawet lepsza opcja, z tego względu, że nie chcę Cię przetrzymywać niepotrzebnie. Więc poniedziałek jak najbardziej mi odpowiada. ;)
A t e

[Obrazek: 332bdkz.jpg]
Kamyk
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Liczba postów:51 Dołączył:Lip 2014

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 5

#25
10-03-2016, 19:40

Korzystając z okazji, chciałem jeszcze raz Wam bardzo podziękować za odzew. Dzięki Wam udało mi się nadrobić braki, które zawsze na tej postaci miałem. Jesteście debeściaki. Ale w swej próżności zapytam jeszcze raz o partnera lub partnerkę dla Lai - jeśli ktoś szuka, to proszę o odzew. Nie ukrywam, że zależy mi na tym wątku dla tej akurat postaci.
Otieno
Zbanowany

Gatunek:Lew berberyjski Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:336 Dołączył:Lis 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 66
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 95

#26
10-03-2016, 20:26
Prawa autorskie: Dirke | Lioden/Kami

To może Otieno? :D
Laja
Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:333 Dołączył:Sie 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 75

#27
12-03-2016, 11:08
Prawa autorskie: Malaika4

Chciałbym tylko, żeby ostateczna decyzja została podjęta przez postacie na fabule, aniżeli przez prowadzących.
Widzisz, Oti, nie będę ukrywał, że chciałbym najpierw zobaczyć z Twojej strony nieco więcej Twojej aktywności. Ostatnio nie było jej zbyt wiele, a nie jestem zainteresowany wątkiem, który się wnet wykruszy. Nie zrozum mnie źle, nie chcę Cię zrazić, tylko nie chcę się pakować w zobowiązujące wątki, które szybko staną w miejscu. Nie lubię szukać na siłę rozwiązań problemów - miałem tak, np. z Kirisą i kilkoma innymi postaciami.
Otieno
Zbanowany

Gatunek:Lew berberyjski Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:336 Dołączył:Lis 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 66
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 95

#28
12-03-2016, 11:12
Prawa autorskie: Dirke | Lioden/Kami

Rozumiem i kompletnie mnie to nie dziwi, lecz właśnie żeby być bardziej aktywną rezygnuję z Alayike, Sadie została już dawno oddana. Nie proponuję związku na dzień dobry, najlepsze wątki to te budowane na spokojnie, dzięki czemu można dowiedzieć się czy postacie z pewnością się dogadają, jest możliwość rozegrania większej ilości wątków no i dzięki temu możesz sprawdzić, czy znów nie zniknę, choć będę starać się jak tylko będę mogła co by nie uciec ;)
Taka moja propozycja, twoja postać więc decyzja należy do ciebie. Spotkać się tak czy siak mogą, w końcu te samo stado, a co później wyjdzie to się okaże :)
Laja
Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:333 Dołączył:Sie 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 75

#29
13-03-2016, 15:20
Prawa autorskie: Malaika4

Oti, tak w takim razie zróbmy. Wolałbym jednak opisywać ten motyw bezpośrednio na fabule, a najwyżej posiłkować się później Marginesami. Jak widzisz, mam ich teraz dość sporo i wolę nie nałożyć sobie na barki więcej, niż dam radę realnie ciągnąć. Odezwę się do Ciebie, jak Laja będzie wolna. :)
Genbu
Konto zawieszone

Gatunek:Ursus arctos crowtheri Płeć:Samiec Wiek:5lat Liczba postów:73 Dołączył:Sty 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 100
Zręczność: 66
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 20

#30
14-03-2016, 09:43
Prawa autorskie: Color; Kami Lineart; IgniteTheBlaize

Podnosi łapę.
Jestem chętny, co prawda nie wiem jak to wyjdzie na fabule. Ale motyw sprzątnięcia komuś możliwej partnerki spod nosa mnie kusi :>


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości