♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Zenzelé
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Dorosła Liczba postów:180 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 70
Zręczność: 77
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 25

#1
06-05-2016, 14:28
Prawa autorskie: Ragnar

Matka Zenzele - łowczyni Io - spędziła upojną noc z pewnym samotnikiem. Na świat przyszła Zen i dwójka jej braci. Owoce tej przelotnej znajomości przeżyły dzięki łaskawości przywódcy stada, do którego należała Io, i mądrości przyjaciela tamtejszych lwów - pewnego pawiana, który wybłagał u przywódcy łaskę dla bękartów.

Jeśli ktoś chce przygarnąć i wykreować od zera postać spokrewnioną z jakąś inną z forum, zapraszam. Do wzięcia są bracia Zenzele (z tego samego miotu). Ojcem młodych jest Derion :v, więc można trochę* korzystać z jego designu przy projektowaniu młodych lub też zaszaleć, zrzucając winę na geny matki, która nigdy w mojej głowie de facto nie powstała.

Tu jest link do zapisu Zen z historią, której szczegóły mogą zostać oczywiście rozwinięte, obgadane. Ważne jest to, że Zen jest skłócona z braćmi, którzy mieli - tak to sobie wyobrażam - do niej protekcjonalny stosunek. Może też gardzili nią, bo była pyskatą, pakującą się w tarapaty dziewczynką. Może tylko jeden z nich, podczas gdy drugi był typem milczka, który po prostu nie reagował? Droga wolna. Zen ma na pewno do nich wielki żal o to, że nie mogła odnaleźć swojego miejsca w stadzie, a oni nie pomogli jej sobie z tym poradzić. Dziewczyna bowiem nigdy nie przykładała się do nauki polowania i wolała szukać przygód poza terenami stada, gdzie węszyła za ziołami i interesującymi artefaktami szamańskimi. Jej bracia mogli opuścić rodzinne ziemie, ponieważ dorośli i zapragnęli stworzyć własne stado/wieść samotnicze życie/wyrywać panienki z dala od karcącego spojrzenia matki/podaj własną propozycję, ale zakazuję opcji zjedzenia reszty stada przez hieny, no c'mon...

Zastrzegam tylko, że design Waszej postaci ma być ładny (Derion płodził piękne dzieci!! Nawet jak matki były półdemonami, potwierdzone info!!).

Zapraszam!

*trochę... bo Zen jest już jego kopią, a Wy jesteście na pewno bardziej kreatywni ode mnie.
Laja
Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:333 Dołączył:Sie 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 75

#2
06-05-2016, 15:53
Prawa autorskie: Malaika4

Ostatnio mam spokojniej z wątkami.
Jeśli chcesz i nie wymagałoby to ode mnie nieziemskiej aktywności*, bierz mnie. ~

__
* - czyt. mógłbym prowadzić postać na spokojnie.
Zenzelé
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Dorosła Liczba postów:180 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 70
Zręczność: 77
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 25

#3
06-05-2016, 16:32
Prawa autorskie: Ragnar

Nie zamierzam czegokolwiek od nikogo wymagać, tym bardziej nieziemskiej aktywności, którą sama się tutaj nie wykazuję. Wszystko fajnie, tylko że wiesz, że chcę kontynuować wątek z Nuru, bardzo chcę. Powiększanie się grupy znających się postaci wychodzi kretyńsko, kiedy częścią z nich kieruje ta sama osoba. Wszelkie konflikty odpadają. Jeśli nadal pałasz takim samym entuzjazmem do księcia i żmii jak ja, to będziemy mieli okazję na jeszcze sporo wspólnego pisania, a ponieważ brat to mimo wszystko bardzo ważna postać (a przynajmniej chciałabym, żeby fabularnie to tak wyszło), to obawiam się, że byśmy się w tym momencie bardzo ograniczyli :c Bardzo się cieszę, że napisałeś, ale mi żal pośladki ściska na myśl o tych wszystkich wątkach, w których Zenzele nie mogłaby doprowadzić do konfliktu najbliższych swojemu sercu osób :')
Visa
Konto zawieszone

Gatunek:czarna pantera Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni (8 lat) Liczba postów:204 Dołączył:Sie 2014

STATYSTYKI Życie: 94
Siła: 75
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 56

#4
06-05-2016, 22:38
Prawa autorskie: ja xd

Nawet mnie kusi :v może wezmę
Zenzelé
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Dorosła Liczba postów:180 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 70
Zręczność: 77
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 25

#5
07-05-2016, 13:55
Prawa autorskie: Ragnar

śmiało śmiało : D

Ach, napisałam, żeby nie wybijać tamtego stada hienami, ale opcja śmierci matki, na przykład, mogłaby być tutaj interesująca. Wtedy brateł mógłby chcieć odnaleźć Zen, żeby przekazać jej tę informację. Oczywiście to tylko luźny pomysł. Jak ktoś nie lubi dram, to nie xd
Visa
Konto zawieszone

Gatunek:czarna pantera Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni (8 lat) Liczba postów:204 Dołączył:Sie 2014

STATYSTYKI Życie: 94
Siła: 75
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 56

#6
07-05-2016, 14:36
Prawa autorskie: ja xd

to ja pomyślę nad designem, tj, w zasadzie jeden mam, ktory chciałam już dawno wykorzystać :v nawet by pasował na syna Deriona :v

w sumie ta śmierć matki to jest jakieś tam zaczepienie, nie? ewentualnie można tak zrobić :o
Zenzelé
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Dorosła Liczba postów:180 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 70
Zręczność: 77
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 25

#7
07-05-2016, 16:34
Prawa autorskie: Ragnar

Mnie się ten pomysł ze śmiercią BARDZO podoba, bo odciąłby Zenzele drogę powrotu do tamtego stada i osadził ją tu już bezdyskusyjnie. Nie miałaby już po co rozmyślać nad powrotem, co teraz, mimo wszystko, robi. Tu klepie biedę, mogłaby wrócić z podkulonym ogonem i spróbować się przystosować, a tu BUM, NIE, NO WAY. To jakby ich matka miała umrzeć, zostawiam Twojej inwencji, w końcu to Ty mi wbijesz nóż w serce postaci xd

znajdź się, drugi człowieku, będą super wątki c:
Visa
Konto zawieszone

Gatunek:czarna pantera Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni (8 lat) Liczba postów:204 Dołączył:Sie 2014

STATYSTYKI Życie: 94
Siła: 75
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 56

#8
08-05-2016, 00:47
Prawa autorskie: ja xd

no dobra, cosik wymyślę z tą śmiercią matuli, tymczasem popełniłam coś takiego:

[Obrazek: zenzele_s_brother_by_wietrzyca-da1ry4e.png]

i to byłby ten synalek po Derionie, machnium av kiedy indziej :v
Szawolcs
Gość

 
#9
08-05-2016, 16:41
Prawa autorskie: ja xd

Te marmurkowe opuszki i nos!
Zaczynaj, kiedy dusza zapragnie, niekoniecznie od pisania z Zen. Ale jeśli chcesz, napadaj ją na fabule w każdej chwili. Myślę też, że nie mamy co czekać na drugą osobę, wystarczy tylko napisać, że drugi brat został jeszcze w stadzie. Temat pozostaje otwarty, a ja nadal bardzo bardzo bardzo zachęcam do wzięcia drugiego misiaczka c:
Hreidar
Gość

 
#10
08-05-2016, 18:38
Prawa autorskie: ja xd

Mam zamiar właśnie pisać kartę. Zresztą oto ostateczna wersja, pozmieniałam kolorki trochę coby do mojej innej postaci nie był zbyt podobny, można powiedzieć, że poszedł po matce :v
Szawolcs
Gość

 
#11
08-05-2016, 18:54
Prawa autorskie: ja xd

MMMM to ciemne wokół oczu i białe plamki na uszach... Ten design wydaje mi się bardziej spójny od poprzedniego. NO I TO IMIĘ, JEST SUPER.
Hreidar
Gość

 
#12
08-05-2016, 18:57
Prawa autorskie: ja xd

Też mnie się tak zdaje :v
nordyckie imiona zawsze spoko~


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości