♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Makari
Konto zawieszone

Gatunek:Lef Płeć:Samiec Wiek:Młody Dorosły Znamiona:1/4 Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:434 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 105

#16
06-06-2016, 20:51
Prawa autorskie: Nukooooooooooteeek podpis:DeadFishEye-0

Tak mógł ale dopiero po wyrzuceniu Jasiri ze stada bo przez jakiś czas jakby nie było musiał ją "wychowywać".

Zawsze może być tak jak ja planuję z Kasillem, że Makari możę wychować Jasiri, a ona potem może odejść w świat czy coś.
Jasiri
Duch
*

Gatunek:lwiątko Płeć:Samica Wiek:w momencie śmierci 8 miesięcy Liczba postów:227 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 30
Zręczność: 15
Spostrzegawczość: 15
Doświadczenie: 10

#17
06-06-2016, 22:14
Prawa autorskie: Ssak

Zobaczy się. Jakbyś tylko mi napisał do jakiego stada on należy i gdzie mniej więcej jest to pokręcę się w okolicy. I tak nie mam nic lepszego do roboty. Aha, jeszcze jedno. Mam wpisać matkę Mikariego jako macochę?
Pamiętaj że
nigdy nie ulegnę wam, nie...
Makari
Konto zawieszone

Gatunek:Lef Płeć:Samiec Wiek:Młody Dorosły Znamiona:1/4 Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:434 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 105

#18
07-06-2016, 00:49
Prawa autorskie: Nukooooooooooteeek podpis:DeadFishEye-0

makari należy do Mglistego brzsku. Jest teraz na Cmentarszysku, jeśli zdążysz to go tam złapiesz razem z Runą a jak nie to prawdopodobnie Makari zabierze ją do Groty medyka nad rzeką.


Nie nie wpisuj jej jako macochy bo matka Makariego umarła zanim się urodziła twoja postać więcto nie będzie miało najmniejszego sensu.
Jasiri
Duch
*

Gatunek:lwiątko Płeć:Samica Wiek:w momencie śmierci 8 miesięcy Liczba postów:227 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 30
Zręczność: 15
Spostrzegawczość: 15
Doświadczenie: 10

#19
07-06-2016, 19:41
Prawa autorskie: Ssak

Ok. A to stado co Fenumisar nim rządził gdzie się znajdowało? Jakby co, to Jasiri jest tam w okolicy cmentarzyska, ale nie jestem pewna, czy Makari jeszcze tam jest, czy już sobie poszedł. I jeszcze jedno. Nie do końca wiedziałam, jak oddać to, jak Jasiri wygląda w danej chwili, więc jak ci za mało, to przeczytaj kilka poprzednich postów.
Pamiętaj że
nigdy nie ulegnę wam, nie...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości