♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Ema
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo Płeć:Samica Wiek:Młody Dorosły Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:342 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 19

#1
20-06-2016, 15:07
Prawa autorskie: Danni-Minoptra (line-art) | Emkay-MLP (emblemat) | Bjorn (sygna)

No więc Ema ma dość obszerną rodzinę. Głównie braci i siostry. Jedyny wymóg to, że osóbka musi być w ciemnych barwach (głównie brązy, ale mogą być też czernie lub szarości). Zgłaszać się śmiało to rozkrecimy jakąś fabułę ^^
[Obrazek: ema_by_deadfisheye_0-davhhm5.png]
Głosik
Nikt nie wie jak się nazywam... Czasem nawet ja zapominam...
Mówcie mi Giza.
Jasiri
Duch
*

Gatunek:lwiątko Płeć:Samica Wiek:w momencie śmierci 8 miesięcy Liczba postów:227 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 30
Zręczność: 15
Spostrzegawczość: 15
Doświadczenie: 10

#2
20-06-2016, 15:47
Prawa autorskie: Ssak

śnie na taką okazję czekałam! Przydałaby mi się zagubiona matka dla Jasiri, a jeśli nie matka to i tak chętnie zgodzę się na kogokolwiek innego z zagubionej rodziny. Tutaj masz krótką historię Jasiri:

https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=1896
Pamiętaj że
nigdy nie ulegnę wam, nie...
Ava
Wtajemniczony
*

Gatunek:Hiena cętkowana Płeć:Samica Wiek:Młoda Dorosła Znamiona:3/4 Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:230 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 66
Zręczność: 56
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 43

#3
20-06-2016, 16:36
Prawa autorskie: Ghalib

Mhmmm... Z tym może być trochę problem... Em pochodzi z jasno określonego stada. Jej rodzeństwo też powinno stamtąd pochodzić. :v
Bo ja jestem bogiem
Uświadom to sobie
Słyszysz słowa, od których włos jeży się na głowie
O, rany, rany
Jestem niepokonany

Kama
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:2 lata Liczba postów:449 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 77
Zręczność: 57
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 14

#4
20-06-2016, 16:46
Prawa autorskie: Dirke

A z którego?
Ava
Wtajemniczony
*

Gatunek:Hiena cętkowana Płeć:Samica Wiek:Młoda Dorosła Znamiona:3/4 Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:230 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 66
Zręczność: 56
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 43

#5
20-06-2016, 17:21
Prawa autorskie: Ghalib

Ema pochodzi z regionu zwanego Krwawą Sawanną. Jest to obszar, gdzie mieszkają grupki lwów, zbyt małe by nazwać je stadami, lecz zbyt duże by były to pary lub zwyczajne samotniki. Grupki te nieustanie toczą ze sobą wojny, w których co roku ginie połowa przedstawicieli każdej z nich. Rodzina Em tworzyła Czarne Stado zwane Giza. Wśród tej grupy nie było, żadnego lwa o jaśniejszej sierści. Zarówno rodzice lwicy jak i jej siostry oraz bracia walczyli z innymi grupami. Jednak Em czuła, że to nie było jej zadanie. Zajęła się więc czymś innym, a mianowicie została medykiem swojej rodziny. Stąd wzięło się też jej imię, Ema czyli dobry. Lwica żyła ze swoją rodziną, aż do polegnięcia w walce obojga rodziców. Wtedy stwierdziła, że jej siostry oraz bracia i tak nigdy nie doceniali jej zdolności. Odeszła więc w poszukiwaniu własnego miejsca. (tak w skrócie)
Bo ja jestem bogiem
Uświadom to sobie
Słyszysz słowa, od których włos jeży się na głowie
O, rany, rany
Jestem niepokonany

Kama
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:2 lata Liczba postów:449 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 77
Zręczność: 57
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 14

#6
20-06-2016, 17:42
Prawa autorskie: Dirke

Aha... No to faktycznie nie wie, czy dałoby się coś zdziałać...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości