♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Shiriki
Duch
*

Gatunek:hybryda lwa Płeć:Samiec Wiek:2 latka i 5 miesięcy Liczba postów:244 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 70
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 50

#16
03-07-2016, 15:58
Prawa autorskie: Dirke

-No obronie, a może i nuczę sie bronić, co ty na to okruszku?- Zapytałem lekko unosząc jedną brew i unosząc spojrzenie ku górze, no nie widziałem jej ale to tam detale.
-no to bardzo dużo faktycznie- Zaśmiałem się i wystawiłem język. No i w tym momencie okruszek zeskoczył i zaczął biec. Pokręciłem głową. Wiadomo, że mi nie ucieknie, jestem mistrzem w bieganiu. Potruchtałem w jej stronę i oczywiście zwracałem uwagę aby to nic nagle nas nie zaskoczyło. Trzymałem mały dystans, a niech sobie myśli, że jest szybka.
-Uważaj pod łapy lepiej- Zaśmiałem się do niej jeszcze. No taka kulak i bez problemu może się gdzieś wywrócić.
[Obrazek: shiri_by_dirke-dao2bh2.png]

GŁOS | MŁODY JA| Tragiczna miłość
Tell me would you kill to save your life?
Tell me would you kill to prove you’re right?
Crash, crash, burn let it all burn

Do you really want?
Do you really want me?
Do you really want me dead?
Or alive to torture for my sins?
Vanthi
Konto zawieszone

Gatunek:Lef Płeć:Samica Wiek:Podrostek Liczba postów:66 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 60
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 15

#17
03-07-2016, 20:20
Prawa autorskie: Lineart (c) Malaika4, reszta moja

Vanthi podniosła wysoko swoje uszka i wyszczerzyła kły w szerokim uśmiechu. Podskoczyła zadowolona z jego propozycji.
- Tak! Shiriki nauczy Vanthi się bronić! Jejku! - krzyknęła rozentuzjazmowana, po czym czmychnęła mu faktycznie. Oczywiście mała biała kulka była zbyt wesoła i zbyt nieostrożna. Potknęła się o własne łapki i przekoziołkowała po burej ziemi kilka metrów dalej. Wpadła białym kuprem w dołek i rozłożyła się na nim. Na jej nosku wylądował żuczek, którego szybko strzepała. Podskoczyła wesoło i otrzepała swoje białe futerko z pyłu i kurzu. Spojrzała szafirami na swojego nowego przyjaciela albo i opiekuna.
- Auć. Obiłam sobie pupę. - mruknęła, średnio zadowolona z tego faktu. Zastrzygła uchem i spojrzała gdzieś w bok.
- Shiriki... chodź tam... wysoko tam! - rzuciła nagle - Już zachód. Zaraz będzie noc. Chodź Shiriki! Pooglądamy gwiazdy! Z wysoka lepiej je widać! - popatrzyła na niego wyczekująco, jak gdyby to była najważniejsza rzecz w jej życiu.
[Obrazek: cho_by_choiicho2_by_fileera-d91don1.png]

Sweet home Alabama, 

Where the skies are so blue, 

Sweet homa Alabama 

Lord, I'm coming home to you.



 







Shiriki
Duch
*

Gatunek:hybryda lwa Płeć:Samiec Wiek:2 latka i 5 miesięcy Liczba postów:244 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 70
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 50

#18
03-07-2016, 20:31
Prawa autorskie: Dirke

No i stało się, okruszek potknął się. A jak to zabawnie wyglądało. Lekko zastrzygłem uchem i zaśmiałem się widząc to wszystko. Złapałem ją w zęby za skórę na karku i postawiłem na tyłku.
-to sa skutki nie patrzenia jak sie biega- dodałem śmiejąc sie. Całe to zajście było iście zabawne. kiedy jednak biała zaczęła mówić, sam spojrzałem na górę. Faktycznie zaczynało robić się późno.
-no dobra- Rzekłem i rozejrzałem sie uważniej raz jeszcze- A twoi rodzice? Na pewno sie martwią- dodałem patrząc się na małą.
-rozgniewany rodzic może być gorszy niż potwór z bagien- Przytaknąłem sobie na te słowa.
[Obrazek: shiri_by_dirke-dao2bh2.png]

GŁOS | MŁODY JA| Tragiczna miłość
Tell me would you kill to save your life?
Tell me would you kill to prove you’re right?
Crash, crash, burn let it all burn

Do you really want?
Do you really want me?
Do you really want me dead?
Or alive to torture for my sins?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości