♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Płeć:Samiec Liczba postów:1,683 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#31
28-10-2016, 21:54

Myr +10 PD
Eden +10 PD
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#32
29-10-2016, 23:18
Prawa autorskie: ja-Dirke

-Tak... zgodzę się z tobą Edenie ale i tak niedługo będzie trzeba wracać do obowiązków- Niestety ale nie można tak się wylegiwać za długo. Każdy z nas ma jakieś obowiązki a ja jako przywódca to i nawet więcej ich miałem. Miło było jednak tak się zrelaksować. Spoglądałem się na samca mrucząc lekko, może i chrapliwie ale kto by sie tego czepiał.
Eden Sandjon
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo krugeri Płeć:Samiec Wiek:6 lat, dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Znachor Liczba postów:552 Dołączył:Mar 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 38

#33
29-10-2016, 23:30
Prawa autorskie: Dirke

Cicho westchnął na jego słowa.
- Niestety... - uniósł swój łeb i polizał czarnego pod brodą. Chciał mu się jakoś odwdzięczyć za miłe wspólne chwile. I w sumie cieszył się, że chciał spędzić chwilę z nim, bo Myr jako władca na pewno nie ma za dużo wolnego czasu. Jego ogon jeszcze raz wesoło przeciął powietrze. Z wolna rozciągnął swój grzbiet wydając przy tym długie ziewnięcie.
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#34
07-11-2016, 19:04
Prawa autorskie: ja-Dirke

-Az czasem myślę, jakby to było jakbym nadal był tylko zwykłym wojem- Rzekłem przeciągając się i wyciągając lekko pazurki. Jakby to wszystko potoczyłoby się. Czy faktycznie w końcu odszedłbym? Spojrzałem się na samca i pozwoliłem sobie, a jak, na przeciągnięcie się na samcu i pomruczeć. Swój łbem musnąłem jego i liznąłem go delikatnie w pysk i swoim otarłem o jego.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-11-2016, 19:04 przez Myr.)
Eden Sandjon
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo krugeri Płeć:Samiec Wiek:6 lat, dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Znachor Liczba postów:552 Dołączył:Mar 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 38

#35
10-11-2016, 22:41
Prawa autorskie: Dirke

Mruknął cicho na pieszczoty czarnego i odwdzięczył mu się. Też przesunął język po jego policzku, jednak "zupełnym przypadkiem" polizał go czule po wargach. Uśmiechnął się doń i powiedział dość spokojnym głosem:
- Któż to wie, mój Myrze? Pewnie miałbyś więcej czasu dla... siebie... czy mnie- puścił mu oczko, czuł się dość swobodnie, dlatego pozwolił przejść z królem na "per ty" - Nie ma co gdybać, trzeba się cieszyć tym co jest. Jesteś władcą, wyprowadziłeś resztki stada z totalnego dołka, a ono rośnie teraz w siłę. Jestem pewien, że za kilka pokoleń lwy będą siedzieć przy pełni Księżyca, opowiadając o Twym męstwie... już dokonanych czynach i tych, które jeszcze przed Tobą... - ponownie polizał czule jego wargi.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-11-2016, 22:45 przez Eden Sandjon. Powód edycji: Bo był błąd )
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#36
10-11-2016, 22:51
Prawa autorskie: ja-Dirke

-Z cała pewnością- No znaczy raczej bo kto wie czy Eden dołączyłby do stada. Wtedy z niechęcią samców dodawano do stada. Po jego "pocałunku" zamruczałem jeszcze i po kolejnych słowach westchnąłem ciężej.
-Tego nie wiem czas pokażę, władcy wschodzą i zachodzą a o dniu poprzednim często się zapomina- Wiedziałem, że tak może być ale nie pchałem się na stołek, zrobiłem to co uważałem za odpowiednie. Z tych myśli jednak wytrącił mnie ponownie samiec. Lekko uśmiechnąłem się i również liznąłem go po wargach a następnie po jego uchu.
Eden Sandjon
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo krugeri Płeć:Samiec Wiek:6 lat, dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Znachor Liczba postów:552 Dołączył:Mar 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 38

#37
10-11-2016, 23:00
Prawa autorskie: Dirke

Mruczał coraz głośniej, bardzo było mu przyjemnie. Czyżby naprawdę on i Myr mieli być kimś więcej niż tylko pobratymcami? W każdym razie jemu to nie przeszkadzało. Mruknął czując jego język na swoim uchu, które lekko przy tym drgnęło. Odruch bezwarunkowy. Z wolna przewrócił się na plecy, dalej mając czarnego na sobie. Uniósł łapy, objął go i przysunął bliżej do siebie wtulając się. Z jego gardła wydobywały się jeszcze głośniejsze pomruki. Pocierał grzywę o jego łepek, przymknął oczy i delikatnie lizał jego futerko i bujną, miękką grzywę.
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#38
10-11-2016, 23:50
Prawa autorskie: ja-Dirke

Jak się ten położył ja przeciągnąłem się na nim tak wygodniej było. Cała ta sytuacja jak widać Edenowi nie przeszkadzała. To dobrze. Zamruczałem trochę chrapliwie i zacząłem równie pieścić go delikatnie a to liźniecie w nos czy w ucho. A czas płynął i to nie ugięcie. W końcu było trzeba się zbierać. Na szczęście kilak godzin spędziliśmy przyjemnie i to bardzo. Wstałem i oblizałem lekko sobie pysk i przeciągnąłem sie z lekka. Spojrzałem an Edena.
-Czas wracać do codzienności, panie Edenie- rzekłem z lekko wyszczerzonymi kiełkami.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-11-2016, 23:50 przez Myr.)
Eden Sandjon
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo krugeri Płeć:Samiec Wiek:6 lat, dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Znachor Liczba postów:552 Dołączył:Mar 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 38

#39
10-11-2016, 23:55
Prawa autorskie: Dirke

Miło było, ale, niestety, się skończyło. Chyba nigdy czas nie płynął mu tak szybko jak wtedy. Jednak nie żałował ani chwili. Przeciągnął się, słysząc w końcu słowa czarnego kończące te amory.
- Niestety, mój panie. Ale mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będziemy mieli okazję pobyć trochę razem. - teraz to on pierwszy liznął pyszczek Myra. Wziął głęboki wdech i wydech, a potem sam wyszczerzył kły doń.
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#40
11-11-2016, 00:09
Prawa autorskie: ja-Dirke

-Na pewno jeszcze będzie- rzekłem i skinąłem mu lekko łbem. czas ruszać. Rozleniwiłem się trochę. no ale czas na pewno nie był zmarnowany. Ruszyłem na dół, w końcu trzeba zejść. Nie jest to problemem, w końcu ruszyłem w dal. zt.
Eden Sandjon
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo krugeri Płeć:Samiec Wiek:6 lat, dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Znachor Liczba postów:552 Dołączył:Mar 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 38

#41
11-11-2016, 00:13
Prawa autorskie: Dirke

Powstał na łapy, gdy był już w stanie. Przeciągnął całe ciało w przód, a potem w tył. Długie leżenie trochę już mu uwierało, ale nie żałował ani sekundy. Zszedł z górki obok czarnego. Jeszcze na pożegnanie pacnął kitką ogona jego bok, po czym ich drogi rozeszły się. Ale jeszcze kiedyś na pewno znów się skrzyżują...
/zt


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości