♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Amarth Shetani
Konto zawieszone

Gatunek:Samael. Płeć:Samiec Zezwolenia:The leader of acatalepsy. ~ Liczba postów:212 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 95.
Zręczność: 85.
Spostrzegawczość: 85.
Doświadczenie: 37.

#1
01-11-2012, 15:08
Prawa autorskie: Levis.
Tytuł pozafabularny: VIP

Wnimanie.

Ze względu na odejście MG oraz na małą aktywność innych ogłasza się nabór na nowych Mistrzów Gry. Każdy chętny może zgłosić swoją osobę wypełniając poniższy formularz, a administracja rozpatrzy zgłoszenie.


Kod:
[b]Nick postaci:[/b]
[b]Typ MG:[/b]
[b]Doświadczenie:[/b]
[b]Ilość czasu:[/b]



Nick postaci: <- Na której będzie MG
Typ MG: <- Ogólny, polowania, zdarzenia losowe.
Doświadczenie: <- Na poprzednich forach, doświadczenie z gier RPG etc.
Ilość czasu: <- Który możesz poświęcić.

[TICK-TACK-TACK-TACK-TACK-TACK]

[Obrazek: fgqe3.png]

  • _Endless fuckin' show time _Bite off my skin and cell, _But you cannot eat my deep inside, _You kneel down and beg to me _[Give me your beast…]
Samara
Gość

 
#2
01-11-2012, 15:25
Prawa autorskie: Levis.
Tytuł pozafabularny: VIP

Do trzech razy sztuka.
Nick postaci: Padme
Typ MG: Zdarzenia losowe.
Doświadczenie: W wakacje nie raz się grywało w RPG.
Ilość czasu: Nieograniczona. Internet w telefonie zawsze pod ręką.
Saika
Gość

 
#3
01-11-2012, 15:58
Prawa autorskie: Levis.
Tytuł pozafabularny: VIP

Nje. Kasuję póki czas. Niezbyt się nadaję i czasu mi braknie. Wybaczcie.
Asuan
Gość

 
#4
01-11-2012, 20:42
Prawa autorskie: Levis.
Tytuł pozafabularny: VIP

Nick postaci: Asuan
Typ MG: Zdarzenia losowe
Doświadczenie: Na liontime.mojeforum.net byłam MG, nie jedną udaną akcję poprowadziłam, ogółem byli ze mnie zadowoleni. Nie jestem pewna, ale możnaby chyba zapytać o mnie jedną z adminek, no wiecie, takie podsumowanie mojej pracy. Musiałabym ją złapać na gg, ponieważ forum: http://liontime.mojeforum.net/ poniekąd umarło. Z grubsza tak to wygląda.
Ilość czasu: Nieograniczona. Na forum jestem codziennie, a i tak bywa, że się nudzę. Potrzebuję wymagajacego i poważnego zajecia, coś, w czym mogłabym się sprawdzić.

Wiem, że nie nabraliście do mnie jeszcze zaufania, skoro siedzę tu dopiero rok, ale powiem wam jedno - ja się chcę naprawdę wykazać i pokazać, że jestem coś wart. Na każdym kroku się odzywam, coś robię, rzucam pomysłami pna prawo i lewo (nie mówię, że wszystkie były dobre).. Jak dacie jedną jedyną szansę, przynajmniej sprawdzenia się jako MG mogłabym pokazac co umiem.
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#5
05-11-2012, 13:38
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

podbijam, bo mały ruch jest. czy są chętni na MG?

preferowani MG przy akcjach na zamówienie gracza + akcjach losowych; polowania idą bez kolejek i większych opóźnień.
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Destiny
Gość

 
#6
05-11-2012, 14:11
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Nick postaci: Destiny
Typ MG: taki, jakiego potrzebujecie. Najmniej pasuje mi polowanie.
Doświadczenie: byłam mg tutaj i nieco nadzorowałam krótko inne fora. To chyba wszystko. Nauka tego fachu przyszła mi łatwo.
Ilość czasu: Po szkole większość czasu. Odpadają tylko weekendy. Od piątku wieczór do niedzieli jestem tylko na gg w tel.
Kerra
Gość

 
#7
14-11-2012, 17:56
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Nick postaci: Kerra
Typ MG: Taki, jaki wam pasuje.
Doświadczenie: Okej, żadne. To niesamowicie dziwne, że się zgłaszam, wiem. No cóż, po prostu chcę pomóc, a uczę się szybko.
Ilość czasu: Dostęp mam właściwie nieograniczony, ewentualnie mogę mieć trochę mniej czasu we wtorki i czwartki.

Dobra, dobra, ja wiem, że chyba nikt o zdrowym rozsądku by mnie nie przyjął. Ale próbować przecież można, co nie?
Shaid
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:Dwanaście i pół Znamiona:1 Liczba postów:92 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 94
Siła: 35
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 70

#8
10-12-2012, 20:13
Prawa autorskie: ~KamiLionHeart || Arto

Nick postaci: Shaidu
Typ MG: szysko! BD
Doświadczenie: hm. na kilku forach.
Ilość czasu: dużo. chyba.
[Obrazek: qwerj.png]

Z konara na gałąź skacze raz po raz
To w górę to w dół, tak cały czas
Znikajcie wśród liści, bo znajdzie nas!
To fossa nawiedziła nasz mały las!
Łowca, przemierzając busz spieszy się
Lecz nie myśl, że minie dziś cię
Żółtych ślepi czujne spojrzenie
Na drzewie nie sprawdzi się żadne schronienie...
Więc zmykaj na ziemię...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości