♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Mino Eive
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:0/0 Liczba postów:202 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 74
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 19

#16
05-05-2014, 17:53
Prawa autorskie: Rag

Zgadzam się z Derionem, czcionki bym akurat nie zmieniała
Odpowiedz
Chikja
Poszukujący
*

Gatunek:Hydra vulgaris Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Szaman Liczba postów:766 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 63
Zręczność: 83
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 10

#17
05-05-2014, 18:27
Prawa autorskie: Vegava/ Koseki-L/Lioden
Tytuł pozafabularny: VIP

Hm, zmieniłam nieco odstep miedzy wierszami na ciut mniejszy. Niestety nie moge zmusic forum do poszerzenia sie xd szukam przyczyny, ale to musi byc grubsza sprawa xd

Edit udało sie, jak dotąd forum miało szerokosć 745 px obecnie ma 850 px :'3 uzyskałam to poprzez dodanie grafiki w ogłoszeniach, wiec nie wiem czy wszystkim ona łapie xd
Odpowiedz
Derion
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:zdechł, miał wtedy ok. 7 lat Znamiona:Stada ZG na lewym barku Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:964 Dołączył:Paź 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 87
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 44

#18
06-05-2014, 15:03
Prawa autorskie: av - Rag, obrazek w podpisie - Szczurzysława, ref - ja
Tytuł pozafabularny: VIP

Zupełnie nie wiem :/ Z jednej strony w tematach fabularnych taka szerokość wygląda nie najgorzej. Na moje oko. Tekst teraz eee "oddycha", nie konkuruje wizualnie z dużym avkiem. Ale strona główna to coś strasznego. Ogłoszenia są okropne - mają zdecydowanie za dużo niezagospodarowanej, pustej przestrzeni. Nie pasują teraz nagłówki (Stado Lwiej Ziemi, Tereny Wolne...), bo sterczą sobie wyśrodkowane z wolną przestrzenią po obu stronach, kiedy obrazki poszczególnych terenów i ich opisy są wyrównane do lewej. No i główny nagłówek jest teraz niedopasowany.
(Czy komuś jeszcze może przeszkadza cień obramowujący całe forum? uh, odkąd mamy to lekko transparentne tło cień mi zupełnie nie pasi, ale to już jest detal...)

Zaczynam się zastanawiać, czy te zmiany w ogóle były nam potrzebne, skoro nikt nie narzekał. Niby odetchnęli niektórzy z ulgą (yhy, ja też) po powiększeniu tekstu. Ale jak tak teraz na to patrzę, to wiem, że wcześniej wszystko było do siebie dobrze dopasowane, a stopień pisma nigdy nie zmusił mnie nawet do głupiego powiększenia ekranu.
Odpowiedz
Chikja
Poszukujący
*

Gatunek:Hydra vulgaris Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Szaman Liczba postów:766 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 63
Zręczność: 83
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 10

#19
06-05-2014, 15:45
Prawa autorskie: Vegava/ Koseki-L/Lioden
Tytuł pozafabularny: VIP

Nikt nie narzekał bo w sumie nikomu pewnie do głowy nie przyszło ze coś można zmienić w ten sposób >'3
A małe zmiany są istotne, jeśli chodzi o marketing, takie odświeżenie strony co jakiś czas jest ciut konieczne- by nie nudzić starych i przyciągać nowych klientów.
No właśnie stąd ta zabawa szerokością i czcionką.
Czcionka na większości stron nie jest taka mała jak była u nas (gdzie ja sama ustawiłam jej wielkość na 10 przy konstruowaniu szaty.) i są to z grubsza profesjonalne strony- nie bez przypadku dobrali takie wymiary, po prostu jest to optymalna wielkość dla oka.. (staram się uczyć >3)

Możemy jeszcze spróbować z nieco mniejszą szerokością i czcionką na 11 .. a co do grafik głównej strony, ją też można odświeżyć.
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#20
06-05-2014, 16:00
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Heh, teraz forum wygląda trochę jak na mfie pod koniec jego żywota: http://web.archive.org/web/2012121904341...634#300634

Forum było szerokie i z dużą czcionką (nawet szersze niż w tym linku, o którym piszę) przez kilka lat - ciemne, jasne, przezroczyste, nieprzezroczyste. Ja mam sporą wadę wzroku, a nie sprawia mi problemu czytanie małego tekstu. Nie siedzę na necie w telefonie, więc w tej kwestii się nie wypowiem.
Naprawdę wszystko mi jedno, czy teraz będzie tak jak teraz, czy takie jak poprzednio. Z doświadczenia wiem, że do wszystkiego idzie się przyzwyczaić.

Jeśli mielibyśmy zostawiać tak jak jest, to ogłoszenia zredagowałoby się od nowa. Trzeba by pokombinować z wielkością czcionki, środkowaniem itp., ale to jest do zrobienia.


Kamiś, tylko że jak się zwinie ogłoszenia, to forum się zwęża. xd A może do stopki to wrzucić?

[ Dodano: 2014-05-06, 15:03 ]
Cytat:takie odświeżenie strony co jakiś czas jest ciut konieczne

też i o to :)
Odpowiedz
Chikja
Poszukujący
*

Gatunek:Hydra vulgaris Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Szaman Liczba postów:766 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 63
Zręczność: 83
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 10

#21
06-05-2014, 16:08
Prawa autorskie: Vegava/ Koseki-L/Lioden
Tytuł pozafabularny: VIP

Ah, to gdzie to wrzucimy to chyba wszystko jedno >'3
dałam to do ogłoszeń bo sie spieszyłam X'D
Odpowiedz
Derion
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:zdechł, miał wtedy ok. 7 lat Znamiona:Stada ZG na lewym barku Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:964 Dołączył:Paź 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 87
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 44

#22
06-05-2014, 18:21
Prawa autorskie: av - Rag, obrazek w podpisie - Szczurzysława, ref - ja
Tytuł pozafabularny: VIP

a może by tak przerzucić moderatorów i subfora spod obrazka, od razu pod opis terenu? żeby jakoś zminimalizować ilość pustego pola, hm? na mfie tak jest i wydaje mi się, że to wygląda zdecydowanie lepiej.

btw zniosę wszystko. Tylko nie jasne litery na ciemnym tle. NIE ><
Odpowiedz
Chikja
Poszukujący
*

Gatunek:Hydra vulgaris Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Szaman Liczba postów:766 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 63
Zręczność: 83
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 10

#23
06-05-2014, 19:27
Prawa autorskie: Vegava/ Koseki-L/Lioden
Tytuł pozafabularny: VIP

Nie wiem czy to sie da X'D bo ja jednak tym wszystkim zajmuje sie hobbistycznie nie profesjonalnie xd
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#24
06-05-2014, 19:53
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

To, gdzie są wypisani modzi, to chyba jest sprzężone ze stylem.

Deri, luz, akurat tego też nie trawię. Wiadomo, że czarne na jasnym czyta się dużo przyjemniej. :)
Odpowiedz
Derion
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:zdechł, miał wtedy ok. 7 lat Znamiona:Stada ZG na lewym barku Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:964 Dołączył:Paź 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 87
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 44

#25
07-05-2014, 21:26
Prawa autorskie: av - Rag, obrazek w podpisie - Szczurzysława, ref - ja
Tytuł pozafabularny: VIP

co z tą szerokością forum? primo: fajnie by było, jakby się inni wypowiedzieli, serio, bo nie tylko cztery osoby korzystają z forum, secundo: może póki nie mamy gotowych nowych grafik (czy w ogóle ktoś je będzie robił?), to wrócilibyśmy do poprzedniej wersji, bo teraz wszystko jest do siebie niedopasowane (baner główny, małe banery, ogłoszenia...) i wygląda dosyć niechlujnie? :u

Felija napisał(a):Hm, tylko teraz jak piszę posta, to nie wiem, ile miejsca zajmie po wysłaniu. Niby szczegół, ale uważam, że jak już zmieniamy czcionkę w postach, to w oknie tekstowym też.

Fel rację ma. Dużą rację. Więc ostatnie pytanie: to się da zrobić?
Odpowiedz
Ariusz
Konto zawieszone

Gatunek:Hybryda lwa (z czymś bardziej puchatym) Płeć:Samiec Wiek:8 miesięcy Liczba postów:693 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 20
Spostrzegawczość: 21
Doświadczenie: 00

#26
07-05-2014, 22:51
Prawa autorskie: Ragi et mo
Tytuł pozafabularny: VIP

Nie umiem znieść tej 12 foch. 11 jak dla mnie byłaby absolutnie ok, nią wszystko piszę etc, uh zwyczajnie nie mogę z tej 12
Głos|Theme song
Mil­cze­nie to tek­st, który niez­wykle łat­wo jest błędnie zinterpretować

[Obrazek: ar_pod_copy_by_szczurzyslawa-d71spfj.png]

Odpowiedz
Soth
Bestia z Bagien | Duch
*

Gatunek:Pół lew, pół tygrys i wszycho na ten temat Płeć:Samiec Wiek:5,5 lat. Towarzysz:Dzięcioł duży Liczba postów:331 Dołączył:Lut 2013

STATYSTYKI Życie: 38
Siła: 88
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 7

#27
07-05-2014, 23:40
Prawa autorskie: Ja/gokcegokcen
Tytuł pozafabularny: Cnotliwy Woj

Weźcie, błagam. Ja na początku myśloł, ze mi się coś zepsuło z przeglądarka. Bo w postach duże litery,a w oknie małe.

Duże są centralnie do d***, za przeproszeniem. Źle się czyta, muszę specjalnie pomniejszać, bo mnie aż oczy bolą. Zdecydowanie lepiej było jak istniała mniejsza czcionka. Siedzę na paru różnych forach, przeglądam strony internetowe... ogółem, siedzę w internecie po uszy i wszystkie literki są małe i tak jest dobrze. A teraz to ledwo co się mogę skupić na czytaniu (a bo przecie, ja czytam też cudze posty, dla rozrywki).

Błagam, zmieńcie to z powrotem tak jak było. to jest zdecydowanie za duże.
Sycophants on velvet sofas
Lavish mansions, vintage wine

I am so much more than Royal
Snatch your chain and mace your eyes

If it feels good, tastes good
It must be mine

Heroes always get remembered
But you know legends never die


[Obrazek: 7YwHHkJ.jpg]


Mortal kings are ruling castles
Welcome to my world of fun
I'm taking back the crown
I'm all dressed up and naked

I see what's mine and take it
Odpowiedz
Akira
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo Płeć:Samiec Wiek:Podrostek. Liczba postów:207 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 50
Siła: 30
Zręczność: 35
Spostrzegawczość: 25
Doświadczenie: 14

#28
08-05-2014, 00:15
Tytuł pozafabularny: MISTRZ MELODYJ

Mój głosik z 12 na 11 proszę. Rzeczywiście jest nieco zbyt duża.
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#29
08-05-2014, 10:32
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Na próbę zmieniłam na 11, jak wam się to widzi?
Odpowiedz
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#30
08-05-2014, 11:09
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

przy starej szerokości forum (z zamkniętymi ogłoszeniami) jest okej.
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości